Wloclawek.info.pl
W³oc³awianie pisz±

imieniny: Beaty, Eugeniusza, Lidy

poniedzia³ek, 6 wrze¶nia 2010.
W³oc³awianin
, 06-09-2010, 08:20
Dodatkowy zarobek
Zostañ konsultantk± Betterware!
To firma, która zajmuje siê
Cena: 0
Jak zacz±æ z
Chcesz pomogê Ci dorobiæ ,zarobiæ ,powiem Ci jak ,przeka¿e wspania³±
Cena: 0
Przegl±d prasy
Na starym cmentarzu komunalnym od dawna nie ma ju¿ wolnych miejsc. Rodziny zmar³ych szukaj± (...) 6 opinii
Interwencje
Co jaki¶ czas na pod³odze pojawiaj± siê nowe kawa³ki sufitu. Mariola Paw³owska mówi, ¿e boi (...) 5 opinii
Polecamy
W³oc³awianie pisz±
Gdzie jest prezydent Komorowski?...czy¿by pozowa³ Rados³awowi do portretów maj±cych zawisn±æ we wszystkich polskich placówkach dyplomatycznych? Urzêdem siê jeszcze nie zd±¿y³ nacieszyæ a ju¿ go "wieszaæ" chc±.
Wasze komentarze:
Czas generowania strony:
0.248s, 38 zapytañ sql.
~S± przecieki.
Jak informuje portal niezale¿na.pl, Bronis³aw Komorowski od lat jest leczony w zwi±zku z czêstoskurczem komorowym serca. Ostatnio przebywa³ m.in. na oddzia³ach kardiologicznych szpitala klinicznego MSWiA oraz w Instytucie Kardiologii w Aninie. Mimo to jego sztab wyborczy zatai³ te informacje.
Jak ustali³ portal niezale¿na.pl, Bronis³aw Komorowski ostatni raz przebywa³ w szpitalu w kwietniu tego roku – zosta³ przywieziony w nocy z 23 na 24 kwietnia. Przeprowadzono u niego zabieg ablacji, który wykonywa³ znany specjalista z dziedziny elektrofizjologii. Ablacja to zabieg, który pozwala na usuniêcie z serca ogniska bêd±cego ¼ród³em arytmii.
Przypomnijmy, ¿e wcze¶niej kolega Bronis³awa Komorowskiego z Platformy Obywatelskiej, Janusz Palikot, domaga³ siê od ¶p. Lecha Kaczyñskiego ujawnienia jego stanu zdrowia. Ciekawe dlaczego teraz w tej sprawie milcza³?