WWS krytykuje jakość przebudowy 'jedynki'

Podczas konferencji WWS radny Dębczyński wyraził swoje obawy co do użytych podczas remontu krajowej jedynki surowców.
6 komentarzy

Ogi

Kim Ci Panowie są aby zgłaszać uwagi albo oceniać działania inżynierskie wykonawców drogi. Budowa jest realizowana z obowiązującymi normami europejskimi i standardami wykonawczymi. Żeby to ocenić trzeba być budowlańcem z uprawnieniami. Ci Panowie to żadni spece tylko zadymiarze polityczni.

0 0
ID:125

zxxc

Gadają bo muszą. Nic innego już nie wymyślą...

0 0
ID:126

Włocławianiuuuniuś

Panowie czemu na konferencji nie powiecie o rewitalizacji, jakie macie plany, jakie mieliście bo smutno mi przyznać ale Pan Janusz jako radny współuczestniczy w Radzie nie od dziś. A nie usłyszałem z jego ust ani jednego pomysłu na nasz Włocławeczek. Ten drugi słyszałem że chce basen budować jako przykład rewitalizacji. Dajcie ich do reklamy w stylu narzekania teściowej....bo te garsonki są z zeszłego roku, albo płot jest krzywo przycięty. Alojzy broń nas przed ...

0 0
ID:127

rumun

gdzie byl pan Debczynski jak jego pupil budowal k. jadwige,rondo na plockiej czy wiadukt na krzywej gorze.Fuszera za fuszera.Troche samokrytyki panie bezradny.

0 0
ID:128

Ogi

Najlepiej to wszysto w czambuł krytykować i nic nie robić. Jeśli roboty są źle robione to wszyscy budowlańcy i projektanci powinni stracić uprawnienia. Jeśli są takie podstawy to dlaczego nikt nie donosi do prokuratury. No, Dlaczego? Bo takich podstaw nie ma i by się Pisuary i inne słomy z butów skompromitowały.

0 0
ID:129

lol

Po co remontować drogi co kilka lat po to by się znowu psuły. Nie lepiej raz a porządnie wziąść się za drogi.

0 0
ID:468


Znam i akceptuję regulamin portalu

Najczęściej oglądane

Polecane filmy

WOLNE MEDIA