Jakiś facio powiesił się w lesie na Zazamczu a w mediach...

Jakiś facio powiesił się w lesie na Zazamczu a w mediach cisza.Zawsze człowiek i szkoda jego życia.Ludzie psychicznie nie wytrzymują tej obiecanej Ja-pan a otrzymanej Ja-bida.

9 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Facet powiesił się. To smutno. Ale nadal nie odpowiedziałaś mi na pytania odnoście wikołactwa!
Powiedz mi uczciwie jak to jest z Wami wilkołakami żebym nie musiał molestować. A i tak będę.
@wadera, nie chcę stosować takich metod jak rozpalone szczypce, wyrywanie oczu, więc przyznaj się lepiej do zarzucanych Ci czynów;)
I tak się przyznasz do wszystkiego i tak. To chyba lepiej jak od razu się przyznasz.
Zarzuty są jasne: spędziłaś noc z diabłem, który przyleciał do Ciebie, a później przybrał postać kozła.
A wrony, które latały nad Twoim domem - jak je wytłumaczysz? To przecież znak Belzebuba.
Ps. Czy Ty nie widzisz Wilczyca, że jaja sobie robię, że żartuje?

5 7
ID:52197

ozon

No tak! Wszystkie stacje telewizyjne powinny przerwać program "na żywo" nadawać z Włocławka z "waderą" w roli głównej1 Sensacji szukasz?Cholerne kompleksy Tobą targają ale to można leczyć i spokojnie o sobie mówić " ja- zdrów- zdrowa- czego bardzo serdecznie życzę!

5 8
ID:52201

george best

Powiesił się bo tak chciał jego stwórca ...jak mieszkalibyście w Stanach Zbiednoczonych to pewnie kartek by zabrakło tego zabili,tamta zgwałcili,tej nie dali pożyczki a edek miał wypadek....

2 1
ID:52209

peso

@wadera

Samobójstwo człowieka zawsze jest czymś smutnym.
Niestety co takie zdarzenie to dyskusja wraca i zawsze częśći forumowiczów zakłada a priori, że stoją za tym tylko powody ekonomiczne.
Nie wiem, możliwe, że w tym przypadku tak jest ale tego to trzeba być pewnym a nie spekulować.

0 0
ID:52213

wadera

@zbuntowany_kaloryfer: Na dodatek
http://www.wloclawek.info.pl/wloclawianie_pisza,comments,9980.html

0 0
ID:52218

wadera

@~ozon:
A ciebie kiedy odcięli?

0 0
ID:52219

ozon

W zaświatach nie ma internetu- sprawdż!

1 0
ID:52259

amityr

@~ozon:
To kaloryfer w zaświaty odszedł.

0 0
ID:52271

zbuntowany_kaloryfer

Gdy tam byłem Wilczyco nie nazywały się jeszcze Wzgórzami Golan. To wasi przodkowie tak kretyńsko nazwali to miejsce.
Ps. To na serio paskudne miejsce, nie bardzo nadające się do życia, aczkolwiek mi się podoba.

0 0
ID:52274


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA