Niepozorną, zgarbioną kobietę ubraną w charakterystyczny,...

Niepozorną, zgarbioną kobietę ubraną w charakterystyczny, biało-niebieski strój, z honorami przyjmowali papieże i przywódcy największych krajów. Po śmierci Matki Teresy kościół przyśpieszył procedury, by ogłosić ją błogosławioną. Jednak ostatnie informacje o tajnych kontach i nierozliczonych milionach dolarów Misjonarki Miłości kładą się cieniem na biografii założycielki zgromadzenia

12 komentarzy

wadera

Gzie nie przeczytać ,to złodzieje.

3 1
ID:53496

!!!

Zyła skromnie i bogobojnie, swoich podopiecznych leczyła wodą święconą i modlitwą a swoje zdrowie latała reperować do Szwajcarii.

6 2
ID:53500

Oczytany

Przecież nie od dziś wiadomo, że najwięksi kanciarze i złodzieje a do tego mordercy są dziś tymi do których ponoć 95% modli się żarliwie i gorliwie. No i co? Oświeciło ?......Wystarczy wygooglować sobie...ech ten internet. Nie na próżno czarni nazywali go wytworem szatana...A dziś modlą się do niego.he he he...Czarna swołocz..

3 3
ID:53501

george best

mówisz o tej co rozdawała różańce i kazała sie modlić głodującym dzieciom.To kolejna fanatyczka patrząca na świat fantastyki doktryn.

3 2
ID:53507

????

@~george best: Wydział IV MSW też zbierał takie materiały ....profesjonalnie ...na polecenie Kiszczaka i Jaruzelskiego .....czyżby reaktywacja ....była twoim zamiarem ?

2 6
ID:53520

george best

Przez te wszystkie ciekawostki o bogu i wmawianie ludziom głupot jest najwięcej wojen.Jaka reaktywacja człowieku zdechnę spalą mnie i cześć .Na pewno nie chcę do domu Pana jak to mówią na pogrzebie wiesz trzeba nowy meldunek itd itp

2 1
ID:53529

!!!

@~george best: Nas spalą, pójdziemy do piekiełka na imprezkę, a Pytajnika zeżrą robale, ale za to będzie w niebie opowiadał aniołkom o SBkach , pejsiastych, owcach, zarazach i Tusku. Przy takim chrześcijańskim miłosierdziu wykopią go stamtąd na czubach ino myk... Ale do piekiełka go nie wpuścimy ...

3 2
ID:53531

george best

@~!!!: ja mam nadzieję że szybko się spalę bo nie chciał bym za dużo zatruć środowiska może z wiekiem na moim popiele usiądzie ptaszek i zrobi kupkę kto wie zobaczymy.

1 0
ID:53560

ozon

Książka o której tu wspomniałem "więksi niż miłość" jest właśnie o takich jak Matka Teresa- polecam.O Jej działalności zresztą też.

1 1
ID:53569

george best

@~ozon: szkoda czasu na takie osoby jak ona i inne "święte" kołomyja i burżuazja klepią o biedzie w Afryce a złote pałace stawiają.Watykan w tym przoduje wszystko w imię boga ha ha dla debili.

1 1
ID:53576

????

@~george best: a co na to POwiesz -http://wiadomosci.onet.pl/swiat/jacek-rostowski-wzial-udzial-w-spotkaniu-grupy-bil,1,5538973,wiadomosc.html - obłuda , oszustwo ,czy agentura banku światowego ?

1 2
ID:53583

george best

Nie moja wina że od czasów niepamiętnych każdy polak no może z paroma wyjątkami nauczony był aby brać tylko dla siebie.W komunie to już było mistrzostwo ludzie co tylko mogli wynosili z zakładów.W Irlandii jak mieszkałem Rostowskiego chwalili że potrafi robić cuda z Polską gospodarką bo jak by tego nie robił życie w polsce jak w Zairze.Co myslałeś że jak Polska wejdzie do Unii to będziesz dostawał wszystko ?zejdź na ziemię albo idź do kościoła i pomódl się do jakiegoś fagasa na obrazku.

1 1
ID:53588


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA