"Grupa inicjatywna" referendum ws. Pałuckiego, ale nie ws....

"Grupa inicjatywna" referendum ws. Pałuckiego, ale nie ws. Rady Miasta, hehe z Chmielewskim a nie o dziwo ze Zbonikowskim na czele (pewnie wie, że się ośmieszają i cicho siedzi) przypomina mi osobiście "Grupę Parlamentarną" z Macierewiczem na czele a nie o dziwo z Kaczyńskim. Obie te grupy wg mnie się kompromitują swoimi działamiami, co się już okaże bardzo niedługo (chociaż wszyscy inteligentni wg mnie już teraz o tym wiedzą!)

12 komentarzy

Radio_Moskwa

Czy wszyscy "inteligentni" to te osoby urzędujące z Andrzejkiem P.???
Załóżmy, że są naprawdę inteligentne to czy ktoś byłby niezadowolony w mieście z inteligentnego zarządzania??? Z dobrze wydanych środków unijnych na rozwój miasta??? Z perfekcyjnie na czas i rzetelnie przeprowadzonych remontów??? Z bezrobocia na poziomie powiedzmy Polski, czyli z 12%??? Czy ludzie by się wtedy denerwowali na tych inteligentnych??? Czy może ludzie się denerwują, bo niema w Gabinecie Prezydenta Miasta i otoczeniu nikogo inteligentnego???

22 4
ID:53599

?

Przeciez zgrupowania, do ktorych naleza ci ludzie nie reprezentuja nic lepszego. Chociaz zgadzam sie, ze Palucki powinie odejsc.

7 3
ID:53601

ozon

...a mnie się wydaje ,że mieszkańcy dali mandaty do rządzenia.. Wynika z tego,że coś z inteligencją Włocławian jest nie tak.

7 11
ID:53602

Radio_Moskwa

@~ozon: Wiesz, co? Zgadzam się z tobą:) byli senni:) Mieli pracę! Jednak, gdy się przebudzili ze snu i spojrzeli ile i za ile zrobiono za ich pieniądze to... Każdy otrzeźwieje ze snu jak straci pracę! Znam osobiście urzędniczki, które pracowały kilkadziesiąt lat w jednym miejscu i nagle przed emeryturą było otrzeźwienie i wiesz, co od takich ludzi usłyszałem? Że są w szoku, że tu jest jak na wojnie, że nie wiedzą, za co żyć, niektórzy się wieszają po takim szoku kulturowym! Sen miną długi pozostały:) Ciekawe, dlaczego jest te powiedzonko, że Mądry Polak po szkodzie?

10 2
ID:53610

do ~Radio_Moskwa

Na 100% ta grupa da ci lepszą pracę, da podwyżkę, zdobędzie nowych inwestorów ( bo P... ich ponoć według ciebie przeganiał z Włocławka ). "naprodukują" pieniądze na inwestycje i potworzą miejsca pracy dla 20% bezrobotnych we Włocławku i sprawią, że Zgłowiączka i Wisła zacznie płynąć mlekiem itp

5 5
ID:53619

wadera

@~ozon:
Masz racje i to już od momentu utworzenia Solidarności. Hahaha.

2 1
ID:53620

Raport

Ja tam czekam cierpliwie.Najważniejsze że ludzie uczą się korzystać z Referendum.Można będzie użyć tego sposobu w innych zmianach.A My czyli społeczeństwo odzyskujemy władzę.Jestem zadowolony że różne formy tzw"demokracji bezpośredniej" zaczynają odnosić sukces w wielu różnych miejscach.

Władza jest w organizacji a nie w konflikcie.
Zmiany tworzą zmotywowani ludzie którzy coś robią,próbują coś zmieniać,walczą,tworzą a nie marudzący którzy tylko stękają choć nie potrafią się zająć samymi sobą.

Pozdrawiam ludzi dobrej woli...tych marudzących też.

4 1
ID:53631

Radio_Moskwa

@~do ~Radio_Moskwa : Nie chcę od nikogo pracy! Drani trzeba odwołać a nie promować ich i utrzymywać z naszych podatków do następnych wyborów! Społeczeństwo przebudzone powie NIE! I to jest najważniejsze!!! Następcy będą mieli znacznie gorzej!!! I tu należy się wsparcie za odwagę!!! Bo starzy czerwoni cwaniacy żerują we Włocławku na tym, że tu nic się nie może udać bez nich! Trzeba pokazać cwaniakom i lewusom, że Włocławek stać na więcej!!! Nie miejmy złudzeń, że się od razu poprawi! Czasy idą dramatyczne i się nie poprawi! Ale pasożytnictwa i marnotrawienia naszych pieniędzy nie będzie a to już bardzo dużo!

3 0
ID:53637

OLO123

A może rade miasta odwołać zwłaszcza pisowców, dużo kraczą mało robią !!!

2 2
ID:53645

Helo

do Radio Moskwa: Daj spokój z tą "grupą", przecież każdy wie, że im o nic innego nie chodzi jak o dobranie się do władzy, żeby "czerwonych" na swoich - nie lepszych zamienić. Chmielewski, Szczepańska i inni żyją sobie na etatach samorządowych, wiedzą że władza im się podoba i za nią gonią, Lebiedziński obrażony podkręcił reszę a ci podchwycili. Ciekawe co będzie jak podpisów nie zbiora?

1 2
ID:53652

do Helo

Masz rację, pełną,
Lebiedzinski negocjuje cenę :-), wkrecil reszte w autopromocje.
Ale, ze jest narcyzem, polecam Wikipedie jezeli ktos nie rozumie, to cena jest dwojaka, narcyzm i kasa.
Biedaki z tego zespolu jak wspomniania Szczepanska, Chmielewski, Debczynski dali sie wkrecic.
Jestem za odwolaniem Paluckiego, ale towarzystwo was wciagnie i zniszczy. I taka jest prawda. A Palucki bedzie sie cieszyl. Narazie zaplacil za blokade w mediach, referendum nie jest jego marzeniem. Jak sie otrzasnie zrobi to co zwykle. Wezmie co chce, to tylko kwestia ceny a nie dobra Wloclawka.

0 2
ID:53678

????

@~do Helo: Zaraz zaraz ...to oni chcą się jak najdrożej sprzedać ? Moze wyjasnij ten POdstępny zamysł ?

0 0
ID:53725


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA