Policjanci zabawiają się z prostytutkami przy drodze nr...


Policjanci zabawiają się z prostytutkami przy drodze nr 10?

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14097573,Policjanci_zabawiaja_sie_z_prostytutkami_przy_drodze.html

9 komentarzy

oczytany

Jak widać, państwo wyznaniowe. Zaglądają psubraty każdemu pod kieckę, majtki. A fe!!

0 3
ID:53626

????

Przywołuję was do POrządku ...to były tylko działania operacyjne ....mające na celu dogłębne poznanie przedmiotu .....sprawy ...

3 2
ID:53627

Raport

Ostatnio niestety te dwie "branże" mają ze sobą zbyt wiele wspólnego.

1 0
ID:53630

george best

jak mają full gratis to każdy ma prawo do orgazmu

0 0
ID:53639

zbuntowany_kaloryfer

Mam @wadera pytanie do Ciebie. Do innych pań zresztą też. Powiedzmy, że Twojemu mężowi wpadnie w oko jakaś kobitka, którą zacząłby troszkę adorować. W sensie, że byłby dla niej szczególnie miły i robiąc zakupy zostawał u niej w sklepie 10 minut dłużej niż to jest konieczne zajmując się ciekawą rozmową z ową panią oraz komplementowaniem Jej niewątpliwej urody. Czy Twoim (Waszym) zdaniem takie zachowanie jest w porządku wobec małżonki, czy też to lekkie przegięcie? Poproszę o szczere odpowiedzi - co byście o tym pomyślały, ew. zrobiły odkrywszy takie zachowanie męża? Bardzo mi zależy na szczerości. Po prostu jestem ciekaw. Z góry dziękuję;)

0 0
ID:53657

Oliwia

To jest biznes mafii czesto za poparciem niektorej policji.

0 0
ID:53664

zbuntowany_kaloryfer

@Oczytany jak zwykle zacietrzewiony i miotany emocjami. Zamiast na faktach - bazuje na prawdach. A suche fakty są następujące:
1. Polska nie jest krajem wyznaniowym, aczkolwiek Kościół ma dość istotne wpływ na życie społeczne.
2. Państwa wyznaniowe to np. Arabia Saudyjska, Iran, a już niebawem zapewne Syria. No i Afganistan po opuszczeniu go Przez siły NATO Tam za apostazję, znieważenie Koranu, a nawet wykonanie rysunku Proroka prawo przewiduje KARĘ ŚMIERCI. Talibowie potrafią rozstrzelać (albo wysadzić granatem) kobietę za to, że odsłoniła coś więcej niż oczy, a całą rodzinę za to, że posłali córkę do szkoły na naukę pisania. Więc nie wmawiaj Internautom, że Polska to kraj "wyznaniowy". Bo to, że jakiś radiomaryjny kiecol pobredzi w radyju albo na jakiejś wiosze nic nie oznacza.
I tych faktów (powszechnie znanych) proponuję się @oczytanemu trzymać. Bo inaczej to powstaje zwykły, emocjonalny i jadowity bełkot pozbawiony wartości merytorycznej. Fakty i jeszcze raz fakty;))

1 0
ID:53668

wadera

@zbuntowany_kaloryfer:
Wystarczy ,że zamienisz role i już masz odpowiedź.

0 0
ID:53677

terefere

@zbuntowany_kaloryfer: to byłoby przegięcie, jestem straszną zazdrośnicą i nie chciałabym żeby mój facet(jak bym go miała) gadkował sobie z jakąś panią.

1 0
ID:53693


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA