No wlasnie oto wolnosc w wydaniu Tuska, Komorowskiego i...

No wlasnie oto wolnosc w wydaniu Tuska, Komorowskiego i innych przy korycie z Unia na czele. Czlowiek przyjechal specjalnie z Kielc do Warszawy zeby podpalic sie pod budynkiem rzadowym - Z BIEDY.Lekarze walczą o jego życie. 56-letni mężczyzna w powaznym stanie. Tragiczna sytuacja finansowa, bez pracy, zatrudnienie straciła też jego żona. Glodowe zapomogi nie pomagaja przetrwac. Pracował jako budowlaniec za granicą, ale stracil zdrowie a wiec na leczenie sie tez nie mial pieniedzy, problemy z kręgosłupem. Takich ludzi w Polsce jest tysiace ale politykow interesuje tylko stolek. Wniosek ? Trzeba powrocic do socjalizmu zanim zniszcza wszystkich Polakow.

17 komentarzy

????

POdobno w nomenklaturze partyjnej takich ludzi koryciarze nazywają- ,,niezaradni życiowo '' - bo obecny wizerunek ,,zaradnego POlaka '' który prpagują ,,niezależne'' media dziwnie odPOwiada definicji ...ZŁODZIEJA i OSZUSTA '' okradającego innych ,,mniej zaradnych'' .Uczciwość i godność człowieka leżą na dolnych półkach w sklepach ze szmatami PO Niemcach ....

9 9
ID:53826

kortyzol

Niech dalej będą wcielane w życie idee Solidarności i Kościoła. Jest dobrze.

6 5
ID:53830

szuja

Niech wiecznie trwają i dalej się rozwijają idee Solidarności i niech w nich słowo Boże gości. Prawda p. Bieńkowski??? Hahaha

6 5
ID:53835

poliszynell

~Zofio: "wolność" w wydaniu Tuska, Komorowskiego i innych POPiSdzielców przy korycie zagwarantował => Reagan i Gorbaczow w Reykjavik'u 1986 => czyli bezpośrednie przejście z komunizmu na kapitalizm. W ten sposób "cichcem" komuniści przekształcili się w kapitalistów :} A okrągły stół to Koło Fortuny (teleturniej ) gdzie przeważają pola "Stop i Bankrut" :)
pzdr

5 4
ID:53842

????

@~poliszynell: nie zwalaj winy na Regana !!! POczytaj na temat ,,okragłego stołu'', Magdalenki i ,,nocnej zmiany'' -tam są nazwiska tych .....epitety .......którzy POd płaszczykiem demokracji założyli swój prywatno-kolesiowski interes na koszt polskich podatników za zgodą i uwłaszczeniem starej bezpieki ....wystarczy POczytać i zwrócić uwagę na dziwnie znane nazwiska i wszystko jest jasne ...kiedy Polacy podatnicy to zrozumieją ?

1 8
ID:53844

peso

@~????:

Na ten przykład są tam nazwiska Kaczyński, nieprawdaż ?

5 1
ID:53847

peso

@~????:

Nie zapominaj też o innym uczestniku obrad okrągłego stołu: Janie Olszewskim

3 0
ID:53850

????

Ten ,,politycznie niezaradny '' ale ODWAŻNY CZŁOWIEK ZMARŁ !!!!!!!!!!!! WIELKI SZACUNEK DLA NIEGO i spółczucie dla rodziny i jego bliskich . .......trudno komentować reakcje WINNYCH którzy POLITYCZNYMI DECYZJAMI doprowadzają Polaków do takich czynów .

1 5
ID:53853

ozon

..."witaj Zosieńko" ,otwórz okienko na wschodnią stronę...."?Zatrzymałaś się na festiwalu w Kołobrzegu jak widać? Piszesz "trzeba powrócić do socjalizmu.."- a tak bliżej jak ma ten 'powrót wyglądać?Bardziej bedziesz wywijać młotem czy sierpem?

5 5
ID:53855

poliszynell

@???? - Jak dla mnie to śmiało możesz Reagana po stopach całować ale kolejność wydarzeń była taka:

1986 - Reagan + Gorbaczow Reykiawik /wcześniej Genewa "85/
1988 - Rozmowy w Magdalence
1989 - Okrągły Stół

Gdyby nie spotkania Reagana i Gorbaczowa w Genewie i Reykiawiku to w Magdalence nie mieliby o czym rozmawiać a Zakłady Wytwórcze Mebli Artystycznych w Henrykowie nie dostałyby zlecenia w 1988r na wykonanie mebla /okrągłego stołu/ pod "obrady"
Czytaj, czytaj tylko zwróć uwagę na autora, chronologię wydarzeń i wyciągaj wnioski z czytania:)

@ozon - czemu zapomniałeś o gwieździe pięcioramiennej? :)

pzdr forumowiczów

3 0
ID:53862

????

@~poliszynell: Myślisz tak jak chcą POlityni krętacze .A POpatrz na to z innej strony -czy Unia to nie jest świetny parawan dla przekrętów miejscowych (POlskich) POlitykierów ? Czy właśnie nie o to chodziło że jak kiedyś ,,sekrytorze'' zwalali wszystko na wytyczne z Moskwy tak teraz POlityczna zaraza może zwalać i POkrywać wszystkie swoje przekręty i nieudacznictwo na wytycznymi z czosnkiem pachnacej ....Brukseli ? Dlaczego społeczeństwa (!!!)Islandii i Anglii cały czas są w unijnej opozycji ? Pomyśl trochę niezależnie ...

1 4
ID:53864

ozon

"poliszynell"- fakt co za niedopatrzenie z mojej strony! Mam nadzieję,że nie powrócą do święta 22 lipca ? Może być też tak ,że nie 11 listopada będzie ważnym dniem a wybuch Wielkiej Rewolucji Pażdziernikowej... kto wie, kto wie jakie idee przeświecają takim "pytajnikom" 'Zosiom" czy innym Adom?

3 0
ID:53870

szuja

@~poliszynell: Zapomniałeś o jednym najważniejszym kapusiu CIA , przez którego otruto innego.

1 0
ID:53878

????

@~ozon: POlityczne ograniczenie tylko takie alternatywy tobie POkazuje ? Nowa odmiana bacika i marchewki ? Nawet nie dostrzegasz że to scenariusz mniejszego zła w POdobno POstęPOwym wydaniu ...

0 3
ID:53885

ozon

..."kończ Waść- wstydu SOBIE oszczędż"."pytajniku"- to co ja dostrzegam gołym okiem Ty nie zobaczysz nawet przez mikroskop elektroniczny- i to nie kwestia wzroku bo jesteś i krótko wzroczny i krótko myślący ....Przypominam Ci uprzejmie ,że Polska nie jest ani Tuska ani Kaczyńskiego- jest nasza o czym obaj panowie zapominają ze wskazaniem jednak na Jarka nawiedzonego.Tylko naiwniacy wierzą w te kretynizmy kaczorka ,który traktuje ich instrumentalnie.. no cóż różne są kije i różne marchewki- uważaj żebyś się nie zadławił- to jednak twarde warzywo!

2 0
ID:53886

poliszynell

@~ szuja: masz na myśli tego kapusia CIA, który w początkowym okresie urzędowania i władztwa paradował w czerwonym obuwiu a następnie zmienił kolor kapci na brązowy?
pozdrawiam:)

~???? mylisz się ja nie myślę tak jak polityczni krętacze. Wiem, że Unia to parawan dla PO ale ty nie zdajesz sobie sprawy, że USA to parawan dla PiS.
pzdr

2 1
ID:53892

????

@~ozon: Mam prośbę o roztropny ...czy mógłbyś doprecyzować co rozumiesz pod określeniem ,,nasza'' ..czy to znaczy taka niejednakowa dla wszystkich jak w mediach ambergoldowa , partyjniacka , kolesiowska , zakłamana POlitycznie ....? czy może znasz inną w której wszyscy Polacy mają równe prawa ,której ja faktycznie nie dostrzegam ? Będę wdzięczny za otwarcie mi oczu na tę uczciwą i ,,bezpartyjniacką '' POLSKE KTÓRĄ TY POdobno WIDZISZ ...

0 3
ID:53907


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA