Pan Gawrysiak z "gr" - grupy referendalnej mówi, że wg jego...

Pan Gawrysiak z "gr" - grupy referendalnej mówi, że wg jego telefonicznych informacji zebrali ok 3000 podpisów za referendum Pałuckiego, a z moich informacji telefonicznych wynika, że mają duże kłopoty i nie dobili jeszcze nawet do 1000 podpisów!

6 komentarzy

amityr

Jak teraz nie maja ludzie do nich zaufania,to znaczy są malkontentami.

4 1
ID:53915

Radio_Moskwa

Proszę sam widziałem ile głosów się zbiera i zdębiałem! Od młodzieży, która jest wręcz wściekła na SLD poprzez starców aż nawet po zwykłych pijaczków!!! Zdziwiłbyś się jak ludzie mają dość SLD::)) Przegracie bez problemu, ale oczywiście głosów trzeba zebrać dużo!:) No i ważne żeby przez ruskie serwery nie odbywało się referendalne liczenie :)

4 9
ID:53916

????

@~Radio_Moskwa: A POdobno właśnie ,,nasza niezależna kumisja wyborcza'' jak za dawnych lat wyjeżdża do ,,bratniej'' Moskwy na szkolenia ...co to znaczy niedocenione doświadczenie ,,towarzyszy'' niedoli ...POlitycznej ...w liczeniu do 100..

1 5
ID:53924

Milinik

"... aż nawet po zwykłych pijaczków!!!" - tak, tych co nie mają zamiaru ani dziś ani w przyszłości wziąć się do pracy - od takich osób "gr" na pewno najwięcej podpisów zbierze, tylko że ich jest, tych co jeszcze potrafią i mogą się podpisać niewiele, więc logicznie znów należy napisać, że do referendum nawet nie dojdzie, bo nie zbiorą więcej niż 5-6 tyś podpisów!

9 2
ID:53927

szuja

O w grupie widzę syna I Sek. PZPR. Ciekawe jak inni.

1 3
ID:53943

szuja

Napisałem prawdę.

0 2
ID:53950


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA