Niech Pałucki powiesi w kilku miejscach wizualizację i...

Niech Pałucki powiesi w kilku miejscach wizualizację i datę zakończenia całkowitych prac na Starym Rynku, bo ciągle słyszę, że beton, beton, beton...a przecież tam ma być podobno zielono, bardzo zielono już na wiosnę 2014 r. jak posadzona zieleń wzrośnie - podobnie jak na bulwarach. Czy ktoś wie, gdzie w Polsce są piękniej zagospodarowane bulwary niż te we Włocławku!?

10 komentarzy

Palucki nieludzki

tak tak i zadłuzenie miasta niech wywiesi i skale bezrobocia niech wywiesi i niech jeszcze wywiesi spartaczone inwestycje i niech jeszcze wywiesi ile wydał na radio gra w 2011 i niech jeszcze wywiesi termin referendum żeby nikt nie zapomniał postawić krzyżyka w odpowiedniej rubryczce żeby go odwołać. Ej Sylwia? a może Monika? 7 pracowników wydziału promocji andrzejek chyba zatrudnił po to żeby robić na forach dobry pijar żeby prezydencik spał spokojniej bo słyszałam ze napięce w UM nie do zniesienia =D

17 4
ID:54208

Romek

Sylwia ~`Jak sama ze swojej kieszeni zapłacisz za te wizualizacje to Pan Pałucki może je wieszać na każdym rogu? Bo ja już mam dosyć spłacania cudzych fanaberii. Na tym pięknym betonie brakuje tylko szubienicy i gilotyny. Niech zrobi wizualizacje, kiedy odejdzie z zajmowanego stanowiska i zabierze swoje wszystkie koleżanki i kolegów, a to miasto w końcu odetchnie .

12 4
ID:54210

szuja

PAŁUCKIEGO W WIESZANIU TERAZ MA ZASTĄPIĆ RADNY bieńkowski

5 6
ID:54218

wyborca

Bardziej nieudolnego wykonawcy Starego Rynku chyba nie było w tym mieście !!
Niekończące się poprawki, rozbiórki już położonych płyt betonowych itd... To swoisty pomnik obecnego prezydenta miasta...

10 3
ID:54219

Sylwia

O tym gdzie teraz jest Pałucki zadecydowali włocławianie w wyborach i jasne jest, że daty referendum nie będzie, bo nieudacznicy nie zbiorą nawet 5000 głosów! Jak słyszę Lebiedzińskiego jak upomina się o konsultacje w sprawie inwestycji to po prostu myślę sobie, że ten facet jest śmieszny! najważniejsze konsultacje to były w 2010 r. jak programy kandydaci przedstawili i tam w wynikach głosowania wygranego przez Pałuckiego włocławianie wyrazili swoje zdanie na temat m.in. inwestycji!!!

4 10
ID:54222

ariwederci andrzeju

Ostatnia wypowiedź Sylwii i wiadomo gdzie pracuje. Napisana około godziny 20.00 widocznie Andrzej tak spanikował ze płaci swoim za nadgodziny ;) A referendum i tak będzie....

9 3
ID:54223

Sylwia

Widziałam jak idzie zbieranie podpisów - to jakaś masakra, tylu włocławian odmawia podpisania, że ten widok jest już sam w sobie śmieszny, hehehe. I jakoś nie słyszę krytyki "betonowych" bulwarów, na których setki włocławian spędza czas każdego dnia!!! Podobnie będzie ze Starym Rynkiem już na wiosnę 2014 r. - zachwyt i podziw! Pokażcie mi osiedle, które NIE wypiękniało i NIE wzbogaciło się o nowe lub wyremontowane obiekty czy ulice w tym mieście?!

4 7
ID:54226

szuja

Jest tylko Pałucki bo nie ma innego kandydata. Gdzie te chłopy ? Napiszcie kogo widzicie na prezia? Już ktoś też pytał i cisza. Może "szabelkę"

2 2
ID:54238

dominika

wojtkowski

2 2
ID:54257


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA