Mam pytanie do państwa , czy ten Bombola z Afryki uzdrowił...

Mam pytanie do państwa , czy ten Bombola z Afryki uzdrowił może kogoś na stadionie w Warszawie ? Jeżeli uzdrowił to proponuję ogłosić go świętym Bombolą za życia ! Jestem wierzącą i będę się modliła do tego Bomboli może i mi pomoże w chorobie na stare lata .

13 komentarzy

george best

Tak uzdrowił paru Zus jest w trakcie zabierania im rent i emerytur.To był hit wszechczasów takich ludzi powinno się leczyć i badać psychiatrycznie.Co bieda i ślepa wiara robi z nimi widać było gołym okiem.

8 1
ID:54244

zbuntowany_kaloryfer

Powiedz mi zacna katoliczko co Ci dolega i z czego pragniesz się uleczyć - wtedy podam Ci cenę. Oczywiście cenę możemy negocjować;)

1 1
ID:54246

Krytsyna

Modlenie sie nic nie da jezeli nie ma mozliwosci leczenia sie. Ten swiety ze stadionu pomogl tylko sobie bo zbil niezla kase na naiwniakach.

6 0
ID:54247

zbuntowany_kaloryfer

Brawo Krysiu, jedna z moich ulubienic! Od zarania dziejów znane jest coś takiego jak "placebo". A ten facet dorobił do tego trochę ideologii pomieszanej z nadzieją i rozpaczą no i zarobić na tym miliony. Mogę tylko pogratulować i "przybić Mu piątkę";)))

7 3
ID:54250

Zulu Bula

Jak nasz Jan Paweł uzdrowił , to taki Bombola tym bardziej . Pewnie był w Afryce szamanem .

3 0
ID:54251

szuja

Nie trzeba Afryki. Tak samo czyni ksiądz z Obór. Przyjeżdża do klasztoru na Placu.Ludzie się przewracają tracąc przytomność i o dziwo nie wyrządzają sobie żadnej krzywdy.Są uleczeni.

3 0
ID:54253

Moher

@zbuntowany_kaloryfer: To powiedz dobry człowieku ile jest kapelanów we Włocławku. tych wojskowych ,policji, nauczycieli, stowarzyszeń itd,Powiedz także ile kosztuje nauczanie religii w szkołach włocławskich.

3 0
ID:54256

zbuntowany_kaloryfer

A skąd mam wiedzieć ilu jest kapelanów we Włocławku?? Nie mam również pojęcia ile kosztuje nauczanie religii w szkołach, aczkolwiek do nauczania religii w szkole nic nie mam. Zamiast wozić dzieciaki do dwóch różnych placówek wszystko mają pod jednym dachem. Przecież to wygoda.
Dokonując wcześniejszego wpisu wyraziłem moją nieufność wobec wszelkiego rodzaju uzdrowicieli, szamanów, wróżek, cudownych obrazów, relikwii z "Krzyża Chrystusa" (pewnie wyprodukowanych w jakiejś stodole 100 lat temu;)), Kaszpirowskiego i jego "cudownych" rąk, wody tudzież drzewa życia. Aczkolwiek wszystkie wymienione osoby/zjawiska/rzeczy są zdecydowanie potrzebne!!! Bo rzeszom ludzi dają NADZIEJĘ, a nawet chęć do życia. Część z nich zapewne wierzy w swoją "moc" czy inne nadprzyrodzone zdolności. Ale uważam, że większość z nich to oszuści żerujący na ludzkiej krzywdzie, albo głupocie. Pamiętacie Bogusława Lindę w roli "Stygmata" w filmie Jancio Wodnik? No oszust wręcz genialny - a jaki przekonujący;)
Pamiętam, że dość dawno temu oglądałem jakiś program o "uzdrowicielu". Ten miał następujący patent: zanim wszedł na salę ze zgromadzonymi chorymi mikrofonem kierunkowym dość długo podsłuchiwał rozmowy tych ludzi. Dzięki temu dzięki swojej "mocy" mógł stawiać bardzo trafne diagnozy i znać sporo szczegółów z życia pacjentów. Nawet miał dyplom od mnichów z Tybetu, który sobie wydrukował i oprawił w ramkę. A naprawdę był bezrobotnym krawcem po odsiadce za kradzieże i oszustwa. Zanim go ponownie aresztowali zdążył naciągnąć wielu chorych na ki9lkaset tysięcy;))
I na koniec: nie twierdzę, że pewni uzdrowiciele nie mają jakichś zdolności. To, że współczesna nauka nie potrafi ich wyjaśnić nie oznacza, że nie istnieją. Wszak nauka z XII w. nie byłaby wstanie wyjaśnić istnienia samochodu, czyż nie? A właściciel po bolesnym przesłuchaniu przyznałby się, ze dostał go od samego Szatana, z którym zawarł pakt haha;))
Ps. @szuja. Też mi coś... Ja kiedyś wypadłem z dobrych 10 m (jak nie więcej) i też mi nic nie było. Nie licząc konkretnego poobijania i poobcierania. Inna sprawa, że spadłem na krzewy rosnące pod budynkiem, ale mimo wszystko;)

1 1
ID:54258

wadera

@zbuntowany_kaloryfer:
Ja cie uzdrowie ,aż poczujesz w krzyżu mrowie.

2 1
ID:54265

zbuntowany_kaloryfer

Już ok @wadera, wiem że uważasz się (i być może jesteś szeptuchą), ale żadne Twoje przepowiednie jakoś nie sprawdziły się ostatnio. A moje analizy jak najbardziej tak. W przeciwnym razie nie zapłacono by mi;))

1 1
ID:54271

????

A jego kolega PO fachu - cudotwórca emerytalny z PO co na te cuda stadionowe ?

2 1
ID:54290

Moher

@zbuntowany_kaloryfer: Powinieneś wiedzieć bo na te posługi to pieniądze podatnika,no chyba że nie płacisz podatku.

1 0
ID:54305

katoliczka

Wy tu sobie BLE ! BLE ! BLE ! a nie odpowiedzieliście mi na moje pytanie co z tym Bombolą , czy mam się modlić do tego Bomboli , czy nie ?

1 0
ID:54314


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA