Szanowni mieszkańcy Włocławka jestem tutaj oddelegowany z...

Szanowni mieszkańcy Włocławka jestem tutaj oddelegowany z swojej firmy i mieszkam od nie dawna waszym zdawało by się pięknym mieście ale niestety zawiodłem się bardzo!!

Pochodzę z małej miejscowości Krosno Podkarpacie i zdawało mi sie ze to jest zaniedbane miasto ale myliłem się i to bardzo bo wasze miasto Włocławek bądź co bądź większe od Krosna jest totalnie zaniedbane dziurawe drogi krzywe chodniki zardzewiałem mosty i wiadukty obskurne elewacje budynków zaniedbane parki pieski (oczywiście na smyczy) załatwiają swoje potrzeby gdzie popadnie do tego straszenie widać dużo tzw "meneli".
Jako ze lubię jeździć rowerem zwiedzam to wasze miasto na puls macie bardzo duzo ścieżek rowerowych co mnie cieszy choć większość opłakanym stanie ;)
Natomiast sromotnie zawiodłem sie na basenie tym niby hucznie odremontowanym chyba na wysoka12 za taka kasę nie ma nawet sauny w cenie nie mówiąc o jakuzzi do tego basen bardzo mały....

NIe wiem jaka opcja polityczna włada tym miastem ale jest nie udolna i prawdopodobnie ma was mieszkańców w "4literach"
Na tak duże miasto maja dość wysoki budżet by sprawnie zarządzać tym miastem niestety nie robią tego co widać.

Apeluje do mieszkańców jako turysta zrobicie z władza porządek to ona jest po to by wam służyć a nie wy im!!

Jako ze moja praca związana jest z częstymi podróżami i zwiedziłem pare miast w Polsce to niestety stwierdzam ze Włocławek nie miło mnie zaskoczył :( spodziewałem sie więcej atrakcji ponieważ macie lokalizacje przy dosc wspaniałym zalewie wiślanym a tu lipa...zaniedbane wybrzeża brak mieść atrakcji turystycznej zaniedbane blokowiska.

Dla przykładu link do mojej miejscowości:
http://www.krosno24.pl/index2.php3

Zapraszam

19 komentarzy

Ewka

Pan z grupy referendalnej? :P

15 17
ID:54277

włocławianka

zgadzam się z panem. Jesteśmy w fazie referendum, bo sld niszczy miasto od lat

22 11
ID:54278

zbuntowany_kaloryfer

Wczoraj po południu w okolicy Tesco wysiadamy z auta i od razu podchodzi pewien pan. W ręku dzierży jakieś dokumenty, na szyi ma smycz z napisem Prawo i Sprawiedliwość w kolorze niebieskim. I zagaduje uprzejmie dokładnie tak: CZY POMOŻECIE PAŃSTWO W OBRONIE WŁOCŁAWKA? Więc udaję zszokowanego i się pytam z zatroskaną miną: wojna wybuchła??? Kto na nas napadł? Niemcy, Ruscy, Czesi, Kosmici?
- Nie, nie wojna, ale możecie państwo pomóc "w obronie Włocławka" przed p. Pałuckim!
No i dostałem ataku śmiechu. Powalająca retoryka w wydaniu pisuarów;)))
No cały czas nie mogę z tej "obrony" hahaha;)

19 19
ID:54279

jolka

Obrona przed wszystkim co najgorsze czyli przed paluckim Nie wiem czego nie rozumiec ;)

14 9
ID:54281

KG

Jestem z Gdańska i sympatykiem Włocławka. Tak jak lubię Włocławek tak Was proszę: piszę wprost rozgońcie Waszą władzę miejską, prezydenta i jemu podobnych którzy Wami rządzą.Znam wasze miasto od 40 lat ale tak żle jeszcze nie było. Zgadzam się z opisem pana z Krosna i dodam do tego Waszą komunikację miejską. Rozkład jazdy chyba ustalano po pijaku w Ciechocinku. Po za komunikacją prywatną na cmentarz na Pińczatę ( można by było ją skoordynować z połączeniami PKP ) stary sprzęt ale jeżdzi bardzo punktualnie. Droga krajowa A1 na wysokości Azotów dramat dla kierowców. Za momęt otworzą autostradę i wszyscy kierowcy z radością ominą Wasze miasto co grozi że Włocławek stanie się zaściankową mieściną. Wierzę że się w końcu obudzicie.

18 10
ID:54282

nico

A ja tam się zbroję...
... do obrony

9 2
ID:54283

adam

@~Ewka: a ty z jakiej jesteś grupy ?

12 7
ID:54285

ozon

Proponuję "turyście" kursy z języka polskiego. Składnia byle jaka, ortografia dużo do życzenia pozostawia... miasto ma szansę się zmienić a "turysta"???????

13 5
ID:54287

sld=gnój

chyba w magistracie jest powołany sztab żeby lobbować na rzecz Pałuckiego bo wszystko proPałucki odbywa sie dziwnym trafem przed południem NIE za to Wam sie płaci moje podatki czerwone gagatki...

6 4
ID:54288

zbutowany_grzejnik

@zbuntowany_kaloryfer: A z tatą się już dzisiaj kąpałeś?

7 11
ID:54291

do autora

oj Sławek, Sławek, ale Ty sie kreatywny zrobiłeś...

7 7
ID:54293

????

@~ozon: PO ,,cichcym....''' kolejny ,,nauczyciel '' się znalazł ... sam POpracuj nad terminologia partyjna byś mógł jeszcze bardziej kadzić swojemu POtajtanemu zakłamanemu idolowi ...

4 8
ID:54294

areksi

Sławek byków nie robi

2 1
ID:54300

wadera

@Turysta -altruista.

2 1
ID:54301

Radio_Moskwa

Jeszcze troszkę i Andrzej P. Będzie puszczał łódki i kajaczki, ale w bali przed domem na emeryturze! Pozdrawiam Wolnych ludzi, którzy chcą realnych zmian w mieście!

3 4
ID:54303

wadera

@~areksi:
On woli te" byki" załatwiać rytualnie w brew innym "członkom". Hahaha

0 0
ID:54339

Turysta

Ponownie zaiwaniam na to forum...Faktycznie może błędy ortograficzne gdzieś walnąłem nie jestem politologiem ani nie poeta...zwykłym inż który trochę umie czytać trochę pisać ale za to dobrze dodawać i rachować a tu waszym mieście chyba sami historycy i poligloci ...ale z matematyka na bakier skoro budżet większy macie od Krosna (u nas neicale 50 tys mieszkaniowców ale sadze ze jak będzie 40 tys to dobrze) więcej macie zakładów przemysłowych położenie nad Wisła bardzo ciekawy zalew wiślany a stan miasta TRAGICZNY to chyba ktoś nie umie dobrze liczyć ale za to bardzo dobrze wyłapuje "ortografy"

Zresztą mi to LOTTO jeszcze 3 tygodnie i jadę w inny rejon Polski ale niesmak pozostaje bo jednak sie zawiodłem spodziewałem ze miasteczko zrobi na mnie pozytywne wrażenie ale mogę ze spokojem porównać to miasteczko do Międzyrzecza ....

P.S. dla mnie osobiście najgorzej wypadły baseny...11zł+vat i nie ma w tym sauny ani jakuzzi?? a basen bardzo mały...

0 0
ID:54430

LALA20

@ Turysta

Krosno ma 50.000. mieszkańców, ale razem z niedżwiedziami, plus wilki, no to
już niezłe Zoo Safari.
Pozdrawiam.

0 0
ID:54435

Turysta

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krosno
według danych z 2011 r ok 47tys mieszkaniowców...ale te dane raczej nie uwzględniają ilości osób które są zameldowane ale nie mieszkają w Krosnie bo wyjechały a jest ich trochę...

0 0
ID:54468


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA