Rzecz dzieje się w 2020 roku u naszych zachodnich...


Rzecz dzieje się w 2020 roku u naszych zachodnich sąsiadów.
Dwóch policjantów - arabów zatrzymuje auto.
Proszą o dokumenty zatrzymanego kierowcy po czym jeden arab do drugiego:
-Ty Ahmed, zobacz jakie dziwne nazwisko - Muller

9 komentarzy

fiskus

~ wadera : Nie do śmiechu , szczególnie dzisiaj gdy przypada 70 rocznica rzezi, ludobójstwa na Wołyniu Niemcy i cały zachód powinien mieć skośne oczy już w 1920 roku

0 1
ID:54299

wadera



Na dyskotece w Niemczech bawił się Rosjanin, ubrany w koszulkę z napisem "Turcy mają trzy problemy".

Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop:
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja.
Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a tam czeka na niego tłum Turków.- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich".
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin, sięgając za pazuchę - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...

4 0
ID:54302

wadera

Fakt ,że nie pomyślałam o Wołyniu.Przepraszam i to bardzo.
Ale w kalendarzu albo powinny być zaznaczone jeszcze wolne dni od żałoby albo dni z żałobą. Podaje się natomiast dzień łapania za biust a o ludobójstwie nic.

2 0
ID:54325

fiskus

Dobre, dobre Turcy i Rosjanie dostali azyl polityczny w Niemczech , ciekawe to nieprawdaż politycznie ??? ~ wadera 70 lat milczenia o zbrodniach na narodzie polskim i prawdzie historycznej Nie ma ludobójstwa , a po co , kto kogo i za co ? Trzeba by przeprowadzić śledztwo , ale potem okazałoby się , że dziadkowie wysoko postawionych oficjeli partyjnych mieli coś z tym wspólnego ? Jak to się zbiegło z ubojem rytualnym zwierząt w sejmie ? Dzięki za humor , pozdrawiam

2 0
ID:54332

wadera

Żeby nie drażnić Breżniewa to jeszcze rozumiem ale teraz ?

0 0
ID:54338

zbuntowany_kaloryfer

Leci samolot, ale nagle zaczyna tracić wysokość. Pilot mów, że ktoś się musi poświęcić i wyskoczyć.
Wstał Francuz, zaśpiewał Marsyliankę i wyskoczył. Ale maszyna nadal gwałtownie spada. Wstał Anglik, krzyknął "Boże, chroń królową" i wyskoczył. Maszyna nadal spada. Pilot wymownie patrzy na Polaka...
A nasz rodak złapał stojącego obok Murzyna, wyrzucił go z samolotu krzycząc na całe gardło:
- NIECH ŻYJE MOZAMBIK!!!;)))

1 0
ID:54342

zbuntowany_kaloryfer

Zaraz zaraz @Wadera! Czy chodzi o to, że w takim dniu mogę legalnie łapać za biust każdą kobietę, która mi się na ulicy spodoba..? W takim razie jestem za tym, żeby taki dzień obchodzić przez 365 dni w roku;)))))

0 0
ID:54343

fiskus

@wadera: Napisałam coś o kalendarzu , dyscyplina partyjna nie wpuściła postu Pozdrawiam

0 0
ID:54352

LALA20

@ wadera
@ fiskus

Dlaczego nie wspomnieliście o ludobójstwie Turków na narodzie Ormian?
Turcy wymordowali 1.500.000. przedstawicieli tego narodu.

0 0
ID:54370


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA