W tym roku przypada 100lecie istnienia firmy Aston Martin....

W tym roku przypada 100lecie istnienia firmy Aston Martin. Oto sympatyczny filmik promocyjny zrobiony z tej okazji. Aston Martin, czyli jeden z najwspanialszych przedmiotów użytkowych jakie kiedykolwiek stworzyła ludzkość. Auto z marzeń i snów;)



14 komentarzy

????

Rozumiemy , że to proPOzycja dla POlskich emerytów w ramach rozkradzionych Funduszy Emerytalnych i plaż w Egipcie POmysłu Buzka który sam się nachapał a teraz milczy na ten temat jak grób ?

3 7
ID:54547

Ja

@~????: Jak zwykle nic nie rozumiesz , a jedyne co potrafisz to poPISkiwać na każdy temat i to małpio złośliwie jak to każdy frustrat!

5 2
ID:54551

ozon

Ale ten czas leci.....Autko cymes. Masz rację "kaloryfer" ,"pytajniku" a Ty co? nadal wiecheć ze słomy masz w użyciu?To ekologia u Ciebie czy niedostatek ?

4 2
ID:54560

LALA20

@ ????
Tobie można robić operację na otwartym mózgu bez znieczulenia, Ty i tak nic nie
poczujesz.

4 2
ID:54562

????

@~LALA20: Rozumiem że to aluzja do dotychczasowych działań ,,niezależnych '' mediów na sPOłeczeństwie polskim ...? Ale mimo zmasowanego ataku ....rozsądek bierze górę ...a notowania waszego idola ...w dół ...

0 4
ID:54573

Koalicja Moherowa

@~ozon: Ty masz jeden zwój mózgu więcej od kury.Lalo-ozonie!

2 5
ID:54584

LALA20

@ Koalicja Moherowa

Goń się razem z pytajnikiem.
Przedstawiacie razem obraz nędzy i rozpaczy.

5 2
ID:54588

LALA20

@ Koalicja Moherowa

Goń się razem z pytajnikiem.
Przedstawiacie razem obraz nędzy i rozpaczy.

2 2
ID:54589

ozon

"Włoczki" się uaktywniły?Miło bardzo będzie się z czego pośmiać. Ale, ale wysyp na rydze się już zaczął? Opary toruńskie wam zaszkodziły?Nawijajcie, nawijajcie bo cóż więcej potraficie....?

3 1
ID:54592

????

@~ozon: Ty nie musisz czytać wpisów na tym forum ...by się POśmiać ,wystarczy że POpatrzysz w lustro i ....beka śmiechu ...ubaw PO pachy ...ty masz dobrze ....

1 3
ID:54606

szuja

@LALA20
To jak z tą dyskoteką ?

0 0
ID:54625

ozon

Trafiłeś w 10 tkę "pytajniku"Masz rację - jak patrzę w lustro to widzę faceta zadowolonego z życia w przeciwieństwie do Ciebie! Faceta któremu w życiu wyszło nie tak jak Tobie - tylko włosy.Uśmiecham się do życia pełną gębą i cieszę się ze swoich sukcesów. Radość mnie rozpiera i to chyba najbardziej Ciebie wkurza.Tak ubaw mam po pachy po przeczytaniu Twoich pełnych frustracji tekstów. Ja lubię siebie i swoje życie!życzę Ci abyś doznał takiego uczucia- jest wspaniałe!

3 0
ID:54631

szuja

@~????:
OOOOOOOOOOOO proszę to nie tylko mnie każesz patrzeć w lustro.Daj na spoko. Zacznij sam pisać i tak jakoś żeby nie być szują.

0 0
ID:54650

fiskus

@szuja @ ozon ; Czarny Piotruś - zażarty wróg Myszki Miki czyż nie tak ?

0 0
ID:54655


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA