REFERENDUM: Już za 10 dni okaże się czy "grupka...

REFERENDUM: Już za 10 dni okaże się czy "grupka referendalna" ma wystarczającą - jak deklarował Lebiedziński - ilość podpisów za przeprowadzeniem we Włocławku referendum. Czy zbieranie podpisów idzie dobrze czy FATALNIE. Lebiedziński powiedział, że do końca lipca złożą podpisy u komisarza. Fakt, że Gawrysiak na początku chwalił się, że zbiorą 20 tysięcy, później Lebiedziński mówił już tylko o 10 tysiącach a tak naprawdę przekonamy się jak to jest JUŻ ZA 10 dni!!!

18 komentarzy

Tow.Andrzej

No to się przekonamy czerwoni krzykacze mówili cos o 4 tyś. podpisów zobaczymy...

6 36
ID:54659

Moher

Kamilek - widać ,ze ten temat spędza ci sen z oczu.Co pełne majtaski kisielku masz?Pewnie boisz się o swoje stanowisko.

46 8
ID:54661

&

Może zacznijmy rozliczać z obiecanek naszą włocławską oPOzycję i naszych włocławskich radnych z PO ,PIS ,Solidarnej Polski. Czy ta oPOzycja chce tego referendum czy nie chce? Za obecny wygląd miasta i za bezrobocie tak samo odpowiadacie jak prezydent. Czy radni Pomożemy Obywatelowi zbierają podpisy ?Dobrze ,że Lebiedziński zaczoł działać ,bo nasza oPOzycja w końcu wezmie się do pracy .tak było wam wygodnie trochę pokrzyczymy ale pensja ,dieta radnego jest na czas .Prawdziwa prawda o naszej oPOzycji wyjdzie przy tym REFERENDUM .Obudźcie się w końcu jest prawie 22% bezrobocia, a jak nie chcecie nic zrobić to nie startujcie potem w wyborach na radnych, mieszkańcy już niektórych przejrzeli.

47 8
ID:54662

Kamilek

do MOHERa i innych: Ja to sobie siedzę i w nosie dłubię we własnej firmie, całkowicie nie zależny od nikogo prócz własnej inteligencji i zaradności - ale mam zwałe z tych przechwałek Gawrysiaka a później stonowanego optymizmu Lebiedzińskiego. No i oczywiście mam zwałe z "grupki referendalnej", bo sami na nic pomysłu nie mają a chcą kogoś odwoływać - hahahahaha

7 36
ID:54664

Edek

Patrząc na opozycje jak mizernie angażuje się w zbieranie podpisów stwierdzam, że nie tylko powinniśmy odwołać prezydenta, ale również radę miasta. Co to za opozycja? Miasto zasługuje na dobrego gospodarza i na silną opozycję. Szanowna opozycjo mieszkańcy już was rozliczą w następnych wyborach na posłów, senatorów a w szczególności na radnych.
referendum się uda ,chyba że chcecie wkrótce bezrobocia 30% i dalej utrzymywać wysoką pensje prezydenta i 3 wiceprezydentów .


~Moher /masz rację koledze się ciepło w majtasach robi :):)

37 5
ID:54666

krzywy_zonkil

Co nam po odwołaniu prezydenta, skoro to i tak nic nie zmieni, bo SLD ma większość w Radzie Miasta, więc trzeba odwołać całą RM, żeby czerwonych odsunąć od władzy...

37 7
ID:54667

????

@~&: Masz racje oni (POPiS-owcy )nawet na temat płatnego parkowania nabrali wody w usta ,a to znaczy że są za kontynuacją POdwójnego oPOdatkowania nas -mieszkańców Włocławka .Tylko czekają az sie miesce przy korytku zwolni i....nadal będziemy wielokrotnie oPOdatkownai ...

34 9
ID:54668

elwira kotlińska

czy ktoś policzył koszty tej całej awantury, czy nie można poczekać do wyborów,
komu tak się spieszy do wyborów,że nie może się doczekać . Kto się boi,żeby
obecnemu Prezydentowi Włocławianie za dużo nie zawdzięczali?Wstyd mnie za
organizatorów tego bałaganu.

5 38
ID:54673

baba jaga

@~&: Jeżeli w "radzie miasta" opozycja jest w mniejszości,to "żeby żaby s...y"nic nie jest w stanie zrobić !!! Więc przestań ciemnotę ludziom wciskać.

1 30
ID:54675

szuja

Niech radni lepiej odliczą naliczone niesłusznie wcześniej 10ml zł za wywóz śmieci.

28 1
ID:54676

Moher

@~Kamilek: dłub sobie gdzie chcesz nie interesuje mnie to ,a co do twojej firmy ,to myślę sobie tak:Może wykonujesz zamówienia robót publicznych?no to nie mów że to Cie nie interesuje.

32 1
ID:54678

Sławek Bieńkowski

do ??????
Ja nie nabrałem, więc się nie czepiaj, chcesz szczegółów to się skontaktuj ze mną.

http://www.wloclawek.info.pl/nowosci,wiadomosci_wloclawek_i_region,1,1,bedzie_wieksza_strefa_platnego_p,17860.html

Najlepiej żeby było jak w Płocku, brak strefy płatnego parkowania. I co? I żyją i parkują za darmo.

Pałucki traktuję strefę parkujących jak dojną krowę, a dodatkowo jeszcze się tym chwali, że coraz więcej wpływa do kasy miasta.

Więc drogi "?????", POczytaj a potem mów, pozdrawiam Cię bo lubię ludzi, którzy się nie POddają ale czasem przeginasz. Zapraszam do kontaktu, może razem coś wymyślimy POmyślnego dla tego miasta.

Pozdrawiam "?????" i innych
Sławek Bieńkowski

7 7
ID:54683

Sławek Bieńkowski

@szuja: Masz rację, jest niższa oferta, musi być niższa cena. Ale tak nie będzie, nadwyżka pójdzie na utrzymanie nowego dyrektora Sołtysika i paru innych etatów. który nagle ze speca od Biura Rzecznika/PR stał się specem od śmieci.... hmmm... właściwie co za różnica.

Pozdrawiam
Sławek Bieńkowski

25 2
ID:54684

Moher

@~Sławek Bieńkowski: To ten specjalista ,który komentował dawniej mecze koszykowi?żenada ,nota bene, a kim on już nie był ,nawet kasjerem w SKOK-u czy o tego człowieka chodzi?

27 1
ID:54692

????

@~Sławek Bieńkowski: tylko dlaczego tego WAŻNEGO DLA WIĘKSZOŚCI !!!!!! WŁOCŁAWIAN tematu Pańska formacja nie nagłaśnia w mediach tak jak np. ,,strefy dla zajęcy'', bulwarów ,czy browaru '' ? A może funkcjonuje tu stara partyjno-centralna zasada ,,stać ich na auta i chcą jeździć -to niech płacą'' - ,,skubanie'' polskich kierowców przez ten ,,pana'' rząd jest nagminne -temu Pan nie zaprzeczy ? Uwierzymy w Pana intencje jak zobaczymy fakty -dobra zasada prawda ?

27 1
ID:54698

lubiani

Mam nieodparte wrażenie , gdy czytam wypowiedzi ~ ???? , że wciąż oglądam i słucham panią redaktor z CW To samo zaangażowanie, znajomość tematu i retoryka - dobra zasada - to prawda, czyż nie tak ?

1 14
ID:54734

????

@~lubiani : ,,nieodparte '' czy ...niePOparte ?

8 0
ID:54750

wadera

@~Sławek Bieńkowski:
Co ty powiesz . A jakiegoś" czerwonego" w rodzinie to nie masz?

0 0
ID:54864


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA