Przejeżdżałam rowerkiem ul.Toruńską i i myślę ,że...

Przejeżdżałam rowerkiem ul.Toruńską i i myślę ,że ludzie są bardzo zadowoleni z dokonanych tam zmian.Szczególnie ekranów i pięknych chodników oraz ścieżki rowerowej.

10 komentarzy

abcde

Następny stażysta z UM. Umowa na 6 m-cy czy na rok?

13 7
ID:54865

Ja

@~abcde: na pewno ktoś związany z UM, bo przecież nikt inny nie może zauważać nic pozytywnego. Dobry włocławianin to tylko taki co nienawidzi Pałuckiego i nie dostrzega żadnych zmian na lepsze!

11 5
ID:54876

wadera

@~abcde:
Weź się stuknij w ten łeb. Chyba jesteś od kaczora potwora bo nawet białe też jest czarne. Weź się i ogarnij.W kiło same badziewia. A tak na marginesie jestem długo na forum i sama też krytykowałam JAK RZECZYWIŚCIE COŚ NADAJE SIĘ DO KRYTYKI. Ale mój ty krytyka to nie tylko negatyw,jak jest plusz też trzeba napisać. A zresztą szkoda klawiatury i tak nic nie zrozumiesz. Jako doświadczona szeptucha ostrzegam cię przed najbliższym wyjazdem. Wiem ,że będzie to wtorek i kiepski dla ciebie.

9 5
ID:54877

abcde

@wadera: Mama w domu? Kąpiel z tatą zaplanowana?

1 3
ID:54884

Ada

Uwazam, ze z uwagi na likwidacje transportu zbiorowego przez nasze wladze powinna byc bardziej rozwinieta siec porzadnych i bezpiecznych sciezek rowerowych na tyle szerokich zeby osoby starsze i schorowane mogly przemieszczac sie na stabilnych rowerach trojkolowych, ktore zaczynaja produkowac.

0 1
ID:54893

ozon

Wyrazić zadowolenie z czegoś czy tak ogólnie nie jest dobrze postrzegane wręcz traktowane jak zdrada. Przecież Polak nie może być zadowolony no bo: tyra do śmierci, zarabia 250 euro, latem jest za gorąco a zimą za zimno, autostrady płatne, fotoradary łupią po kieszeni, lekarze nie leczą... i tak w koło Maćku to jak cieszyć się? Z czego?

3 1
ID:54896

gumolit

trzymając się tematu ... ogólnie po remoncie ul Toruńska powinna się podobać za wyjątkiem małego ale .... tych debilnych ekranów dźwiękochłonnych!!!! Jeśli już bardzo chcieli je założyć to mogli chociaż przeźroczyste.
Zaraz ktoś powie -" no przecież ekrany są przeźroczyste " - tak są , ale tylko częściowo. I właściwie dalej nie ma sie do czego przyczepić poza tym "małym ale"

1 1
ID:54897

krzywy_zonkil

Czy zadowoleni czy nie to się okaże zimą, jak będzie trzeba śnieg odganiać, z chodnika jak z chodnika, ale pługi na ulicy raczej na lewy pas śniegu zgarniać nie będą...

1 0
ID:54898

radby browarek

@krzywy_zonkil:
to nie wie ,że pod asfalt sie kładzie rurociąg grzewczy z MPEC.

1 0
ID:54902

????

@~ozon: a ozorek jak rozgłośnia ,,platformypseudoobywatelskiej'' ....trudno POgodzić się z kompromitają idola więc choć POwybielać można ....a moze na forum znajdzie się naiwna owca ?

0 1
ID:54960


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA