Dość dawno nie jechałam ul. Toruńską. Ludzie jak można...

Dość dawno nie jechałam ul. Toruńską. Ludzie jak można było tak zeszpecić nasze miasto. Ten ekran wewnętrzny to jakiś koszmar. Czy chodziło o to żeby całkowicie zasłonić osiedle? Tyle lat tą drogą jeżdżiły
samochody z całej Polski nikomu to nie zawadzało a teraz powstał MUR . Komu to potrzebne. Jak ruszy A1 to cały cięzki transport będzie tam jeżdżił. Tak mi smutno bo myślałam że chodzi wszystkim o pokazanie naszego miasta a nie budowanie muru.

12 komentarzy

piwo$z

ano można....

5 1
ID:54921

wyborca.

Ktoś na tych ekranach robi niezłą kasę !!!

7 2
ID:54922

skyisthelimit

pokazanie miasta w sensie chodzi Ci o te perełki architektoniczne w postaci wieżowców? cała Polska płacze, że nie będzie mogła ich zobaczyć

6 3
ID:54923

zyx

Czytam i czytam i zastanawiam się czy to ze mną jest coś nie tak, czy niektórych już naprawdę pogięło? Co pokazywać na Toruńskiej w tym miejscu co jest ten ekran? Kilka bloków? Czy właśnie to mamy pokazywać przejeżdzającym przez nasze miasto? Jeśli z powodu zasłonięcia kilku bloków (takich jak są dziesiątki tysięcy w całej Polsce) jest komuś przykro, to pozostało jedynie współczuć tej osobie.

7 3
ID:54924

stąd

mieszkam przy Toruńskiej i teraz... samochody jakby mniej słychać, ale za to gdy jedzie pociąg, to ze zdwojoną siłą słychać huk z dwóch stron mieszkania - pięknie ekrany odbijają... i przy otwartych oknach rozmowy przechodzących chodnikiem wzdłuż ekranów - nie do wytrzymania....i nie ma opcji, że będzie inaczej.

9 3
ID:54926

????

,,kiedyś '' uczono że najlepszymi i NAJTAŃSZYMI ekranami przy drogach są krzewy i żywopłoty (co można na własne oczy zobaczyć np. w Anglii) . Niektóre kraje starej unii wracają do tego ekologicznego pomysłu . Ale w POlsce .....POdatnik zapłaci za wszystkie wygłupy politycznych ,,specjalistów'' ...nawet za mosty dla żab nad autostradami ...

5 2
ID:54927

Antoni

@~????: we Włszech polacy tacy jak twój brat czekający na robotę.

2 5
ID:54932

szuja


~`zas` | dziś, 16:43:02
A ty pewno mieszkasz w domku i jesteś z grupy referendalnej?.Hahaha

4 3
ID:54934

????

@~Antoni: Niestety ..pudło ...w lipcu był strajk kadry technicznej w tej firmie gdzie brat pracuje ...bo 2500Euro dla inżyniera we Włoszech to za mało ....tylko polskie ....owce dają się ogłupiać przez POlitycznych kanciarzy ...http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jonski-interpelacja-do-tuska-ws-nagrod-w-resortach/zxqe8...którzy sobie koryto napełniaja kosztem ,,trzody wyborczej ''...

0 0
ID:54959

zbuntowany_kaloryfer

Sporo jeżdżę tu i tam. Przejedź sobie kilka razy przez Wałbrzych albo Nową Hutę - wtedy nagle pojmiesz, że nasze miasto to... piękne miasto!)
Ps. Brzydszego miasta niż Wałbrzych nie widziałem w Polsce. Aha - i brudnego na dokładkę.

1 0
ID:54975

ściana zieleni

@~stąd: Sadzić krzewy i drzewa!!!!!! Zamiast widoku MURU byłaby ściana zieleni i skuteczne wygłuszenie.

0 0
ID:54999

????

@~ściana zieleni: tego POlityczna zaraza nie ogarnia , POdobnie jak pustych obecnie stadionów zbudowanych za MILIARDY z naszych składek emerytalnych ZUS ...i OFE .

0 0
ID:55020


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA