Panie CHMIELEWSKI z PiSu by się Pan WSTYDZIŁ wypowiadać na...

Panie CHMIELEWSKI z PiSu by się Pan WSTYDZIŁ wypowiadać na temat zarządu MZOZ. Pan tworzy 2-osobowy "zarząd" w WORD już od początku jak Pan tam jest dyrektorem wraz ze swoim sojusznikiem politycznym al;a elektrykiem radnym Stelmasikiem z PO. WORD to pewnie góra 40 pracowników a MZOZ to 400 pracowników. WSTYD, WSTYD, WSTYD - obłuda Panie Chmielewski z tymi banialukami na niebieskiej kanapie w TV WC

18 komentarzy

szuja

A mnie zapodał w prokuraturze ,że wypowiadając się na jego temat na tym forum podrywam dobre imię WORD. Jak Kali. Chmiel możesz mi skoczyć na..... A gdzie to sam sobie dośpiewaj.Tylko znowu nie fałszuj. Hahaha

27 9
ID:54933

?

Pan Chmielewski przygotowuje sie do nastepnej kadencji.

21 6
ID:54936

taa

Taka jedna pani tez myslala ze moze rozne rzeczy pisac.... a tu ooops.

4 22
ID:54937

Lidka

do taa: a co takiego Marcin napisał, heheh tylko prawdę. Od kiedy Chmielewski i Stelmasik, czyli dyrektor i zastępca tworzą duet. Jakoś kojarzymy wszyscy ten moment koalicji w sejmiku wojewódzkim (2007), gdzie PO i PiS razem tworzą koalicję - zresztą we Włocławku również, tak Chmielewski i inni rozpisywali się i rozgadywali o kolesiostwie, układach w gazetkach i TV i radio a teraz co, u nich inaczej? hehehehe. Niech Chmielewski zastanowi się nad dobrym imieniem MZOZ i wszystkich mieszkańców, którzy chodzą do lekarzy bo jeszcze to JEGO ktoś poda do prokuratury jak on SZUJĘ!

25 6
ID:54940

kauczatka

śmieszą mnie takie wpisy jak @taa - pewnie to sam Pan Ch., hahahaha. Szuja napisał co o tym sądzi i ja się z tym zgadzam, hahaha W prokuraturze to co najwyżej ze śmiechu umrą jak ktoś zgłosi taki wpis, hahaha

22 3
ID:54945

St Zaparucha

Pan Chmielewski nacisnął chłopaczkom od Pałuckiego na odcisk, dlatego nie podoba się wypowiedż na temat MZOZ. Przypuszczam a wręcz mam pewność że to co powiedział Pan Chmielewski to sama prawda. Ale prawda boli, szczególnie popychli Pałuckiego.

10 20
ID:54946

Maniuś

Ale mam zwałę z tygo całego straszenia prokuraturą!!! Pałucki pewnie mógłby tych "małych ludzi - niektórych radnych bezradnych np." po 1000 kroć pozywać do prokuratury za m.in. wytykanie koneksji, sugerowanie wygrywania konkursów w UM czy spółkach miejskich, za sugerowanie niegospodareności itd... Ale taki Pałucki to ma to gdzieś, takich czy innych "świrków" i nie biega jak dziecko donosić, bo to śmieszne. Śmieszny jest ten ktoś @ taa - pewnie sam donosiciel, ale zwała!!!! I potwerdzam - Marcin napisał PRAWDĘ

20 11
ID:54947

Kolumb

Pan Ch...ski to niech o sobie poopowiada, własną "karierę" jaką zrobił! Wielki menager za pięć dwunasta, taki był dobry w prowadzeniu własnej działalności, że zamienił to na WORD? Później całe miesiące opowiadał o tym jak we Włocławku ubywa przedsiębiorców!
do @taa: NIE OŚMIESZAJ SIĘ, bo znów ktoś napisze jak SZUJA i będą się z ciebie wszyscy śmiać hahahahaha

6 1
ID:54948

Talib

do @ taa - jakbyś nie zauważył (J.Ch. zapewne) to jest rubryka "włocławianie piszą" i można wyrażać w sposób właściwy własne opinie i nic nikomu do tego, po to jest ten dział! Nie ośmieszaj się tymi głupimi psełdo groźbami!!! Brawo dla SZUJI

6 2
ID:54949

szuja

Zawsze twierdziłem ,że mam nicka szuja. ALE OKAZAŁO SIĘ ,ŻE SZUJA TO JESZCZE TRZEBA BYĆ prawda panie Piwko.

6 4
ID:54957

????

Bo w tym .....POtajtanym towarzystwie obowiązuje zasada ...: jak POwiedzieć by coś POwiedzieć tak , by PiS z kulawa noga niczego nie zrozumiał'' . Dotyczy to szczególnie tematu płatnego parkowania we Włocłaku , który to temat jest omijany przez ,,kumitet'' referendalny jak śmierdzące g....o. Czyli są PO cichu za ale udają że PO cichu są przeciw ?

2 1
ID:54958

Moher

~Marcin weź wypij herbatkę Paracelsus Dr Oetkera złość minie , temat niebieskiej kanapy nie będzie Ci spędzał snu z powiek. Zdrowiej przyjacielu.,

5 8
ID:54961

JA

@~St Zaparucha: jeżeli prawda boli "popychli" Pałuckiego to "mądrości" Chmielewskiego sprawiają radość PISlamistom

8 1
ID:54963

spostrzegawcza

Lidka, kauczatka, Maniuś, Kolumb i Talib - gdybyś nie pisał(a) w tak chaotyczny i emocjonalny sposób to może bym się nabrała, że to są różne osoby.

3 7
ID:54967

Lidka

No "spostrzegawcza" nie zabłysnęłaś pisząc takie bzdury!

4 0
ID:54976

wadera

Pani redaktor,panie radny. Pani redaktor, panie radny Browarek. W koło Wojtek na tą sama melodię ,bo redaktorka zamiast mówić to śpiewa i to każde słowo po polsku na ostatnia sylabę akcentuje i wymowę molestuje.Pani Ziółkowska słuchać się nie daje tego piania . Jak rajska kurka i kogucik.

3 1
ID:54985

bam

hehehe, ale komuszków boli ten WORD, ale ich bodzie, ale ich uwiera...od lat im spać nie daje. można by przecież jakiego pafllaka tam dać albo innego qq, a tu lipa. siedzi chmielok i ma się dobrze. jednak jeszcze nie wszystko komuchy przejęły w tym czerwonym mieście, ich łapki są króciutkie poza włockiem, dalej nie mogą już nic, kompletnie nic, brawo Jarek, sierpem i młotem czerwoną hołotę jak mówi porzekadło :D

w d..e mam wszystkie opcje polityczne, nie popieram nikogo, dla mnie oni wszyscy to są zwykli złodzieje, łapówkarze (na potęgę), darmozjady i marni dorobkiewicze (często także zwykłe tumany, barany i wręcz debile, znam paru z wieloma miałem kontakt - wiecie jak oni o Was mówią? Motłoch, barany, dawcy, owce, lemingi, plebs itp itd). To tak nawiasem, żebyście mi z jakimś pisem nie wyjeżdżali czy coś, bo to taka metoda tych zatrudnionych do sieciowego PRu (kumpel tak pracuje, niezłe pieniądze za te trollowanie dają...)

12 0
ID:54988

????

@bam: czy sugerujesz że aby okradać bezczelnie swoich wyborców to trzeba POsiadać aż tyle cech ,,POzytywnych'' , POstęPOwych ? a jesli tak jest to widoczne to ...kto tych ................................................................................... (twoje epitety) wybiera ?

2 0
ID:54995


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA