POWIEM SZCZEŻE. W mojej wili, o pojemności 177 metra...

POWIEM SZCZEŻE. W mojej wili, o pojemności 177 metra kwadratowego, pod Wieńcem (a więc jestem dumnym Kujawiakiem) upału się nie boję, bo mam dobrze zadżewiony ogród, chamak rozprostarty w cieniu, fontanę, którą zrobiłem ze szlauchu i rączki sitkowej od prysznica oraz basen 3 na 4 metra kwadratowego w którym w upały gwałtownie sobie szusuję i krałluję albo siedzę w basenie zanużony po pempek, popijam drynki z palmo i parasolko (bo to taki światowy zwyczaj Vipów jest) i ję grilowano kaszaneczke i żebra, które gryluje i podaje mi moja stara, czyli kochana Zyta. Ja wiem, że mi zazdrościcie a szczególnie te Lebiedzińskie i różne Radne Bezradne i Chmieloki, bo zapewne kiblujecie w czterech ścianach w blokowisku, moczycie się w wannie i walicie ciepłe siuśki czyly piwo, no ale Kochani ... ja mam kasę, a to świadczy o wartości człowieka i elitowym zachowaniu.

12 komentarzy

kajetan

Slawku to że cię szefowa zaprosiła raz na grila nie oznacza że ci się coś należy proszę nawet już w jej imieniu przestan fantazjowac weź się do uczciwej roboty a nie tylko drinki z palemka a później już tylko sama palemka.

11 0
ID:54942

Człowiek z bloku...

Do gienka:) Już człowieczku imię twoje świadczy o bogactwie, które ci z butów wyłazi. Tak naprawdę to powinni dla takich jak ty dopuścić do użytkowania imię Gierek, to by wam odpowiadało. Powiem szczerze(tak się gamoniu to piszę), że można wnioskować po tym co piszesz gdzie mieszkasz. Ciekawe czy tak ładnie u ciebie czuć smród z obory 177m. Pozdrawiam i odpoczywaj w pokoju....

6 3
ID:54943

krzywy_zonkil

Za dużo naczytałeś się jasia śmietany albo czułego Wojtka na Onecie, miało być śmiesznie a wyszło co najmniej żenująco, jeszcze ci sporo do nich brakuje. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, tylko w zaciszu swojej willi i nie zasypuj nas swoją twórczością, jak wejdziesz na poziom wspomnianych przeze mnie "onetowych miszczów" to możesz się nam pochwalić.

4 5
ID:54944

mizia

Jak pojemności, to nie metra kwadratowego, tylko sześciennego.

3 0
ID:54950

ja

genek celowo tak piszę abyś przeczytał jeszcze raz to co napisałeś willę może masz ale ortografia poniżej zerówki .

4 0
ID:54951

zbuntowany_kaloryfer

@Gienek - nazywasz willą mały domek o powierzchni 177m..? Nigdy bym nie ośmielił się nazwać mojego domu "willą", a mam 2x więcej użytkowej...
Willa 177m2 ale jaja;)))

5 1
ID:54952

szuja

@~Człowiek z bloku...
: A ciebie uwiera brak rozróżnienia imienia od nazwiska . Pewnie dlatego ,że mama Solidarność dała ci na imię Tradycja.Jak w znanej komedii Miś.
Śniadanie miałeś za co kupić? Hahaha

7 2
ID:54954

ozon

Jezu! Rzeczywiście "elitowe zachowania" powiem więcej- bardziej jelitowe i to grube jelito. Gdzieś Ty się "ulug" prymitywie?

6 1
ID:54955

szuja

Swoja drogą to Jarek takie błędy celowo wstawił i jeszcze imię podstawił.Cwaniak.Żona też w necie zarabia. Teść z MO,to się to się też dobrze mo.Fakt nie kradną a tylko biorą co im się ich zdaniem słusznie należy. Jak odejdzie Całbecki to zmieni się teczki-personalne też.Nic nie jest wiecznie dane. Poczekamy............

4 0
ID:54956

beata 1111111

malutki człowieczek!!!

3 0
ID:54962

Tomasz1

Gieniu pojemnośc to siem mierzy w metrah sześciennych. Do czułego Wojtka trochę Ci brakóje. Pozdrawiam. Właściciel 1000 m3

2 0
ID:54966

pietreq

A w mojej willi z pierwszego piętra bloku osiedlowego jest całkiem niezły widok na okolicę.... ;-)

1 0
ID:55035


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA