Dziwi mnie fakt ,że wystarczy maleńka kontra polegająca na...

Dziwi mnie fakt ,że wystarczy maleńka kontra polegająca na prawdzie i osoba tak dziarsko podejmująca się krytyki Pałuckiego nie umie się przeciwstawić. Proszę pisz człowieku ale obiektywną prawdę. WEŹ PRZYKŁAD Z RADNEGO cHMIELEWSKIEGO. JAK USIĄDZIE W ULUBIONYM NIEBIESKIM FOTELU Z SZTUCZNYM ZIELONYM KWIATEM nad głową KUPIONYM NA PCHLIM TARGU ZAPROSZONY PRZEZ MOJĄ ULUBIONĄ SOPRANISTKĘ ZIÓŁKOWSKĄ,TO MOŻE MÓWIĆ BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM SAMĄ PRAWDĘ, Prawda pani redaktor. Oj tak,oj tak ,prawdę pan mówi panie radny.ALE UBAW. hAHAHA

15 komentarzy

Radio_Moskwa

Zawsze można posłuchać i pooglądać tą drugą TV Kukuryku i zobaczyć wiecznie uśmiechniętą twarz wielebnego prezydenta:) Jego szczery uśmiech i częste freudowskie lapsusiki są rozbrajające:)
Oczywiście oni w Kukuryku są 100% bezinteresowni w swych jakże obiektywnych programach:)

33 12
ID:55141

Oczytany

~szuja, nic dodać ni ująć :-) Za prawdę, mówię wam, szuja ma rację :-).

12 33
ID:55145

Tomek.L

Od cw odstręcza mnie nie tyle nachalna, ukierunkowana indoktrynacja ( bo z połączenia faktów z dwóch źródeł - TVK, mogę dowiedzieć się więcej ) co totalne lekceważenie naszego języka przez jedną ( i chyba jedyną ) panią komentującą miejskie wydarzenia. Jak można tak kaleczyć wymowę, zwłaszcza występując w tv.

12 29
ID:55148

Kaśia

szuja /mnie jednak dziwi ,że ty wiesz tyle o tej TV ,oglądasz widocznie program od deski do deski bo znasz wszystkie szczegóły ,każde mrugnięcie oka .Może pojedz na jakąś wycieczkę rowerową ,jak za dużo oglądasz TV to potem głupoty piszesz ...

25 8
ID:55150

hiena

Szuja uważaj podobno od takiej nienawiści człowiek robi się czerwony na zawsze ,a uroda to pewnie jeszcze twój wielki atut :):):)

23 5
ID:55152

Mydełko

Szuja~~` uroda to jest pojęcie względne jednym człowiek się podoba ,drugim nie .Mnie się podobają kobiety o przeciętnej urodzie za to czyste .Niektóre kobiety za to mogą się myć i myć i myć i tego brudu nigdy nie zmyją .

14 1
ID:55153

szuja

@~Kaśia :
Wystarczy raz włączyć ,żeby po roku zobaczyć ten sam zielony sztuczny kwiatek. Ten kwiat mówi za wszystkich i o wszystkich o Tobie też. Hhaha

5 15
ID:55161

szuja

@~hiena :
Drogie zwierzątko. Uprzejmie informuję ,że oglądam o wiele częściej wybrane programy w TRWAM . To jaki kolor teraz wg Ciebie powinienem mieć???
Niech Matka Boska Szujska ma cię i tobie podobnych w swojej opiece.

2 15
ID:55162

Rybak

Pan radny Chm...ki "biega" po prokuraturach i ustala IP krytykantów - jakby sie nie domyślał, kto ma o jego działaniach i słowach niepochlebne zdanie! Otóż odpowiadam - wszyscy Ci potencjalnie, którzy Pana Chm....go nie lubią, nie lubią jak opowiada- wg tych, co go krytykują- głupoty. Ot wielka tajemnica. A te odgadywanie IP to mi sie właśnie kojarzy- jakby nie daj Boże Chm...ki i spółka przejął władzę we Włocławku - pewnie wszystkich krytykantów do więzienia!!! Sam za to lubuje się w TOTALNEJ krytyce wszystkiego co dotyczy Pałuckiego, który ma ambicję i w nosie to co Ch..ki mówi a do prokuratury jak dziecko do pisaskownicy nie biega z byle czym, hehehehe!

4 15
ID:55164

Vncent

Chmielewski radny to ten co uciekał przed dziennikarzami TVN-u?

5 4
ID:55170

szuja

Tak to bywa w rodzinie. Rodzice porządni, a synowie świnie.

5 3
ID:55171

szuja

Polecam oglądać ulubioną telewizję. Dzisiaj zaplątał się znowu jakiś .... Jaja na dowolnie wybranym boczku. No i ten sopran.
Dlaczego te fotele takie wielkie .Młodości też nie pierwszej.

5 5
ID:55172

%%%

@szuja: oglądaj sobie, co chcesz, ale według mnie nadal czerwony. Może ty nam powiesz gdzie pracujesz, albo, w jakich usługach? Ty strasznie musisz nienawidzić ludzi i przede wszystkim samą siebie, no cóż na wszystko czasem jest rada /// idź do księdza i się wyspowiadaj ze wszystkiego może to ukoi twoja rozszarpaną duszę,
na wycieczki rowerowe już nie jeździsz ???


~Mydełko to mydło by musiało być bardzo drogie, ale fakt wszystkiego nie da się zmyć .

5 3
ID:55176

wadera

@~Vncent:
Nie prawda. Uciekał Stelmaszczyk

2 0
ID:55201

Samanta

Szuja, Kocham Cię za ten wpis.

0 0
ID:55422


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA