REFERENDUM: Już za tydzień wyjdzie na jaw ile to "grupka...

REFERENDUM: Już za tydzień wyjdzie na jaw ile to "grupka referendalna" zebrała NAPRAWDĘ ważnych podpisów. I znów będzie ubaw z "flustratów", hahahahaha

12 komentarzy

do malkontenta

Odliczaj już czas, przez najbliższe cztery lata będziesz w opozycji, a później w ogóle Cię nie będzie. Ciesz się , ciesz.

35 13
ID:55147

Lucjanek

Wyżej świetnie ktoś zinterpretował cel zbierania podpisów: ma się odbyć referendum, jak się uda to odwołać Pałuckiego żeby zrobić "czystki" i wprowadzić SWOICH, ot cały cel!!! O nic więcej nie chodzi wg mnie, tylko żeby się władzą nachapać i tyle! Bez programu, bez pomysłu, bez jasnej wizji rozwoju miasta! A przy okazji niektórych zniszczyć tylko dlatego, że mają inny polityczny punkt widzenia, wszystko jedno czy są na "swoim miejscu" czy nie, kompetencje, uczciwość i zaangażowanie nie będą miały znaczenia, zawsze można kogoś zastąpić "byle kim, byle swój", hehehehe. Przebierają nogami za "stołkami" aż się śmiać chce!!!

10 19
ID:55154

jolka

malkontentencie. Sprawy administracyjne w tym mieście są załatwiane ze zbyt dużą opieszałością. Weź się do swojej urzędniczej pracy. Prezydent i jego zastępcy zostaną wyyyyyyyy** ;) wyproszeni z Zielonego Rynku i 3-go maja. Gazetka propagandowa i czerwony kurier już nic nie pomogą ;)

16 13
ID:55155

świnka Pepa

Zauważyłam, że o referendum non stop piszą wyłącznie jego przeciwnicy. Co więcej, w każdej z tej wypowiedzi pojawia się nieudolne prześmiewanie osób, którzy są "za". Przeżywacie to całe zdarzenie bardziej niż my, zwolennicy odwołania Pałuckiego. Trochę to żałosne. Mam wrażenie, że atakiem próbujecie zagłuszyć strach przed nadciągającymi (oby) zmianami. Mówiąc wprost smród u d.... się pojawił.

16 6
ID:55156

szuja

Same podpisy sprawy nie załatwią. Zobaczymy ilu ludzi pójdzie głosować. Już lecą ,mało się nie rozlecą. Ciekawe kto tak się do koryta pcha, że roku nie może wytrzymać. ?

7 18
ID:55158

JA

@~do malkontenta: po co straszysz? wróżbita się znalazł!

10 4
ID:55160

????

Referendum ???? Okazuje sie że Partia Okłamywaczy uważa że Polacy jeszcze nie dorośli do referendum!!!!!! i już na POlecenie POlitycznego Okłamywacza nr 1 trwają pracę na ,,lepszym'' modelem ,,du.....kracji'' PO platformersku .Czy to znaczy że mieszkancy Austrii Szwajcarii , Francjii i innych ,,mniej cywilizowanych'' krajów którzy w ramach referendów ustalają zasady prawa są jeszcze bardziej ,,niecywilizowani ''niż Polacy POd rządami POlitycznych krętaczy ? Czy może Platformersi już całkowicie zgłupieli na punkcie swojej zakłamanej nieomylności ?

10 5
ID:55165

fiskus

Malkontenci , u nas syberyjskich łagrów nie ma , choć na stałe zainstalował się syberyjski mróz - śpiewał Wysocki o doli syberyjskiego łagiernika

5 0
ID:55168

pietreq

Istnieje takie powiedzenie, że gdyby demokratyczne wybory mogły naprawdę coś zmienić, to już dawno byłyby zakazane.

7 1
ID:55178

Mieszkaniec

Wystarczy sobie przeczytać kto jest organizatorem owego referendum a są nimi w głównej mierze PO i PiS, później skonfrontować to z 10 postulatami i następnie skonfrontować to z dorobkiem tych przedstawicieli narodu, partii i morda sama się śmieje i woła o pomstę do nieba. Boże widzisz i nie grzmisz. Takie referendum jak to, że wolontariusze zbierają podpisy.

2 3
ID:55182

????

@~pietreq: Masz rację ,POkazuje to POstawa POlskich czołowych dup.....kratów w kontekście referendum o odwołanie pejsatego Gronkowca ...Oni POpierają dwie prawdy : swoją -na kontach w Szwajcarii i wyborców - głosować na nas i POtem ....morda w kubeł i orać do 67 roku zycia ...Fałsz i obłuda wystarczy na te papki POpatrzeć ...

0 2
ID:55192

wadera

@~Mieszkaniec:
Oj czepiasz się. Ja tam nic przeciwko ludziom pochodzenia żydowskiego nie mam.
Tak mówią na mieście. Ale czy to prawda.

2 0
ID:55202


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA