Zastanawiam się teraz na kogo będziecie głosować w...

Zastanawiam się teraz na kogo będziecie głosować w następnych wyborach.Każdy narzeka że jest źle w mam przeczucia że będzie come beck pewnej parti i znów to samo w kółko.Ciekaw jestem czy dalej z ambony ksiądz mówi na kogo głosować ?Podzielcie się troszku swoimi przepowiedniami jest weekend więc troszkę humoru nie zaszkodzi.

18 komentarzy

Problem- rozwiązanie

Jest dokładnie tak jak mówisz, dlatego cytując wiedźmina: " jeśli mam wybierać między złem a złem to wolę nie wybierać wcale" kosa na sztorc i czekam aż wyjdziemy na ulice. Na horyzoncie jedyna ciekawa alternatywa to JOW, ale w naszym mieście inicjatywa ta jest silnie tłumiona

2 5
ID:55567

Moher

~george best- może chcesz zostać stałym współpracownikiem Faktów i Mitów ?,będziesz współpracownikiem z Piotrem Ikonowiczem Wanda Nowicką i innymi
Podaje Ci adres-mail: [email protected].

7 7
ID:55569

negocjator...

wole PIS niż tego kłamliwego pinokia co wszystkich oszukał i kazał tyrać do 67 lat w bezrobociu za które odpowiada !

12 10
ID:55571

????

My......zastanawiamy się nad zaimPOrtowaniem jakiegoś ,, Best ...Macho'' z Meksyku ...tam 90% taich ,,macho'' to katolicy więc byłby PO linii ...co ty na to ...gringo ?

6 8
ID:55573

Bogdan

We Włocławku raczej nie pójdę .Tak samo jeśli chodzi o krajowe. Nie mam zamiaru głosować na partię.

6 5
ID:55578

Tomek.L

Naszym największym problemem jest brak dopływu "świeżej" politycznej krwi. Wybieramy wciąż w tym samym kociołku, a po każdych wyborach najważniejszym problemem jest wprowadzenie polityki TKM - niezależnie od politycznej opcji zwycięzców. Taki chyba los młodych demokracji. Praktycznie po każdych wyborach następuje zmiana: ekipa z ratusza do Rady Miasta i na odwrót. Parcie na szkło i przekonanie o własnej doskonałości przeszkadza większości radnych w konstruktywnych rozmowach i planowaniu jak najlepszej przyszłości miasta. Nasza RM jest tego świetnym przykładem. Osobiste, personalne wycieczki, interpelacje i zapytania godne przedszkolaka a robota w lesie. Drażni mnie też bezwład w niektórych miejskich instytucjach, czasem trzeba walnąć pięścią w stół a może i przewietrzyć towarzystwo ( Panie Prezydencie ). Na obecną chwilę nie widzę nikogo, komu mógłbym zaufać. Zresztą Prezydenta, który w ogólnopolskiej mizerii finansowej osiągnąłby w trakcie jednej kadencji dobre wyniki zaraz by nam podkupili :).

6 0
ID:55583

Moher

@~????: Co nie boisz się, że powstanie kartel narkotykowy w Polsce? Meksykańska marynarka wojenna zatrzymała jednego z najbardziej poszukiwanych w Meksyku bossów, szefa kartelu narkotykowego Gulf Jorge'a Costillę, alias "El Coss",

5 4
ID:55585

ozon

>..troszkę humoru nie zaszkodzi..." napisałeś no to myślę ,że rodzina radiomaryjna zaradzi całemu złu i będzie kraj mlekiem i miodem płynący. Rzecznika już mają ( oj biedny wazelinka Hoffman) .Ekonomia opanowana do perfekcji ( cegiełki ,żródełka....) no a najprzystojniejszy pisowiec Jarek oczywiście na czele no na tyle "georg" pozdrawiam

7 5
ID:55586

bam

proponuje zostać w domu i nie głosować na nikogo, jak będzie nikłe poparcie to te polityczne bydło nie będzie miało społecznego mandatu na rządzenie i już nikomu nie będą wciskać, że to my ich wybraliśmy

najlepszy sposób w tym chorym systemie żeby pozbyć się tych złodziei

http://imageshack.us/a/img209/5994/yoah.jpg



10 6
ID:55587

leming

Skoro ma być z humorem, to ja chętnie się włączę.
Co Józef Stalin mówił o demokracji?
Ano mówił, że w demokracji najważniejsze jest nie to, kto głosuje, tylko kto liczy głosy.
Ale najważniejszego nam nie powiedział.
Swoim zwyczajem najważniejsze Józef Stalin zachował dla siebie. Bo jeszcze ważniejsze od tego, kto liczy głosy jest to, KTO PRZYGOTOWUJE POLITYCZNĄ ALTERNATYWĘ DLA WYBORCÓW.
A jak wygląda prawidłowo przygotowana alternatywa dla wyborców?
Ano tak, że bez względu na to, kto wybory wygra - są one wygrane!

6 0
ID:55589

rollnick

Jeśli odwołają prezydenta, a nie będzie potem bezpartyjnego kandydata, to na wybory nie pójdę.
Jestem zdania, że powinno się odpartyjnić Włocławek i powołać fachowców. Żadnej partii nie wierzę. Partie postępują według własnych ideologii i w imię tych ideologii toczą spory z innymi partiami, zamiast współdziałać ze wszystkimi dla dobra miasta i jego mieszkańców.

7 1
ID:55595

george best

Macie rację znów jedni będą zrzucać winę na drugich.Ja tam twardo myślę że powinni ludzie wybrać Korwina ale jak zwykle wybiorą kota bo ksiądz tak każe z ambony

3 2
ID:55596

????

@bam: a jak myslisz czy kolesie POlitycznej zarazy też zostana w domu ?

4 4
ID:55598

anonim944

~george best

wiesz w demokracji tak jest że raz rządzi jedna partia a potem druga i tak w kółko.
patrz Wlk. Bryt., USA itp.

4 0
ID:55612

Bogdan

Ciekawe kto zastąpi Domicelę?

1 0
ID:55615

problem-rozwiazanie

~anonim944
Tylko że w Wielkiej Brytani, USA itp nie głosujesz w wyborach na partię tylko na konkretnych ludzi

2 1
ID:55625

????

@~Bogdan: Donnicella....

1 2
ID:55633

Jan Kowalski

Kongres Nowej Prawicy oni jedyni nie są oszustami jak reszta :) i w dodatku mają ciekawe pomysły.

0 0
ID:60229


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA