Na wczorajaszym grzybobraniu zobaczyliśmy .....wśród...

Na wczorajaszym grzybobraniu zobaczyliśmy .....wśród brzózek ...,,ustawę śmieciowa'' ...w POstaci opasłych worków dokładnie wciśnietych pod krzaki i zamaskowanych gałązkami . Z jednego worka wystawała ,,Angora '' z artykułem o ministrze który sam śmieci nie segreguje bo ...nie ma czasu ...Trzeba jeszcze bardziej POgłupić POlskie ustawodawstwo tak by do lasu wejść nie było można przez sterty śmieci.

3 komentarze

peso

@~????

Śmieci w lesie wyrzucają ludzie a nie ustawy. To co Ty widziałeś wczoraj ja niestety widziałem już wielokrotnie i to na przestrzeni wielu lat wstecz.

Nie o to chodzi, że nasze przepisy są idealne tylko o to, że najlepsze na świecie przepisy absolutnie nic nie dadzą jak ludzie nie będą sami dbać o otoczenie w jakim żyjemy.

Na moim osiedlu w zagajnikach pomiędzy poszczególnymi domami jest (i to od bardzo dawna) mnóstwo śmieci (puszki, butelki, papiery etc.). Myślisz, że to ktoś spoza osiedla przyjeżdża i specjalnie je tam rozrzuca, nie to robią sami mieszkańcy. I to w swoim najbliższym otoczeniu.

Czytając Twoje wpisy jestem generalnie zdumiony jaką pokładasz wręcz dziecięcą wiarę w to, że jak wybierzesz na posła, prezydenta, czy premiera kogoś kto spełnia Twoje oczekiwania to zaraz nasi obywatele:
- przestana kraść,
- wyrzucać śmieci gdzie podanie,
- a pracodawcy zatrudnią wszystkich bezrobotnych i to z pensją minimalną większą niż w Niemczech,
a Polska stanie się krainą samej tylko szczęśliwości.

Z takim podejściem, życzę Ci powodzenia, bo będziesz przeżywał tylko kolejne rozczarowania.

W przeciwieństwie do Ciebie ja osobiście zamiast liczyć na polityków liczę na siebie.

A to czy w lasach są śmieci czy ich nie ma zależy przede wszystkim od nas wszystkich a nie polityków czarnych, czerwonych, różowych czy zielonych.

4 0
ID:56066

ozon

No to trzeba było zabrać te śmieci agitatorze PiSowski. Prawo nie zabrania a sprawiedliwość nakazuje nie być ślepym na łamanie prawa.. ech Ty PiSzczysz PiSzczysz jak kawałek styropianu na szkle..Nieprzyjemny odgłos..

5 1
ID:56069

????

@~ozon: a może brać przykład z ministra który sergrgacje śmieci w/g własnej ustawy ma w d.....? Co azorku ?

1 5
ID:56076


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA