Od przeszło 2000 lat Świat zna przypadek "niepokalanego...

Od przeszło 2000 lat Świat zna przypadek "niepokalanego poczęcia"- jedni w to wierzą inni nie ale nie w tym problem!Zastanawia mnie co innego? otóż głowa głównej siły opozycyjnej w Sejmie mówi,że "ojcem biedy w Polsce" jest premier Tusk!wiemy ,że do poczęcia potrzebne są dwie osoby i to przeciwnej płci.... no to jak to wytłumaczyć no i jak to nazwać ? Wychodzi na to ,że tych "matek" w Sejmie jest od cholery i ciut ,ciut. - SLD, PSL, PJN, PiS SP- no "matek" jak widać u nas dostatek!

15 komentarzy

george best

Kto jest niewinien niech rzuci kamieniem .Największe złodziejstwo w Polsce było w PRL-u ludzie wynosili kradli na potęgę od Pani Zosi sprzątaczki po Pana Zygmunta dyrektora .A więc Ci co tak chlapia jezorem że jest im źle bieda itd niech mają pretensję do garbatego .Polak to złodziej podobnie jak cygan .Tylko 5 % nas uczciwych polaków jest na tej kuli ziemskiej .O reszcie sie nie wypowiadam bo to za przeproszeniem nie nażarte świnie ciągle mało mało i mało .

9 6
ID:58010

Bogdan

Ojcem biedy w Polsce jest źle przeprowadzona prywatyzacja pod nadzorem i z wytycznymi Żydów amerykańskich. Przyczynił się do tego Mazowiecki. Czyli on z Wałęsa. Bywa ,że jedno dziecko ma dwóch rodziców płci męskiej. TAK MODA.

5 5
ID:58012

????

,,Matkę ' Grodzką(kiego) i ,,ojca' Biezdronia w tych swoich POtajtanych azorkowych dywagacjach też bierzesz POd uwagę ? Może ich wyswatasz w ramach POwszechnej POdobno tolerancji ?

1 11
ID:58014

Ada

Wiadomo, ze Tusk jest Twoim idolem. Skoro ta Twoja tuskowa partia tak dobrze rzadzi to dlaczego w naszym kraju jest tyle korupcji, przegiec, wszystko zniszczone i Polacy - wiekszosc w galopujacej nedzy ?

3 8
ID:58018

????

@~george best: rozumiem że w tej wyPOwiedzi jest twoja zgoda by nazywać ciebie złodziejem ?

3 6
ID:58019

george best

@~????: nazywaj mnie jak tylko chcesz i powiem Tobie tylko tak cytat z Forest-a Gump-a -Poznasz głupiego po czynach jego .Zanim zaczniesz mnie oskarżać zobacz co Ty zrobiłeś dla swojej rodziny że zawsze płaczesz że ciągle mało .

8 3
ID:58021

ozon

"Ado" miła nie Tusk jest moim "idolem" bowiem do personaliów nie przywiązuje wagi. Rozumiem rozgoryczenie Wasze ale czas zdać sobie sprawę z tego ,że czasy kiedy "wszyscy mieli równo" minęły bezpowrotnie- tak to jest jak przechodzi się z gospodarki "ręcznie i centralnie sterowanej" do rynkowej!Wiele spraw nie potoczyło się tak jak powinno... Koncepcja "kapitalizmu z ludzką twarzą" nie wypaliła.... jak to u Polaków- jedna sprawa i pięć zdań.wystarczy znać historię i to na poziomie gimnazjalnym żeby zobaczyć co Polskę gubiło- ano SAMI POLACY. Na cuda nie licz "Ado" i nie nazwisko premiera ma znaczenie jeszcze sie przekonasz i nie raz będziesz zawiedziona. Każdy kto myślał,że po 89 roku będą wille z basenami, garaże z samochodami i fura pieniędzy na koncie dzisiaj jest zdegustowany i wściekły .... dlatego i ojcami i matkami są politycy którzy ideały zamienili na własny interes i to bez względu na legitymacje partyjną. A tak na zakończenie to wolę Tuska premiera niż Rydzyka z jego zapleczem politycznym. Wybieram mniejsze zło!

9 1
ID:58022

????

@~george best: nazwałeś Polaków złodziejami ,już za sam fakt powinieneś zarobić kopa w du....ę , bo POlacy to najbardziej wytrwały i tolerancyjny naród w Europie .Możesz pokazać mi inną nację która potrafiłaby wytrzymać najwpierw pół wieku ideologicznego ogłupiania, niewolenia i okradania przez ruskich i ich miejscowych ogentów-kacyków z PPR , PZPR , ZSL , a POtem następne 20 lat okłamywania i okradania przez tych samych farbowanych lisów w nowszym POmagdalenkowym wydaniu - nie ma drugiego tak pracowitego i wytrzymałego narodu w Europie . Więc ,gringo, nie obrażaj Polaków bo sam jesteś Polakiem choć nazywasz się ,,z....' ...plucie na swój naród to gorsze niż przynalezność do jakiejkolwiek organizacji partyjnej ...

2 8
ID:58023

fiskus

Po dłuższym pobycie za granicą człowiek zapomina kim jest , to taka zwykła przypadłość Polaków rozsianych po cały świecie . Za ten stan rzeczy najlepiej obwiniać resztę Polaków . To im się udało , zostali w tym zakichanym kraju i jakoś sobie dają radę . Najlepiej wtedy pluć na własne gniazdo , obrażać się nawzajem , a potem śpiewać " Polacy nic się nie stało.."

1 3
ID:58024

peso

@~????:

Napisałeś:
"@~george best: nazwałeś Polaków złodziejami ,już za sam fakt powinieneś zarobić kopa w du....ę ,"

Hmmm, za to nazywanie Polaków owcami, już nie zasługuję na kopa, prawda.

Czyli:

Jak Kalemu ktoś ukraść krowa to jest grzech
ale jak Kali ukraść komuś krowa to nie ma grzech

No coż ....

8 1
ID:58025

ozon

Trochę z rozpędu napisał "george" o Polakach to fakt. Moim zdaniem "pytajniku" jesteś ostatnią osobą .która może wytykać innym "opluwanie narodu"! Robisz to bez przerwy, nazywając "owcami", "matołami" i innymi takimi epitetami których nie sposób wymieniać. co do tolerancji no to Twoje wpisy o innych (Biedroń, Grodzka ), raczej o tym nie świadczą. Słowa "złodzieje" o rządzących uważasz za uprawnione? - przecież piszesz o Polakach! Jakiś taki wybiórczy ten Twój patriotyzm ...Z jednym masz racje- naród cały czas daje się ogłupiać a już najbardziej ta część dla której toruńska radiostacja jest wyrocznią .

9 1
ID:58026

????

@~ozon: twoje zdanie POdparte POlityczną ślePOtą jest POdobne do zdania dawnego ,,towarzysza sekrytorza szkolonego na Kremlu ' ...więc nieobiektywne ... a o złodziejstwie władzy świadczą afery korupcyjne o których codziennie można usłyszeć ...czy w budce azorka tego nie słychać ? Czy może funkcjonuje partyjne zagłuszanie prawdy ?

0 7
ID:58034

george best

@~????: od parenastu lat polacy nie wszyscy nie chcę tu nikogo urażać kradli .I nie rób z siebie przygłupa i nie broń nas polaków .Jeden głupi przykład wakacje w górach 3 lata temu.Miejsce parkingu mojego samochodu Stary Sącz paczka delicji i napój Pepsi strata szyba .Wybacz nie chce mi się pisac dalej a saksy polaków do Niemiec ?I jeszcze jedno nie jestem patriotą nawet mi to przez język nie przechodzi.Nie chcę z jednej prostej przyczyny ślepej wiary i tej babki z Częstochowy

4 0
ID:58038

????

@~george best: jak ci się nie chce pisać to lepiej nie pisz tych głuPOt i nie obrażaj Polaków bo jeszcze kiedyś możesz tego załować ...PO czasie ... a poza takiemu farbowanemu lisowi może i dobrze zrobili ...niechcacy ...

0 3
ID:58048

PIOTR

@~george best. Z pytajnikiem nie dyskutuj to przypadek kliniczny. No cóż nie wszyscy mogą być zdrowi, jemu trzeba po ludzku współczuć
Pozdrawiam

3 0
ID:58102


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA