Zagraniczny market Lidl zbiera żywność dla dzieci polskich...

Zagraniczny market Lidl zbiera żywność dla dzieci polskich z domów dziecka. Tam wypłaca się obligatoryjnie ok 200 euro miesięcznie na każde dziecko .Nie dziwię się Polakom którzy wyjechali, a teraz mówią Polak to kuzwa cwaniak rodem z piekła rodem .

10 komentarzy

Moher

Jak podały przed chwilą wszystkie najważniejsze , zaprzyjaźnione z PO PSeLem ośrodki informacyjne : AGENCJA "SŁONECZKO PERU " zdecydowane zaprzecza ujawnionym przez Radio Jerewań , lesbijeczki, pedaleczki, mohereczki i czerwone ogiereczki informacjom jakoby ZIELONA WYSPA tonęła.
Zielona Wyspa - dzieło rodzimych chałupników Donalda Zbawcę i Jacka Złotego - ma się bardzo dobrze i przemieszcza się na z góry zaplanowane przez swoich Twórców pozycje :
nad nami będzie nadal błękitne niebo i dodatkowo tafla wspaniałej, przezroczystej, ekologicznej wody . W miarę poprawy sytuacji tafla wody będzie coraz grubsza .
Z zazdrością patrzą na nas nasi przyjaciele od Wschodu do Zachodu . Nawet Angela zbudziła Naszego Wodza nocnym telefonem i zapytała z trudną do ukrycia zazdrością : Donald , was machen du das ?

4 8
ID:58029

Zofia

Tak wykonczyli ludnosc europejska, ze teraz szukaja zywnosci dla dzieci. Pieniadze na zywnosc dla dzieci ? Pobrac od akcjonariuszy wykanczajacym zaklady, zlikwidowac o 50 % kaste polityczna, Obnizyc chociazby VAT na zywnosc, obnizyc rodzinom oplaty, budowac zaklady zeby ludzie mogli zapracowac na te dzieci, zlikwidowac przywileje, trzynastki, nagrody, premie w budzetowce, Ograniczyc wynagrodzenia urzednikom, dyrektorom, prezesom, zerwac kosztowny konkordat, wycofac sie z NATO, zbrojenia sa niepotrzebne . I juz mamy miliardy zlotych na dzieci i nie tylko.

4 5
ID:58030

????

Nie generalizuj ...jeden gringo to nie POLACY .....tam gdzie pracowałem miejscowe społeczeństwo miało o polskich pracownikach jak najlepsze zdanie a Niemiec z założenia Polaków nie lubi ... .To co wypisuje ten ........autocenzura ... to przejaw propagandy z czasów moskiewskiej szkoły która w polskich mediach robiła z nas nygusów i złodziei ... A w tym samym czasie dzieci Gierków Jaroszewiczów , Baniuchów , MILERÓW i reszty ......... , hulały po zachodnich dyskotekach ...

2 6
ID:58031

Mk

@Zofia , ale plan dla Polski jest inny.Musimy niczym lis podejść Ukrainę. Oby nie nadszedł czas wykrzykiwanego kiedyś hasła "Lachy za San. "

1 1
ID:58036

peso

@~fiskus:

"Zagraniczny market Lidl zbiera żywność dla dzieci polskich z domów dziecka."

A to źle czy dobrze, że zbiera?

Niedawno brytyjski market zorganizował akcje pomocy schroniskom dla zwierząt.
O ile dobrze pamiętam to nawet kol @Moher namawiał aby głosować.

Jak więc mam rozumieć Twój wpis ? Czyżbyś była przeciwniczką takich akcji?

3 2
ID:58037

fiskus

Cholerka strasznie drażliwy temat , mam dzieci i psa .
Lachy za stan - to dzicz i zbieranie rękawiczek.

1 1
ID:58050

Moher

@peso: Dobrze kolego piszesz ,bardzo dobrze,ale ja wiem ,ze nie tylko Lidl zbiera żywność, także inne markety jak :Real .Tesco te dary trafiają także do parafii włocławskich.Moja znajoma kiedyś z kościoła to dostała same towary z UE(serek topiony ,mleko ,kefir.) pytanie samo się ciśnie na usta ,a gdzie są dary z w/w marketów?

2 2
ID:58053

ciekawy

~fiskus Lidl jest siecią niemiecką ale sklepy ma w krajach jak : Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.
Sieć Lidl planuje[potrzebne źródło] rozszerzyć działalność o następujące kraje: Estonia, Litwa, Łotwa, Kanada.
W każdym z nich pracują miejscowi a nie Niemcy więc jeżeli pracownicy Lidla w Polsce zbierają na coś pożytecznego kasę to w czym problem ?
Pomijając Pytajnika, Mohera czy Zofię - bo u nich każdy pozytyw to największy problem a największy problem mają sami ze sobą .

5 1
ID:58056

ozon

Nic dodać nic ująć "ciekawy"

2 0
ID:58059

fiskus

@~ciekawy: Zapomniałeś wymienić Teneryfę .

0 0
ID:58136


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA