Jutro wylatuję na Ukrainę - sprawy zawodowe- zakończenie...

Jutro wylatuję na Ukrainę - sprawy zawodowe- zakończenie projektu . Mam nadzieję, ze nie spotkam Jarosława K z delegacją! A swoją drogą to hipokryta nad hipokrytami- przeciwnik Unii jako siedliska zła, powołuje się na śp. brata którego "dzieło bedzie kontynuował" aby Ukraina znalazła się w Unii! szopka z podpisywaniem Traktatu w Lizbonie ( konsekwencje nie podpisania KPP!) o tym naczelny kłamczuch zapomniał? Chyba liczy tylko na sklerozą dotknięty elektorat! Jak można ufać takiemu człowiekowi, który zachowuje się jak chorągiewka na wietrze! A może pora wysłać Jemu sporą paczkę z jakimś środkiem wspomagającym pamięć? Tak czy siak zobaczę na żywo co się tam dzieje!

14 komentarzy

fiskus

Protestującym Ukraińcom w większości nie chodzi o wejście do unii , a tylko o zmianę rządu podobnie jak za czasów naszej 10 mln Solidarności .

To nie szopka , to walka o wpływy gospodarcze na linii Unia - Rosja .

3 6
ID:58065

Oczytany

A zasadź mu tam jednego Kopacza ode mnie.

5 4
ID:58066

george best

Jarka nie rozumiem do końca przeciez on i Tadeusz z Torunia byli przeciwni wejścia do Unii .Potem jak to bywa Tadeusz chciał jak to zwykły polak więcej dopłaty do wód termalnych.Jarek teraz wspomaga Ukrainę do wejścia do Unii .Nic z tego nie rozumiec miłego pobytu na polskich ziemiach.

8 4
ID:58068

Moher

Nie zapomnij zabrać ze sobą Kwaśniewskiego ,niech dokończy swoje wystąpienie.

3 3
ID:58069

????

Większego hiPOkryty-du....kraty od ciebie chyba nie ma w całej Europie ... ,,szwedzie ' z zachodnioPOmorskiego z chińską gumką w majtkach ...

6 13
ID:58070

peso

Ja poproszę o komentarz na temat bieżecej sytuacji na Ukrainie


~@Adę: "Polacy bardziej chcą Ukrainy w UE niż sami mieszkancy Ukrainy. Ci ostatni sa inteligentsi od nas ?"

I kol @~???? który zna ukrainski i ma informację z pierwszej ręki od "wykształconych ukraińców"

A, żeby było jasne, ja uważam, że Ukraińcy sami powinni wybrać co dla nich lepsze.

9 2
ID:58073

peso

@~fiskus:

Hmmm, skąd to wiesz ?

3 0
ID:58074

fiskus

@peso: Nie wymagaj komentarzy od autorów wpisów , moderator działa jak cenzura - wpuszcza wpis , albo nie . Na Majdanie piszę wprost chodzi o oligarchów .

1 2
ID:58076

????

@peso: czy jesteś slepy i głuchy że nie widzisz że te zamieszki na Ukrainie są podsycane przez unijna propagandę ? Nie widzisz że do tej propagandy dyskretnie doczepiają się pachnący czosnkiem wysłannicy banków zza oceanu ?

4 9
ID:58077

ozon

"fiskus" - szopka dot. podpisania Traktatu przez Fotygę i Lesia- nie Ukrainy. Jesteś tak zaślepiona ,że czytasz i widzisz to co chcesz? A fe, nie ładnie! Kończę bo rano trzeba wstać....

4 2
ID:58078

peso

@~fiskus:

Faktycznie moderator mnie też czasami wycina posty, nie wiedzieć czemu. :(

Niewątpliwie masz racje, że wśród protestujących jest zapewne wielu przeciwników obecnego rządu ale czy to jest główna motywacja ja tego nie wiem.

Dlatego ja nie odważyłbym się napisać, że to główny powód zamieszek.
Myślę, że Ukraińcy mają różne motywacje. Ja mogę sobie wyobrazić jeszcze kilka powodów. Ale zawsze to będą tylko moje wyobrażenia o tym co powoduje Ukraińcami.

Dlatego prosiłem kol @~???? który przecież zna j.ukraiński i pisze na ukraińskich forach z wykształconymi Ukraińcami aby nam podał informacje ze źródła.

Tak więc drogi kol @~???? podrzuć nam link do tych forów ukraińskich z których czerpiesz informację. Podziel się z nami informacjami o których milczą polskie media.

4 2
ID:58079

Mk

Ukrainie podobnie jak Turcji nie jest potrzebne członkowstwo w Unii Europejskiej. To czego podpisania odmówiły władze Ukrainy Turcja podpisała już 50 lat temu.Długie lata była zwodzona obietnicami wstąpienia.Efekt ?Gospodarczo 80 milionowa Turcja jest krajem bumu (poszukajcie samodzielnie informacji) i to bardziej "Brukseli" zależy na Turcji niż odwrotnie. Podobnie zadzieje się z Ukrainą. Słowacja także kraj pograniczny jest w strefie waluty Euro nawet , a nie słyszałem, by tamtejsie politycy wykazywali jakąś aktywność wobec Ukrainy. Oni podobnie jak Czesi realizują pragmatyczną politykę .

2 0
ID:58081

Moher

@ozon Zabierz ze sobą Aleksandra Kwaśniewskiego ,on tez niech dokończy swoje dzieło-

4 8
ID:58083

fiskus

@~ozon: Zapomniałeś 01- 04-2004 . Polska stała się członkiem UE . Premier Miller poddał się dymisji . Potem następne rządy , a Irlandia górą . Masz rację co do Traktatu z Lizbony .

0 1
ID:58095


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA