Mieszkam w 15-ce na osiedlu Wrzos w Mielęcinie.To co się tu...

Mieszkam w 15-ce na osiedlu Wrzos w Mielęcinie.To co się tu wyprawia z psami to jest makabra i załamanie.Na de mną kundel po de mną kundel i z boku kundel,nie ma chwili spokoju,jeden zaszczeka i reszta kundli zaczyna szczekać.Nie mam na razie pomysłu co z tym zrobić,ale będę dążył do zlikwidowania tego zwierzyńca drogą prawną.Najgorszym jest ten pies po de mną.To jest jakiś obłęd .

20 komentarzy

????

Masz racje to jest całe osiedle kundli .....zwłaszcza politycznych ....

7 8
ID:58299

Andrzej

Przepraszam nastąpiła pomyłka , problem dotyczy numeru 17 a nie 15 .

2 1
ID:58303

Adam

Wlasciciele psow, golebii, kotow, powinni byc kontrolowani i placic wysokie podatki.

2 9
ID:58307

$$$$

@~Andrzej: Kup sobie psa prostaku

12 4
ID:58308

george best

Andrzej wyprowadź się więc do domku nie rozumiem ludzi którzy nie kochają zwierząt.
Adam a Ty za to powinieneś płacić twarzowe następna szuja przepraszam kolegę o tym pseudo ale musiałem zaczerpnąć tego sformułowania.
Jak nie mozna kochać zwierząt ?

4 4
ID:58310

świnka Pepa

@~george best:
Jak najbardziej można zwierząt nie kochać. Podobnie jak nie kocha się każdego napotkanego człowieka. Bezsensowne stwierdzenie.

Jestem osobą, która lubi zwierzynę, ale całkowicie rozumiem pana Andrzeja. Na moim osiedlu jest szał na "yorki" mniej lub bardziej podobne do oryginału. W mojej klatce mieszka ich około dziesięciu. W niektórych mieszkaniach po 2 sztuki. Tego wiecznego pisku, szczeku, strużek moczu i małych balasków rozsianych po korytarzach i chodnikach mam po dziurki w nosie. Broń Boże nie obwiniam psów, bo to logiczne, że same pewnych rzeczy się nie domyślą. Po prostu niektórzy ludzie nie powinni posiadać pod swoją opieką choćby i fikusa, bo po prostu do tego się nie nadają. Dlatego też zgadzam się także, przynajmniej połowicznie, z Adamem. Właściciele zwierząt powinni być co jakiś czas kontrolowani. Głównie dla dobra naszych braci mniejszych.

6 2
ID:58314

Bogdan

Po kaszebsku powiem ,że nie lubię tego wałęsającego się Psa, kaczora też zresztą.

1 3
ID:58322

Sąsiad

Rozumie mieć psa jakiegoś owczarka albo labradorka ,który się nadaje do mieszkania w bloku , ale nie jakiegoś kundla który pasuje tylko na wieś przy budzie na łańcuchu.A właśnie w tym bloku mają dużo takich chałaśliwych zapchlonych kundli . Współczuję temu panu .

1 6
ID:58331

????

@~świnka Pepa: a twoim zdaniem po ktorej stronie postronka zwanego smyczą znajdują sie mądrzejsze istoty ? Tam gdzie obroża czy tam gdzie pętelka ...?

2 2
ID:58336

george best

Ludzie zrozumcie że bloki to nie domki jednorodzinne i zawsze bedzie wam coś przeszkadzało poczawszy od stękania sąsiadki która co noc dostaję po kilka orgazmów skończywszy na Pani Mariolce ktora słucha codziennie radia na całą parę.
Wolnośc Tomku w swoim domku slamsy bo jak inaczej nazwać bloki 25 letnie pozostana slamsami.To tak jak mówi mój kolega z Torunia że u nich w gettcie na Rubinkowie.

1 3
ID:58341

Grześ

Ja też lubie pieski tylko niektóre się za długo gotują :))

3 3
ID:58343

Mieszkanka z naprzeciwka

Tak to trzeba przyznać że w bloku 17 to istny zwierzyniec , a w szczególności środkowa klatka . Kto tam zamieszka spokoju nie zazna , a jaki smród od tych psów !

1 1
ID:58344

Bogdan

Ja mieszkam w domku jednorodzinnym a obok sąsiad ma owczarka . Ten to dopiero nadaje dzień i noc. Ale trzeba być wyrozumiałym. Żonie albo teściowej usta się nie zamykają przez cały czas i siedzisz cicho. Mozna na uspokojenie nerw zmówić jakąś litanię:
To moja ulubiona litania która poznałem w kwietniu podczas targów książki katolickiej w Arkadach Kubickiego w Warszawie , przytoczę ją całą bo jest warta tego :

Jezu cichy i pokornego serca, wysłuchaj mnie.

Od pragnienia szczęścia, wybaw mnie, Jezu.
Od pragnienia spokoju,
Od pragnienia ułatwień,
Od pragnienia wypowiedzenia się,
Od pragnienia, aby mnie kochano,
Od pragnienia, aby mnie chwalono,
Od pragnienia, aby mnie rozumiano,
Od pragnienia, aby mnie poszukiwano,
Od pragnienia, aby mnie nad drugich przenoszono,
Od pragnienia, aby mnie oszczędzano,
Od pragnienia, aby mojej rady zasięgano,
Od pragnienia, aby się z moim zdaniem liczono,
Od pragnienia, aby wszystko we mnie za dobre uważano,
Od obawy przed niepowodzeniem, Od obawy przed krytyką,
Od obawy przed trudnościami,
Od obawy przed upokorzeniami,
Od obawy przed poniżeniem,
Od obawy przed zapomnieniem,
Od obawy przed niesprawiedliwością,
Od obawy przed posądzeniem,
Od obawy przed szyderstwem,
Od obawy przed wzgardą,

Książkę poleca księgarnia:

GLORIA24.PL


Aby drugich bardziej kochano niż mnie,
Aby drudzy zyskiwali, a ja żebym coraz bardziej traciła na znaczeniu u ludzi,
Aby drugich powołując, mnie zawsze usuwano,
Aby drugich chwalono, a o mnie zapominano,
Aby drudzy byli świętsi ode mnie, bylebym ja była taka, jaką za łaską Bożą być mogę,

Pragnę łaski na miarę czasów, w których Opatrzność kazała mi żyć,
Pragnę łaski na miarę zadań i trudności, jakie przypadły mi w udziale,
Pragnę łaski na miarę ciężaru krzyża i słabości, która ten krzyż poniesie na każdy dzień,
Pragnę łaski na miarę moich upadków, z których trzeba mi powstać.

Amen.

Cudowna jest ta modlitwa ułożona przez Jadwigę Markiewicz ...

2 3
ID:58348

tymi_tunie_pier

@~Mieszkanka z naprzeciwka : ,że to największy smród . Idź do kościoła i powąchaj sąsiadów jak śpiewają to tak śmierdzi jakby z tydzień zębów nie myli. Sami zresztą śmierdzą tanimi perfumami i potem.

4 2
ID:58349

Mieszkanka z naprzeciwka

Do kościoła nie chodzę bo się obawiam grzeszników w czarnych sukienkach , a psy śmierdzą , bo wydzielają łój ochronny , zwłaszcza podczas opadów .

3 1
ID:58354

Ha,ha,ha

Ja nie mogę Boguś udało się Tobie mnie rozśmieszyć a to ostatnio u mnie trudno.Fajna ta litania nic dodać i nic ująć.

1 0
ID:58362

george best

@~Bogdan: no cudo zdrowia życzę i Tobie i tej Pani Jadzi pewnie jest wierną słuchaczką antysemickiego radia i jednej telewizji wiadomo jakiej.

0 0
ID:58368

george best

@tymi_tunie_pier: jak na tacę dadzą to na leki i na wodę brakuję .Człowiek powinien myć się codziennie .Niektórzy tak jak wspominasz oldschool -owce chodzą w tych samych ciuchach tygodniami a w kroku myli się co jakiś czas.Także jak komuś przeszkadza smród psa niech najpierw powącha siebie.Dla mnie i tak największym smrodem są nieleczone zęby i super zapach z jamy ustnej.

3 1
ID:58371

peso

@~Bogdan:

Podobała mi się przytoczona przez Ciebie litania,

Pozdrawiam
:)

0 1
ID:58376

????

@~Bogdan: Masz rację my też przez pół roku odprawialismy modły ,,od nowobogackiego lysego sąsiada .....zachowaj nas Panie ' bo dom po dawnych sąsiadach dzieci wystawiły na sprzedaż i ....jakby go kupił jakiś nowobogack ze stadem wyjców ....to chyba byśmy się wyprowadzili ...ale modly zostały wysłuchane ...nowy jest ok ...i nawet psów nie lubi ...

0 1
ID:58456


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA