Oto jak ,,POlski'' (nie)rząd ,,dba'' o przestrzeganie prawa...

Oto jak ,,POlski'' (nie)rząd ,,dba'' o przestrzeganie prawa pracy w POlsce -http://biznes.onet.pl/praca/po-skardze-s-interwencja-ke-ws-umow-na-czas-okresl,18493,5594807,5451429,463,1,news-detal- POdobno jesteśmy w unii gdzie umowy smieciowe są ZAKAZANE.... ale nie dla tuskomatolskiej zakłamanej koalicji ...kto tych krętaczy wybrał ? No my -trzoda wyborcza przeznaczona do skubania POdatkami !

10 komentarzy

ciekawy

Ty kolego umiesz czytać ? Używasz duzych byków ( POdobno jesteśmy w unii gdzie umowy smieciowe są ZAKAZANE....) a na końcu twojego tekstu jest napisane jak byk : ,,"S" podaje, że Polska jest niechlubnym liderem, jeśli chodzi o umowy o pracę na czas określony - aż 27 proc. pracowników zatrudnionych jest w ten sposób. To niemal dwa razy więcej niż średnia unijna, która wynosi 14,2 proc."
Ubliżasz ile wlezie a sam prostego tekstu nie pojmujesz ?
Jest tego u nas za dużo - fakt, ale po co kłamiesz ? Nawet w Pałacu Buckingham (350 osób) tak pracuje , w Niemczech ,w Holandii - też ,tylko na mniejszą skalę.
Koalicja jest ,,zakłamana " a ty to co ?

10 3
ID:58653

george best

Ble ble pytajnik weź sznur i zrób sobie dobrze pazero.

6 2
ID:58659

????

To znaczy że te 3 miliony !!!! młodych Polaków wygnanych przez paltformerskiego kretacza za chlebem to tez kłamstwa ?

2 7
ID:58662

KOBRA

Brawo ciekawy, ale pytajnik to przypadek kliniczny do leczenia zamkniętego. Jego kiedyś żółć zaleje, albo nienawiść udusi. Współczujmy mu. Pozdrawiam

7 2
ID:58667

do ?????

Pytajnik, czy ty nie zauważyłeś, że niemalże wszyscy normalni ludzie uważają twoje wypociny w każdym temacie za debilne? Pewnie dlatego czujesz się coraz bardziej sfrustrowany co? Już niektórzy nawet zaczynają cię żałować. Biedny, chory z nienawiści człowieczku, jak możemy ci pomóc?

7 2
ID:58670

peso

@~????:

Ciekawe, że ostatnio podajesz przykłady przydatności Unii.

Gdyby Polska nie była w Unii to Solidarność swoje skargii mogła by sobie pisać na Berdyczów.

5 3
ID:58672

fiskus

Umowa na czas określony , nie jest umową śmieciową .
Niechlubnym procederem są umowy o dzieło bez zabezpieczenia zdrowotnego .

3 2
ID:58683

Ada

Uspokujcie sie obroncy tuskowego systemu. W Polsce jest bezprawie. Wystarczy popatrzec na jakich umowach ludzie pracuja ile zarabiaja, jeszcze okradani sa przez niewyplacanie godzin nadliczbowych. Pracuja w niebezpiecznych warunkach na przechodzonych maszynach, bez ubran roboczych, traktowani sa jak bydlo. Jest wielka niesprawiedliwosc. Maja stawic sie do pracy a nie maja czym dojechac bo wladze wspanialomyslnie likwiduja autobusy. Wasze krzyki nie ukryja polskiej nedzy i naduzyc wobec ludzi.

3 4
ID:58690

gumol-wylogowany

do pytajnika ady i innych sfrustrowanych...

czytam te wasze wpisy i .... jest prosty wniosek.
skoro tak kipicie nienawiścią do rządu, kraju itd ... to może weźmiecie się w garść i wyjedzcie tam gdzie waszym zdaniem będzie wam lepiej.
ja miałem dosyć i nie chciałem patrzeć dłużej na tą polityczną ściemę którą wam mydlą oczy i zawinąłem się z kraju
co wy myślicie ??? że jak PIS, SLD czy inne palikoty dojdą do władzy to będzie lepiej???
zaraz ktoś napisze że jestem unijnym parobkiem czy takie tam. szczerze mam to w nosie. bo w pracy jestem szanowany i bardzo dobrze opłacany, a unijnym parobkiem byłem we własnej ojczyźnie zasuwając jak idiota w różnych zakładach za pieniądze za które wyżywić było się ciężko.
dlatego napisze tak: skończcie narzekać i szczekać na forum a weźcie w końcu za siebie.

i tak na koniec.

pytajnik - do unii weszliśmy za rządów SLD - (nie chce tu bronić tuska) więc wyjazdy na tzw "saksy" zaczęły się duzo wczesniej. wyjezdzali i za czasoww PISu i za PO tez dalej wyjezdzaja - bo to wszystko jedna klika. W TV sie opluwaja a jak kamera sie wylacza to sie klepia po plecach, a ty naiwny pytajniczku łykasz wszystko co ci TV podłoży pod nosek. - az strach pomyslec jak ci sie bateryjki w pilocie skonczą....

ada - wlasnie dla yego jest nedza i krzywda bo .... ludziom od dluzszego czasu wladza (jaka by nie byla ) przykręca śrube a masa ludzka sie godzi i .... czas leci na korzyść władzy, bo wiedzą że mogą dalej powolutku podkręcać.
ci którzy mieli dość czekania na to aż sie naród zbudzi, spakowali się i wyjechali
a juz tak czepiając sie szczegółów
- maszyne jest przechodzona juz po 1 minucie pracy a likwiduje sie połączenia a nie autobusy

3 0
ID:58759

fiskus

Po co te dyrdymały o wolności i demokracji po 1989 r .
Władza podkręca , NARÓD nie budzi się tylko wyjeżdża i ucieka .
Ten co pozostał w kraju np. Pytajnik po prostu nie godzi z obecna władzą ...jeszcze nie wszyscy wyjechali , Polacy chcą godnie pracować i żyć tu i teraz .


@~gumol-wylogowany: Nie czepiając się szczegółów maszyna to nie naród....

1 2
ID:58762


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA