Niech nam żyje emigracja...

Niech nam żyje emigracja :)

http://praca.wp.pl/title,The-Economist-Zaprasza-wszystkich-do-Anglii,wid,16276411,wiadomosc.html

13 komentarzy

Oliwia

Niech przyjezdza mlodzi, silni i zdrowi do pracy, a jak beda miec wypadek czy zachoruja to wroca w skrzynce drewnianej albo na swoj koszt beda leczyc sie we wlasnym kraju. Tam gdzie pracowali dla chorych nie bedzie zbyt miejsca. Oto los Europejczykow z krajow wschodnich. Tylko mafijne rzady nie zabezpieczaja dla nich mozliwosci pracy w rodzinnym kraju.

3 3
ID:58655

george best

Zapraszamy aby godnie żyć .Aby móc wypoczywać polatać po świecie poleżeć sobie na piaskach .A nie zarobić 1200 złotych zrobić opłaty i przez resztę miesiąca jeść z bezdomki.Nawołuję aby każdy komu nie jest żal zostawił sentyment Polandii i czmychał z tego szarego kraju opętanego przez kościół .

6 3
ID:58657

Bogdan

Najsympatyczniejsze jest to zdanie w podzięce za życie oddane przez Polaków w imię wolności WB cyt:" ...To nie wasza wina, że większość naszych rodaków was nie chce. To po części wina Polaków..."

1 0
ID:58660

????

A tymczasem POlskie sterowane ,zakłamane media informuja Polaków że Anglia zamyka im rynek pracy ... oczywiscie na POlecenie tuskowatego kłamcy ...

5 8
ID:58661

peso

@~Radio_Moskwa:

Jak Twoim zdaniem wyglądała by sytuacja wielu polsich rodzin gdyby nie możliwość pracy w krajach Unii?

Jaki byłby poziom bezrobocia w Polsce gdyby 3 mln emigrantów wróciły?

11 3
ID:58673

Radio_Moskwa

@peso: Doszłoby do rewolucji i to krwawej! W obecnej sytuacji będziemy się po woli degradować przyspieszając z roku na rok do nieuniknionego krachu! Zapytam cię, wprost kto obsłuży rosnące miliony emerytów?

2 2
ID:58691

Tata

@~george best: To jest godne życie, jako niskopłatny wyrobnik, dobry żart,

0 1
ID:58692

Bogsan

@peso: Taaaaaaaaa to właśnie zasługa SOLIDARNOĘCI tej drugiej oczywiście.

2 2
ID:58694

tymi_tunie_pier

,że ta pierwsza był lepsza. Na czele Żydzi stali (w kolejce) i majątek rozdrapali.Polscy działacze chodzą w podartym chałacie. Słowo chałat jest pochodzenia żydowskiego.Dostali w spadku po Wojciechu i Władku.

1 1
ID:58727

george best

@~Tata: to zalezy od papierka.Tatuśku jak jesteś absolwentem podstawówki czy zawodówki tz .Profesorowie to nawet nie jesteś niskopłatnym.Powiem tak 1350 euro plus premia 3 dzieci żona na masełko starcza i chlebuś też nie całujemy księdza po 4 literach.Tata wolę takie życie niż 2 pokoje z kuchnią w bloku i miasto które powinno byc wsią .Bo pomimo tego że urodziłem się we Włocławku nigdy nie uważałem że jest miastem.Poznań ,Wrocław ,Gdańsk to są miasta .

1 0
ID:58731

tymi_tunie_pier

@~george best: ,że taty nie rozumiesz ,no bo jak Tata jest katol a ty marksista.

1 0
ID:58751

fiskus

@~Bogdan: Po części tak , oddane życie przez Polaków wcześniej i teraz jest tożsame .
Chodorkowski po odsiadce wygląda świetnie- zgromadzone dobra w banku szwajcarskim są niczym w porównaniu z odebraniem majątku na Rusi .

0 0
ID:58763

peso

@~Radio_Moskwa:

"Doszłoby do rewolucji i to krwawej!"

Nie wiem jak Tobie ale ja tam za krwawą rewolucją nie tęsknię.
Zwykle w takich "krwawych rewolucjach" cierpii dużo niewinnych a i tak na koniec ci tak zwani "rewolucjoniści" zapewniają dobrobyt przede wszystkim sobie.

Czyżby historia niczego Cię nie nauczyła? Podaj mi jeden przykład "rewolucji" z historii która skończyła się ogólnym dobrobytem obywatelii.

Tak czy inaczej póki co wydaje się, że nam to nie grozi.

"Zapytam cię, wprost kto obsłuży rosnące miliony emerytów?"

Szczerze mówiąc nie wiem, zgdadzam się też z Tobą, że to naprawdę poważny problem. Niestety nie widzę też na scenie politycznej nikogo kto chciałby zmierzyć się z tym problemem.

Tak więc ja już dawno doszedłem do wniosku, że o swoją emeryturę muszę zadbać sam bo nie mam co liczyć na politytków.

A czy Ty liczysz na to, że politycy zapewnią Ci dobrobyt?

Jeśli tak, to powodzenia życzę.

2 0
ID:58788


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA