Takich ludzi jak "Bohater z Wołgogradu" jest niewiele....

Takich ludzi jak "Bohater z Wołgogradu" jest niewiele. Objął terrorystę tuż przed wybuchem, aby tłumic siłę eksplozji. Szkoda dzieciaka. Zaplacil zyciem przez zaslepienie i fanatyzm, ktory wzrasta przez wtykanie nosa w sprawy wewnetrzne krajow noszacych idée pseudodemokratyczne. Handel bronia, wzniecanie konfliktow.
Odznaczony Orderem za Męstwo. Co z tego ? Nie zyje.

5 komentarzy

LALA20

@ Ada

" .......... i czwórkami szli do Nieba,
kto!!!
żołnierze z Westerplatte ........ "
frag. Władysław Broniewski

Oni też walczyli o wolność i niepodległość.

Treść Twojego tematu, to jeden wielki galimatias. Nie potrafisz budować zdań.
Już kiedyś zwróciłem Ci uwagę w tej kwestii.

Mogłaś napisać :
Pseudodemokratyczna Rosja wtrąca się w sprawy Kaukazu { Czeczenii }.
Muzułmański Kaukaz od kilku wieków walczy z Rosją o swoją suwerenność.
Skutki tej walki oglądamy na co dzień, a w ostatnim czasie, się nasiliły.............. .

4 4
ID:59017

peso

@~Ada napisała:

Zaplacil zyciem przez zaslepienie i fanatyzm, ktory wzrasta przez wtykanie nosa w sprawy wewnetrzne krajow noszacych idée pseudodemokratyczne

Ja myślę, że chodziło jej o to, że popieranie aspiracji Czeczeńców do niepodległości to wtrącanie się w wewnętrzne sprawy Rosji przez te kraje pseudodemokratyczne.

No cóż do tej pory miałem tylko niejasne podejrzenia ale teraz właściwie mam niemal pewność, że:

@~Ada, @~Krystyna, @~Oliwia, @~Adam, są na usługach Rosji a może nawet nie są Polami tylko Rosjanami.

Co za tym przemawia:
1. Są przeciwni wydobyciu w Polsce gazu łupkowego, a w czyje to godzi interesy Gazpromu i Rosji oczywiście,

2. Optują za likwidacją wojska polskiego oraz są przeciwko bazom Nato w Polsce a komu na tym najbardziej zależy Rosji oczywiście.

3. Piszą posty z których wynika, że nie znają topografii miasta Włocławka, np. o domach mieszkalnych przy ostatnio remontowanym odcinku trasy P2

4. Słabo znają język polski polecam lekturę ich wpisów,

5. Kochanowski to dla nich pisarz a Ferdydurke napisana przed II wojną to dla nich: idiotyzmy modne w dobie MAC donaltu (pisownia oryginalna), ewidentnie słabo się przyłożyli do poznania literatury polskiej,

6.No i dla formalności przypominam powyższy wpis, gdzie Ada pisze o wtrącaniu się w wewnętrzne sprawy Rosji

Osobiście nie mam nic przeciwko aby Rosjanie pisali na polskich forach ale czemu nie robią tego pod imionami: Anastazja, Tatiana, Olga czy Szasza ?

2 2
ID:59028

peso

Adminie drogi, czemuż to usuwasz znaki cudzysłowu z postów ?

Z jednej strony cudzysłów służy do zaznaczenia cudzych wypowiedzi a z drugiej może służyć do podkreślenia, że coś jest w rzeczywistości inne oryginalne znaczenie słowa.

Np. zdanie:
Admin tego forum jest "bezstronny" .

będzie przez wiekszość zrozumiane, że bezstronność Admina pozostawiana jest pod wątpliwość.
Tak więc usuwając znaki " " zmieniasz Adminie drogi sens wypowiedzi a chyba tak być nie powinno skoro treści nie są sprzeczene z regulaminem portalu.

Czyż nie ?

2 1
ID:59029

fiskus

@peso: Dokładnie ~ peso , tzw wolność narzucona , a cóż to takiego ?
To studiowanie natury ogrodzenia....jak zwał tak zwał .
Jaka wolność lodówki wolnostojącej , jaka demokracja ?

2 1
ID:59030

LALA20

@ fiskus

Czyżby była zamknięta na łańcuch?

1 2
ID:59061


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA