Odkrylam w Warszawie Komitet Wyborczy coraz silniejszej...

Odkrylam w Warszawie Komitet Wyborczy coraz silniejszej Partii Zielonych. Sprobuje glosowac na nich. Glosowalabym na SLD ale ciagle kreca sie w tej partii ludzie, ktorzy przyczynili sie do upadku Polski. Nie widze Partii Pracy. W tej chwili nasz kraj jest nie tylko pograzony ekonomicznie i socjalnie ale zaczyna byc zanieczyszczony. Wydobywanie gazu lupkowego, betonowanie gruntow, coraz wieksze tereny w Polsce przeznaczone na poligony wojenne, amerykanskie bazy, wyrzutnie, nad glowazmi halasuja i przelatyja samoloty wojenne zupelnie niepotrzebne nam do szczescia. Sledzilam rowniez debate kandydatow do Komisji Europejskiej. Osobiscie dla mnie najlepsza byla mloda kobieta z partii zielonyuch, ktora mowila o generalnym zanieczyszczeniu i zniszczeniu wielu krajow przez absurdalne poczynania polityczne sprzeczne z interesami spoleczenstwa. Wywolywanie konfliktow wojennych, podjudzanie spoleczenstwa, propaganda majaca na celu opanowanie i podporzadkowanie sobie niektorych panstw. Pozostawianie po ingterwencji zbrojnej glod, choroby, zniszczenia i bezrobocie. Mowil tez rozsadnie socjalista ale jest juz za dlugo w tej Brukseli. W ogole to jestem za wyjsciem naszego kraju z Unii, ktora nie przyniosla nam zadnego pozytku tylko sluzy politykom brukselskim.

6 komentarzy

Cycu

A masz prawa wyborcze?

2 1
ID:61532

Ada

@~Cycu: I skorzystam z nich.

1 4
ID:61533

peso

Z zielonymi to cholera niestety mam ten problem, że oni sami mają często sprzeczne postulaty.

Jak jedni postuluja aby zamknąć polskie elektrownie oparte na węglu brunatnym i przejść na czystą energię (co nawet mogę zrozumieć).

To drudzy krzyczą, że tama we Włocławku winna być rozebrana a elektrownie wiatrowe zagrażaja ptakom.

To jak wreszcie mamy produkowac prąd ? Czy mamy przerobić rowery na domową mikroelektrownie i sami prąd produkować?

Inni zaś "ekolodzy" są gotowi zakazać rolnikom prac polowych w okresie godowym ślimaka winniczka.

Zasadniczo więc ta ekologia to fajna rzecz tylko i tu trzeba znać umiar, zas "zieloni" maja niestety często podejście wręcz fanatyczne w tych kwestiach.

@Ada też niby taka pro-ekologiczna i co poniektórzy mogą to kupić.
Tylko, że:
gaz łupkowy Adzie się nie podoba ale ogromne szkody z eksploatacji węgla brunatnego już jej nie przeszkadzają. Za to eksploatacja na dużą skalę gazu łupkowego w Polsce zabolała by przecież Rosję i tak naprawdę to tu Adę boli.

Czy Ada kiedykolwiek pisała o negatywnych skutkach wydobycia węgla kamiennego ?
Jak przy okazji wydobycia iluś górników traci zdrowie i zycie to dla Ady nie jest to godne wzmianki. Czemu ? Ano rosyjski wegiel jest tańszy więc temat dla Ady nie istnieje.

2 1
ID:61534

george best

Tylko Korwin Ada ja też chcę aby Holandia wróciła z Belgią i Luxemburgiem do Beneluksu.

1 1
ID:61540

$$$$

Zieloni to ekologiczni terroryści finansowani przez komunistyczną międzynarodówkę i potajemnie przez koncerny np. Monsanto czy koncerny farmakologiczne....

2 0
ID:61541

db

A kogo to obchodzi na co zamierzasz głosować????? Pewnie na Putina najbardziej byś chciała....

1 0
ID:61620


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA