nie udało się w europarlamencie, nie udało się w OBI,...

nie udało się w europarlamencie, nie udało się w OBI, Córeczka tatusia:
http://wiadomosci.onet.pl/corka-korwin-mikkego-oskarzona-o-kradziez-nie-bagatelizuje-tego/n2rxd

8 komentarzy

george best

Polacy to złodzieje i tyle a przykład idzie z samej góry tylko ze tam kradną miliony.

1 1
ID:64508

george best

Co do Eurochołchozu sie mylisz bo tacy ludzie jak Bloom,Mikke ,Marie Le Pen,Farage pokazuja gdzie zmierza Europa .A Europa umiera widzimy to dośc dobrze np w Belgii .
Chwała Anglikom ze chcą sie ewakułować z tej wspólnej Europy .Pomysł nie wypalił tylko na chama to ciągna aby nachłapać się kasiory

1 1
ID:64510

peso

@~george best:

"Polacy to złodzieje i tyle ..."

Siebie też w to wliczasz czy może jako emigrant sam siebie niezaliczasz się już do nacji Polaków?

2 1
ID:64514

ozon

Wiesz jak to brzmi "george"? ano tak: Niemcy to" faszyści," Anglicy to "zdrajcy, "Holendrzy to" tchórze."
Weż się człowieku ogarnij i fakt ,że zrzekłeś się obywatelstwa polskiego nie upoważnia Ciebie do pogardliwego i obrażliwego wypowiadania się o Polakach.
Nawet w internecie zasady obowiązują i nie przekraczaj granic swobodnej wypowiedzi. Jeszcze coś nie tworzysz PKB naszego kraju więc mów o "złodziejach" na górze tam gdzie pracujesz ,płacisz podatki a od MOJEGO kraju odczep się OK?
Proszę Administratora o pozostawienie tych przymiotników- celowo są ujęte w cudzysłów !

3 2
ID:64516

Bajerant

@~george best: Aja uważam ,że najwięcej nakradli Niemcy.Samych złotych zębów na tony.

0 2
ID:64528

george best

@peso: No wliczam sam kiedys podkradałem kredki w przedszkolu bo w domu nie miałem.Dostałem dwa razy na dupę kablem od żelazka i się skończyło za to moge podziękowac ojcu że za złodziejstwo tak karał i słusznie.

0 1
ID:64531

george best

@~ozon: Ozon mylisz się bo mam jeszcze nieruchomości w Polsce po babci .Jeśli tak Ciebie to denerwuje wyczówam od Ciebie że martwisz się wyłącznie o swoją dupę .Mi też jest dobrze na wygnaniu ale nie o to chodzi nie po to walczyli nasi dziadkowie i pradziatkowie aby teraz każdemu dawac 4 liter.
W swieto Narodowe wywiesiłes flagę?Piszesz mi tu o obrażaniu o Twym super kumplu lekarzu który ma mnie leczyć halo Ozon nie życzę Tobie tego bo jak mówi stare przysłowie nie życzy się tego największemu wrogowi ale ciekaw jestem jak miałbyś dzieciaki 3-4 w Polsce i miałbyś je puścić na studia tyrając jak niewolnik za 1200 złotych jak byś tego dokonał?.Z rękaą na sercu mówię Tobie że zostając w Polsce nie miałbym nawet dwójki.Nie pluję na godło zrobię film z domu i pokażę Tobie osobiście co wisi przed domem 3 flagi POLSKA MEKSYK I HOLANDIA.

0 3
ID:64532

george best

@~Bajerant: Oni nam zęby my im samochody ba nawet Bentley-e dało radę

0 1
ID:64540


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA