Witam , jestem eksedientką w jednym z włocławskich...

Witam , jestem eksedientką w jednym z włocławskich saloników prasowych.Pracodawca oczekuje od nas żebyśmy były miłe,uśmiechnięte , mówiły dzień dobry itp... mnie nikt do tego nie musi namawiać , raczej należę do osób miłych , uśmiechniętych ale na Boga ludzie ! Czemu jesteście tacy niewychowani? tacy nieuprzejmi? Co z Wami? Aż się nie chce do pracy iść :( Wieczne niezadowolenie , nieodpowiadanie, a osoby starsze nagminnie pokazują , że mają nas gdzieś. To bardzo przykre tym bardziej ,że mamy takie , a nie inne czasy. Żal :(

18 komentarzy

1

Faktycznie ciezko jest wymagac od ludzi dzien dobry , dziekuje i usmiechu. Nie jestesmy narodem wylewnym. Alme sytuacja w naszym kraju nie daje powodu do usmiechu.

1 9
ID:64565

ozon

Droga Pani - a może należy spróbować zwłaszcza do tych starszych zwracać się "Niech bedzie pochwalony..."?
W naszym kraju nie ma zwyczaju powiedzieć "dzień dobry " w autobusie , nie używa się "proszę" "przepraszam" czy "dziękuję" taki kraj nad czym ubolewam i co mnie drażni a właśnie w szczególności te osoby " wcześniej urodzone" .
Z drugiej zaś strony te zachowania( często narzucane przez szefostwo) - mówienie każdemu klientowi dzień dobry, zapraszamy ponownie czy słynne w czym mogę pomóc- są nadużywane bo i kota zagłaskać można. Za bardzo na serio brane jest powiedzenie ,że "klient - nasz pan" .Wniosek z tego ? we wszystkim trzeba znać umiar! Pozdrawiam i prosze nadal być miła.

9 1
ID:64566

george best

Z czego maja być Ci ludzie zadowoleni z debilnych rządów czy może z tych emeryturek Zus-owskich co po opłatach i kupnie leków zostaje im na rajdy do bezdomki?
W Holandii nie raz pytali dlaczego Polacy sa smutni no proste skoro Państwo nakłada na nich haracz i zabiera 70% wypłaty a nieroba daje kase z opieki to jak ma być.
Życze wszystkim uczciwie pracującym dużo zdrowia a tym wszystkim złodzieją co kombinują Ch... wam w przełyk

2 7
ID:64568

peso

Dzień dobry Wszystkim i Miłego Dnia Życzę
:)

6 0
ID:64569

negocjator...

kultura wymaga by wchodzac gdziekolwiek i do kogokolwiek powiedzieć "dzień dobry " a jak siedzę u siebie w sklepie wchodzi klient i udaje że mnie nie widzi po czym wychodzi i nie zamyka za soba drzwi ... kultura się kłania prosze państwa !

4 1
ID:64570

ozon

Zasobność portfela ani polityka kraju nie ma nic wspólnego z dobrym wychowaniem i kulturą osobistą!
Znam "george" ludzi bardzo dobrze sytuowanych a ponurzy są jak noc listopadowa no i żyją w krajach szczęśliwości powszechnej no bo nie w Polsce.
Kłopoty życia codziennego nie zwalniają nikogo z grzeczności i uprzejmosci. Nikt nie oczekuje uśmiechu jak banan na obliczu tylko elementarnej kultury a z tą niestety krucho.
Z Twojego wpisu i "jedynki" wynika ,ze jedynie bogaci mogą czy muszą być uprzejmi... niebywałe!
A tak przy okazji zapytam "george" to jak to z Tobą jest? o Unii wypowiadasz się bardzo negatywnie wrecz wrogo a flagę unijną masz przed domem? Opinii sąsiadów Holendrów się boisz?Hipokryta z Ciebie ..

5 0
ID:64572

Bajerant

Jaka tam kultura w Polsce. Idzie matka z dzieckiem, odwija cukierka z papierka . Cukiereczek dziecku a papierek na chodnik. Dlaczego? Bo tak się nauczyła od swojej mamusi i tatusia.Tamci od dziadków itd.

4 0
ID:64573

george best

@~ozon: Ozon wiesz dobrze ze nie znoszę komuny.Wiec jak mam mieć flagę Unii mam jak pisałem 3 flagi Polska Meksyk i Holandia po co mi ta ściera w żółte grochy
Unia to syf i tyle bynajmniej dla mnie i mojej rodziny.
Ozon czy ty na prawdę widzisz to wszystko pieknie wspomnisz moje słowa będzie wojna bo ja np nie pozwolę aby moja żonę dmuchał ciapaty i wielu ludzi tez reszta niech założy rurki Francja juz niestety ale poległa

0 1
ID:64575

george best

@~ozon: Wracajac do tematu uprzejmosci ja zawsze jestem uśmiechniety bo skoro sprzedawca jest miły dlaczego ja mam byc dla niego nie miły.
Ludzie tak jak piszesz maja teraz pogoń za pieniadzem i ciagle mało mało w filie Apocalypto świetnie to ujął pewien indianin i to jest moje motto

0 0
ID:64576

Bajerant

@~george best: To jedź do Meksyku.hahaha

0 0
ID:64580

gumol wylogowany

do ~bajerant - odpowiedz godna czlowieka z brakiem argumentow i zwojów pod kopula. ~george co prawda to prawda szkoda tylko ze wiekszosc swoich tez opierasz o JKM-a, Taki sam populista jak reszta, a do tego nie liczy sie z nikim kto choc odrobine odbiega od jego sposobu postrzegania swiata. Jestem zwolennikiem wolnej gospodarki ale to co on proponuje to wsciekla galopujaca wolna amerykanka.

1 0
ID:64582

george best

@~Bajerant: A co Ty myslisz że tak sobie mozna skakać tu i tam .Najwazniejsze w życiu obecnie teraz w moim życiu jest szybka smierć ale za czym to nastąpi a diabeł diabła tak szybko nie weźmie trzeba sobie dobrze pociupciać.

0 0
ID:64589

george best

@~gumol wylogowany: Lepszy populista niż złodziej co zabiera Tobie 70% wynagrodzenia.Gdzie odbiera Tobie dziecko i je wychowuje i najwazniejsze zadłuża i sprzedaje co się da .

0 1
ID:64590

Bajerant

@~gumol wylogowany: a co tu za argument chcesz przedstawiać. Sam nie wiesz czy nie pochodzisz od sandała. tylko po co te skarpetki.

1 0
ID:64595

cichyobserwator

@~george best: Wyłóż nam ciemnym jak wygląda te 70 % co nam je od wynagrodzenia zabierają bo ja chyba w niewiedzy żyję.

2 2
ID:64609

LALA20

Witam po dłuższej przerwie wszystkich Forumowiczów, oraz wszystkim Forumowiczom życzę miłych, radosnych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.

0 0
ID:64633

LALA20

@ george best

Jestem przekonany że w Holandii pobierasz socjal jak wielu kolorowych i pewna
grupa Polaków też.

Biorę tu pod uwagę Twoje liczne potomstwo.
Pozdrawiam.

0 0
ID:64634

george best

@~LALA20: Na szczęscie żebry mi nie potrzebne trzeba pracować a nie siedzieć z dupą.Jeba. tych co dostają kasę z opieki .To tylko świadczy o ich nieudolnościach życiowych .

0 0
ID:64657


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA