Niemcy od 1 stycznia 2015 roku wprowadzają godzinową...

Niemcy od 1 stycznia 2015 roku wprowadzają godzinową stawkę mnimalną 8,5 Euro i wracaja do poprzednich granic wieku emerytalnego !!!!!!!! Pracownik POd karą nie ma prawa zrezygnować z tego minimum 8,5 Euro/h . POmyślcie sobie gdzie teraz jesteście - czy w wolnej Polsce czy może tyracie na POlitycznym pejsatym folwarku (który mnie znudził się rok temu) za żydowską jałmużnę 1200 złotych na rękę ? We Włoszech POtrzeba fachowców - elektryków , hudraulików , automatyków , informatyków , geodetów i nie będziecie tu tyrać PO 12 godzin na dobę za najniższą krajową . Jednak podstawowym warunkiem jest fachowość i znjomość języka - POmyślcie o tym - naprawdę warto .Niech szubrawcy-POlitycy którzy nas okradają tyrają za 1200 ...zł brutto .Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku .

10 komentarzy

george best

Albo Korwin albo wyjazd z tego chołchozu gdzie nawet księdza który d..... dzieciaki nie potrafią wrzucic do pierdla.A urzędasy w Polsce niech na nich tyraja te babcie z Radia Satana albo niech zaproszą ciapatych tylko zasiłki dajcie większe.

1 4
ID:64811

george best

No to trzeba na wesoło

0 3
ID:64814

peso

Ile Twój brat zarabia we Włoszech, czy już wystarczająco dużo aby w tam utrzymać rodzinę ?

3 1
ID:64827

????

@peso: co prawda nie muszę ci się tłumaczyć ale POwiem tak -brat ze swoich zarobków już spłacił bankowy pejsaty lichwiarski kredyt mieszkaniowy przez który musiał wyjechać z POlski i szykuje się do sprowadzenia rodziny do Włoch . Ale słyszałem że rządowa żydowska lichwa wymyśliła kolejny bandycki chwyt na młodych POlaków pt ,,Młodzi na swoim'' ale ja się na to nie dam nabrać i przestrzegam gorąco przed tym oszustwem i złodziejstwem młodych rodaków . Lepiej wyjechać i popracować na swoje konto niż dorabać żydowską bankową lichwę i rządowych Nowaków-zegarków dożywotnimi spłatami kredytu. Pracuję z 29 letnim Polakiem inżynierem z Sieradza który ,,POczuł siłę swojego pieniądza '' z banku na własny domek i o mało nie skończyło się to samobójstwem .Wyjazd uratował mu życie i rodzinę ale do POlski już raczej nie wróci . Tak POlski tuskomatolski rząd dba o młode POkolenie i nie wolno o tym zaPOminać bo to może być bardzo kosztowne !

2 6
ID:64834

peso

@~????:

Ale oczywiście masz racje, jak komuś lepiej poza Polską to lepiej wyjechać.

Odpowiedz na pytanie ile trzeba zarabiać we Włoszech aby utrzymac siebie, żonę i dwoje dzieci ?

Pozdrawiam
:)

P.S.

Jesteś mistrzem unikania odpowiedzi na proste pytania

4 1
ID:64840

peso

@~????:

A swoją droga podobno tylko winni się tłumaczą podczas gdy ja z ciekawości pytam znawcę włoskich realiów o to ile trzeba zarabiać w e Włoszech aby utrzymać tam rodzinę.

Potrafisz odpoiwedziec na takie proste pytanie bez pisania literek PO ?

5 2
ID:64841

????

@peso: proszę bardzo -kto był ten wie kto wyjedzie ten się dowie - przyjedź zobaczysz , a na tacy niech ci POda odPOwiedź TVN - on POdobno mówi tylko prawdę ...tą PO linii PO .

2 7
ID:64857

cichyobserwator

@~????: Wrócił i znów KŁAMIE ! Piszesz : ,, i wracaja do poprzednich granic wieku emerytalnego !!!!!!!! " I te wykszykniki . Ty taki kiepski z logiki jesteś z natury czy tak bezczelny ,że nie wierzysz w inteligencję nikogo poza sobą ? Niemcy żadnego wieku emerytalnego nie obniżyli tylko dali taką możliwość komuś kto zapierniczał 45 lat . Jak Niemiec nie będzie miał 45 lat w robocie to w wieku 63 lat o emeryturze może sobie najwyżej pomarzyć.
,, Poprzednia reforma emerytalna, uchwalona przez parlament w 2007 roku, przewiduje stopniowe wydłużanie wieku emerytalnego z 65 do 67 lat. Jej wdrażanie rozpoczęło się w 2012 roku i potrwa do 2029 roku".
http://finanse.wp.pl/kat,1033719,title,Niemcy-obnizyly-wiek-emerytalny,wid,16626707,wiadomosc.html
Poproś kogoś myślącego niech ci to wytłumaczy choc pewno chętnych w twoim otoczeniu do takiej syzyfowej fuchy juz dawno nie ma.
Mam tez pytanie . Podobno ludzie żyjący we własnych stanach świadomości są szczęśliwi, czy to prawda ?

5 5
ID:64859

peso

@~????:

Czyli wiem ale nie powiem, czyżby taka informacja była niewygodna dla Ciebie?

A swoją drogą To zastanawiam się jak to sie stało, że Twój brat zaciągnął lichwiarski kredyt ? Przychodzą mi do głowy różne teorie.

Czemu nie poradził się Ciebie i nie pożyczył pieniędzy w SKOK-u ?

6 1
ID:64870

peso

@~????:

A swoją drogą poruszyłeś ciekawy temat pt ,,Młodzi na swoim''

Moje dziecko dało się na to jak to ująłeś "nabrać":

Dziecko zaciągnęło kredyt w POlskim banku o nazwie: PKO BP,

dostało dopłatę do kredytu ponad 20 tys. PLN od POlskiego Państwa,

i jest obecnie właścicielem mieszkania z ratą kredytu na poziomie 50% tego co płaciło wcześniej za najem podobnego mieszkania.

Dziecko jest przeszczęśliwe bo faktycznie czuje się obecnie na swoim.

6 1
ID:64871


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA