Nie chcę ale muszę pochwalić posłów PIS-u za to że nie...

Nie chcę ale muszę pochwalić posłów PIS-u za to że nie dali sprzedać Polskich Lasów tym co chcieli jeszcze ostatni wianek Polski sprzedać dupowsady.
Trzymam kciuki tez za to aby za narażenie ludności Polskiej ci co ukrywali i wzieli dolce za wiezienia Talibów spotkała ich sprawiedliwość a sprawiedliwość wiadomo jaka jest oko za oko .
Dobrego sylwestra bo stołeczki w 2015 się ukrucą znów rodzinki nie będą miały miejsca w magistratach.No chyba że wybory pójdą tak jak te parlamentarne to co innego.Polska nie dla złodziei i odłuczcie się wreszcie kraść katolicy od 7 boleści.

18 komentarzy

1

Od PIS u odpycha mnie zbyt wielkie powiazanie z klerem, zawisc i skrajnosc. Àle wiele razy bronia rzeczy, ktore sa sluszne. Na przyklad niektorzy poslowie PIS nie chcieli podwyzki wynagrodzen, przedluzenia lat do emerytury, do ktorej wiekszosc Polakow nie doczeka, bo umieralnosc wzrasta, sa inne postulaty socjalne godne uwagi. Niestety to nie dotyczy wszystkich politykow.

4 5
ID:64850

Olo

O zgrozo, nie "odłuczcie', a oduczcie. Do szkoły, albo oddaj świadectwo ukończenia podstawówki.

8 1
ID:64852

????

Ale te POlityczne g... będą nadal kombinować jak sprzedać POlskę pesatym bankom -ostatni hit tej starozakonnej propagandy to szukanie głupich w ramach programu ,,Młodzi na swoim '' czyli POwieś się dożywotnio a POtem oddaj pejsatym mieszkanie za głodowa emeryturę i ten Komorek to POdpisał ! Albo prosciej -POżycz 100tysięcy a oddaj 150 i mieszkanie - lichwą wali na kilometr ! Mam nadzieje że młodzi Polacy juz na tyle zmądrzeli i ne dadzą zarobić pejsatym bankom -bo polskich już nie ma .

2 10
ID:64855

george best

@~????: Rodzina na swoim w mieszkaniu w bloku na 30 letni kredyt to normalnie raj.A teraz jeszcze słychac że chcą podwyzszyc wiek emerytalny na 72 niech od razu walną 99 lat i tyle bo i tak tych składek ludzie nie dostaną.Złodziej na złodzieju

4 6
ID:64860

Bajerant

Ludzie o co Wam chodzi? To przecież Wasi wybrańcy. Solidaruch z solidarucha. Krew z krwi . Hahaha

4 3
ID:64867

peso

@~????:

Powiedz mi jakim cudem Twój brak pożyczył pieniądze na lichwiarski procent ?

Czyżby nie poradził się wcześnie Ciebie?

Czy może co gorsza radziłeś mu pożyczkę w SKOK-u ale on Ciebie nie posłuchał ?

5 3
ID:64873

peso

@~george best:

Tak z ciekawości, w Holandii mieszkasz mieszkaniu socjalnym, wynajentym czy swoim ?

5 1
ID:64875

bornego

Celowo rozpuszczono plotkę a głupi naród jak zwykle kupił. Nawet gdyby chcieli to Konstytucja nie pozwala. Zmienić Konstytucji w tym zakresie się nie da. Musiałoby być 2/3 głosów za.
Masz @peso możliwość wykazania się swoja wiedzą.

4 0
ID:64880

george best

@peso: Co jeszcze chcesz wiedzieć kondonów nie zakładam od 17 roku zycia w Boga nie wierzę a co do domu tak Swoim za 14 lat będzie mój .Kredyt o socjalu mi nie pisz bo to dobre ale dla tych co nic nie robią a ja nadal pracuję zona również .PRACA CZYNI WOLNYM -PAMIĘTAJ.

2 4
ID:64885

george best

@peso: Przepraszam Ciebie najmocniej ale jeżeli chodzi o condony to zakładam je w burdelach wiesz choroba nie wybiera aids krąży.

1 4
ID:64887

Olo

@~george best: brawo "PRACA CZYNI WOLNYM" to hasło było umieszczane przy bramach do kilku niemieckich obozów koncentracyjnych, było także używane przez nazistów w Niemczech w programach zwalczania bezrobocia. Piękne czerpiesz wzorce, ale czego można się spodziewać.

4 1
ID:64888

peso

@~george best:

Skoro piszesz, że:
"Rodzina na swoim w mieszkaniu w bloku na 30 letni kredyt to normalnie raj"

To byłem ciekaw jak to wyglada u Ciebie.

No i okazuje się, że w Holandii ludzie za pierwszą pensję też nie są w stanie kupić sobie lokum tylko musza wziąć wieloletni kredyt. Mylę się ?

Moje dziecko w tym roku skorzystało z programu "Młodzi na swoim" tak wyszydzanego przez kol @~?????.

W efekcie jest właścicielem swojego mieszkania a miesięczne raty kredytu są na poziomie 50% danego kosztu najmu podobnego mieszkania.
W gratisie od Państwa Dziecko dostało ponad 20 tys. dopłaty do kredytu.
Myślisz, że to źle ?

5 2
ID:64892

peso

@~bornego:

No cóż masz niewątpliwą rację co do kwestii dotyczących zmian w konstytucji.

Czy koalicja PO-PSL chce tylnią furtką wprowadzić zmiany umożliwiające sprzedaż Lasów Państwowych tego nie wiem.

Niewątpliwie faktem jest, że rząd szuka kasy wszędzie, patrz przykład OFE więc może coś jest na rzeczy.

P.S.

A gdzie się podział kol @solidarny komuszek ?

3 0
ID:64893

george best

@peso: Nie wiem czy źle ale dopłata 20 tysięcy to kolejna jałmużna .Kredyty w Polsce prawie wszystkie sa za mocno opodatkowane i z duzym procentem.Widzisz ja z pewnym Holendrem planujemy otworzyć agroturystykę w Podlaskim .Domowe żarcie kuce dla dzieciaków inwestycja spora ale opłacalna jest tylko jedno ale czekamy na wybory w Polsce bo jesli bedzie to co teraz plany przeżucamy na Słowację lub Czechy.To tak jak w Burdelu moze być najbardziej wystrojony ale dziewczyny musza być extra.
Wracając do tematu rodzina na swoim wolał bym wybudowac dom z bali niz mieszkanie w bloku ale kazdy ma swoje prawo wyboru.Pozdrawiam i zycze najlepszego na swięta pisałes kiedyś że masz firmę oby wszystko szło jak najlepiej.!!!

1 4
ID:64896

peso

@~george best:

Dziekuję za życzenia,

Oby Twoje palny biznesowe wypaliły, niezależnie od tego gdzie je bedziesz realizował.

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej Rodziny w Nowym Roku !

Zaś Tobie osobiście więcej luzu i dystansu do otaczajacej nas rzeczywistości.

:)

2 1
ID:64898

solidarny komuszek

@peso: solidarny komuszek jest jak dobry duszek.Raz jest bornego a raz krosta zależy gdzie urosła.

0 1
ID:64900

george best

@peso: Chyba wrocę z powrotem do zielonego bo ten alkohol to coraz gorszy na myszach pędza czy co?
Podjarany jestem podlasiem oby wypaliło

1 3
ID:64903

george best

@~Olo: A to Ty nie wiesz ze w młodości byłem Skinheads później przeszedłem na wegetarianizm.

0 0
ID:65039


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA