Zawsze uważałem że Polak potrafi w rejonie Utrecht pewien...

Zawsze uważałem że Polak potrafi w rejonie Utrecht pewien polak zbiera złom po rowach opuszczone rowery wszystko co jest z metalu.Był wczoraj program w tv o nim i powiem wam pieniądze leżą na ulicy trzeba tylko się zchylić.Chylę czoła i trzymam kciuki za niego bo jak sam wczoraj mówił przyjechał szukac pracy i pierwsze co rzuciło mu się w oczy to to ze wszędzie jest dużo puszek

6 komentarzy

1

A naszym kraju tez jest duzo puszek, tylko likwiduja skupy zlomu (niektore zamkneli bo handlowali zlomem kradzionym). Ci co zbieraja zlom to sa ludzie biedni nie majacy samochodu i gdzie maja ten zlom odstawic? A co takiego gdyby panowie na stolkach zrobili w kazdej gminie zkup zlomu a nie tylko organizowali pikniki, marsze z kropidlem i inne takie sobie uroczystosci?

2 2
ID:65044

witto

"zchylić" się po puszkie i do "zkupu"- jakie to proste

0 0
ID:65047

george best

@~witto: Zrobiłem byki ale nie musisz od razu ich wyrzucać chodzi o jednego człowieka któremu wpadł pomysł i go realizuje.

1 1
ID:65048

Olo

@~1: W waszym kraju, czyli Rosji.

4 1
ID:65049

peso

@~george best:

Wiesz, że mnie podoba się to co napisałeś:

"....chodzi o jednego człowieka któremu wpadł pomysł i go realizuje."

Wg mnie o w tym właśnie chodzi aby zamiast siedzieć na 4 literach i biadolić jakie to jest niesprawiedliwe i że wszyscy nas dymają i takie tam, to tak jak gość z Twojej historyjki samemu tworzyć swoją rzeczywistość.

4 0
ID:65050

george best

@peso: Ten gość to pełen szacunek oprócz tego że zbiera z ulic to pyta mieszkańców o złom i mu go daja .Najsmutniejsze w programie było to że w Polsce zarabiał tyle ile tutaj w tydzień .Nie kradnie pracuje uczciwie takich popieram i pełen szacunek ze tak jak mówisz gość wziął sprawy w swoje ręce.

1 1
ID:65051


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA