Byłem przy katedrze w ramach obchodów rocznicy kanonizacji...

Byłem przy katedrze w ramach obchodów rocznicy kanonizacji naszego papieża.Wstyd i żenada,garstka ludzi,brak duchowieństwa,sióstr zakonnych,a tyle jest zakonów,i nieobecność alumnów,o włocławianach nie wspomnę.Jeżeli proboszcz w 2 rocznicę załatwi kiełbaski,tak jak ma w planie,to na pewno Lud Boży dopisze.

6 komentarzy

Mk

Może wierni pojechali do Niemiec za swoim biskupem?;) Jest laicyzacja i będzie coraz bardziej widoczna ale duchowni są najbardziej za ten stan odpowiedzialni(niewyjaśnione skandale na najwyższych szczeblach hierarchii kościelnej- były nuncjusz , czy były już ksiądz G.) Nie w ilości siła ,a w jakości .We Francji na przykład Kościół jest biedny i służebny, otwarty i ludzie to doceniają.

7 0
ID:66259

drPOpłucz PiSuary

Co innego jak będzie rocznica czarowncy i zimnego.

6 0
ID:66263

1

Kanonizacja, msze, pielgrzymki, lamenty, krzyze i jeszcze co ? Co za otepienie i zacofanie w tej Polsce. Przeciez mamy XXI wiek! W jednym reku krzyz a w drugim miecz. Pewnie przy okazji kampania wyborcza dla PIS u We Francji ? Jeden ksiadz na trzy koscioly, jezdza na rowerku, pracuja. A w Polsce ? biedni ludzie placa podatki na tych pasibrzuchow.

5 0
ID:66266

darkbreaker

Uważaj bo zobaczysz kiełbaski.. Przygotuj raczej pieniądze na tacę!

6 1
ID:66267

Koalicja Moherowa

@~drPOpłucz PiSuary: Napisz kiedy twoje urodziny ,dostaniesz od nas miły upominek .

0 6
ID:66273

peso

Hmmm,

może wbrew pozorom obchodzenie rocznicy beatyfikacji JPII w formie pikniku nie jest wcale takim złym pomysłem

Gdzie jest powiedziane, że taka rocznica ma być obchodzona na sztywno i smutno

1 0
ID:66281


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA