No i mamy nowego Prezydenta. Nie wiem jak inni ale ja się...

No i mamy nowego Prezydenta.
Nie wiem jak inni ale ja się właściwie cieszę.
1) Mam kredyt we frankach a przecież AD obiecał je przewalutować po kursie z dnia zaciągnięcia kredytu,
2) Jestem za JOW-ami a i to AD też nam obiecał,
Tak więc, jak dla mnie to niech spełni te dwie obietnice i ja będę zadowolony.

11 komentarzy

Mieszkaniec

A ja się nie cieszę, dlaczego ja mam dopłacać ze swoich podatków do twoich franków i innych co byli krótkowzroczni i nie wiedzą co to jest ryzyko walutowe?. Jak ktoś sobie bierze głupie kredyty i się cieszy bo tanio to robi to na swoją odpowiedzialność, nikt ci nie kazał, i niech każdy płaci za to ze swojej kieszeni a nie z mojej, do moich nikt mi nie do płaca. Głupotą jest branie kredytów we frankach i to są najbardziej niebezpieczne kredyty, bo w dłuższym czasie one i tak są drogie a nie tanie, niech Pan Duda dopłaca do nich i tych innych swoich pomysłów co obiecał ze swojej kieszeni a nie wskoczył na stołek, mądrego udaje, tylko, że wszyscy za to zapłacą, nic za darmo nie ma. Ciekawe czy byłby taki rozrzutny gdyby miał za to płacić ze swojej kieszeni a nie państwowej czyli też mojej. Obiecał JOW, wiszą mi te JOW-y bo na tym zyskają tylko ci co do korytka chcą się dostać a nie zwykły szary człowiek. ile z tych JOW-ów powstanie dróg, mostów, miejsc pracy 0!!!!!!!. Tylko tyle, że jedni będą mieli lepszy start jeżeli chodzi o wybory i nic po za tym. Spełni ci, populiści to taki naród co dużo mówią, obiecują każdemu po milion by przyciągnąć konkretne grupy społeczne, mało mówią skąd na to wezmą, a dopiero bo wyborach myślą skąd na to wziąść, rachunek ci przyjdzie to ci mina zrzędnie. Bilans jest bilans, wydatki muszą mieć pokrycie we wpływach, zobaczymy komu zabierze i co na to zadłużenie itp., bo przecież tak swego czasu PiS krzyczał jaka to niedobra władza bo tak zadłuża nasz kochany kraj a oni potrafią lepiej...

8 1
ID:66525

gumol-wylogowany

peso albo jestes gluchy albo udajesz. AD obiecal konsultacje spoleczne ws. JOW-ow a oficjalnie mowil ze jest raczej przeciw, to BK nagle zaczal byc za wszystkim 2 tygodnie przed II tura

2 1
ID:66526

Mk

Prezydent ma inicjatywę ustawodawcza , co może skutkować zmianami w prawie i jedynie w ten sposób może działać, nie słyszałem natomiast o prerogatywach prezydenta wobec banków. Nie mam mowy o wydawaniu dekretów (wyjątek to stan wojenny). Polska scena polityczna już nie będzie taka "zabetonowana" -to rzecz pewna, wiele się zmieni, wiele się wydarzy zarówno na lewicy jak i na prawicy.

0 0
ID:66528

george best

Dobrze że spakowali Bronka na jesieni powtórka myślę że prawica na czele z Korwinem, Braunem, Kowalskim ,Wilkiem I może z Kukizem coś wspólnie zadziałają .
Już teraz nie będzie tak łatwo podpisik dostać miny platfusów wczoraj bezcenne.

2 3
ID:66531

peso

@~Mieszkaniec:

Szczerze mówiąc to ze spłatami swoich kredytów radzę sobie sam ale jak ktoś występuje publicznie i obiecuje sam z siebie coś co da mi dodatkowe korzyści to mam powiedzieć, że nie chcę ?

@~gumol-wylogowany:

"AD obiecal konsultacje spoleczne ws. JOW-ow"

Skoro obiecał to ma to być tylko po to aby pokazać, że "spełnia obietnicę wyborczą" czy też jeśli większość społeczeństwa będzie za JOW-ami to On pokaże nam wszystkim środkowy palec?

@~Mk

"...nie słyszałem natomiast o prerogatywach prezydenta wobec banków"

Prawdę mówiąc ja też nie, stąd jestem ciekaw jak zamierza to zrealizować.

Ja nie mówię, że AD to mój faworyt na Prezydenta RP ale skoro już został wybrany to wskazuję co mnie interesuje z jego deklaracji. Tyle

Pozdrawiam
:)

1 1
ID:66532

Moher

@peso: Za Dudę zrobi dużo PO, z tego powodu że muszą odwrócić bardzo złą swoją kartę, jeśli chcą cokolwiek ugrać na jesieni.Jeśli nie ,to podkręcają tabliczki ze swoimi nazwiskami z ław poselskich i pójdą na szczaw i mirabelki. Przyda się także lewatywa,tak zalecana przez B. Komorowskiego.

3 2
ID:66533

peso

@~Moher:

Czyli festiwal obietnic będzie trwać a na koniec Kol @~????? powie, że znowu politykierstwo go oszukało.

Pozdrawiam
:)

2 1
ID:66534

dr POpłucz PiSuary

Jejku jakie ciumoki. A skąd wy na to wszystko weźmiecie kasiwa. Jeden już też naobiecywał i tyle. Wyli z zachwytu jak stado hien wypuszczonych na wybieg w zooo. Teraz identycznie . Stare solidaruchy zgłupiały a młode jeszcze głupsze. Wiadomo . Od kogo się mieli nauczyć jak nawet nie wiedzą bez Googli kto ich zrobił.

3 3
ID:66538

Moher

@peso: , Skąd ma brać pieniądze pan Andrzej Duda?, chciałbym zapytać, jakim cudem rząd pani Kopacz, prezydent Komorowski, pan prezes Marek Belka, pan minister Szczurek znaleźli 8 miliardów euro, czyli 32 miliardy złotych na dołożenie się do planu Junckera? Dodajmy, że z planu Junckera prawdopodobnie w żadnym stopniu nie skorzystamy. My, Polacy, dokładamy 32 miliardy złotych, a więc tyle samo, co najbogatsze w Europie Niemcy i Francja, bo one też zadeklarowały po 8 miliardów euro. A wiec 32 miliardy jakoś się nagle znalazły. Nie ma 15 miliardów na polskie rodziny, żeby dostały po 500 złotych, a tu wydamy aż 32 miliardy. Na co? Na rozbudowę przemysłu w Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, Niemczech, Francji i we Włoszech. No przecież to jest jakiś absurd ekonomiczny, albo po prostu rabunek i oszustwo. Obietnice pana Andrzeja Dudy są spokojnie do spełnienia więc proszę rządowe media o zaprzestanie tej propagandy. Przegraliście, przyjmijcie porażkę na klatę.
Pozdrawiam.

2 4
ID:66541

cichyobserwator

@~Moher: Jak zwykle ! O planie Juncknera , na co będą i kto z tej kasy skorzysta wielki guzik wiesz . W kuchennych programach byłbys dobry - piane z kazdego byle gó...a bys potrafił ubić.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/plan-inwestycyjny-junckera-polska-popiera,246,0,1693942.html
Doczytaj do ostatniego zdania.

3 3
ID:66542

peso

@~Moher:

"@~peso: , Skąd ma brać pieniądze pan Andrzej Duda?"

A czemu mnie o to pytasz ? Nie ja przecież obiecywałem cokolwiek, nie jest też politykiem tylko zwykłym zjadaczem chleba jak Ty.

Pozdrawiam
:)

0 0
ID:66548


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA