czy to prawda?...

czy to prawda? http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-polskim-parlamencie-powolano-oficjalne-lobby-zydowskie

13 komentarzy

george best

Czyli teraz niech się ujawnią ci co przybrali sobie Polskie imiona i nazwiska .
Kiedys Władysław Łokietek kazał mówić Soczewica koło miele młyn kto nie potrafił tego wymówić ten był niemcem i do wora .Teraz niech pokażą swoje pały .

2 5
ID:66616

george best

Czyli słowa Grzegorza Braun-a sa prawdą te słowa;
Kondeminium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim ZARZĄDEM POWIERNICZYM !!!

2 4
ID:66617

Mk

Niby chodzi o telefon, telewizję i internet ale w pakiecie często jest...polityka;)
http://www.biztok.pl/biznes/prezes-orange-narazil-sie-zydom-woli-trzymac-z-panstwami-arabskimi_a21433

2 0
ID:66621

1

To jest logiczne. Polska pod okupacja amerykanska a Zydzi rzadza Amderyka. W rzadzie mamy naszych wrogow nie lubiejacych Polakow.

2 2
ID:66623

znaFca

@~george best: Słuszna uwaga! Ostanio ogladałem kilka wystapień Grzegorza Brauna.....z początku z czystej ciekawości co to za cudak ale muszę przyznać że ten gość mówi z sensem i wcale nie jest obłąkanym katolikiem. Szczególnie polecam:



można się mocno zdziwić!
Niestety promowanie tradycyjnych wartości i odwoływanie się do wiary katolickiej jest dzisiaj w Polsce postrzegane jako zaściankowość i ciemnogród.

2 3
ID:66624

george best

@~znaFca: Zwróciłem taka małą uwagę że on jak coś mówi chwilę się zastanowi ale mówi tak że porusza nawet skałę mówi prawdę gdzie media w Polsce tego nie pokazują nie dziwota przecież 80% medii w Polsce jest w łapach Niemców.
Pozdrawiam i jak mówi Kowalski
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE-PRECZ Z KOMUNA I ZIELONYMI

2 3
ID:66626

george best

@~znaFca: Wklejka od Korwina ale zapraszam robie sobie 3 dniówkę .Będzie tam też Braun .
Zapraszam serdecznie na zjazd Sekcji Młodzieżowej partii KORWiN współorganizowany przez SM Białystok oraz SM Ełk.
Odbędzie się on w terminie 19-21 czerwca w Augustowie.
Dokładna lokalizacja do obejrzenia tutaj: http://www.wdw.pl/
Organizatorzy gwarantują nie tylko dobrą zabawę w przepięknym otoczeniu mazurskich jezior oraz lasów, ale również serię wykładów i ćwiczeń z inspirującymi ludźmi prawicy. Oprócz mnie, gościem pikniku będzie Pan Grzegorz Braun. W cenie zagwarantowany jest nocleg z wyżywieniem, dojazd autokarem z Białegostoku w obie strony, materiały do ćwiczeń i wykładów oraz dodatkowe atrakcje umilające integrację:

2 3
ID:66628

znaFca

co za ludzie minusują a nie piszą postów?! Uzasadnijcie za co te minusy!
Czyżby już pltatformerska drużyna hejterów zaczęla działać?

1 1
ID:66632

george best

Zastanawiam sie nad jednym czy wam na prawde dobrze żyje się w tej komunistycznej Unii ?Czy podoba wam sie jak o swoich dzieciach decydują zamiast was politycy czy podoba wam się dług który rośnie ?czy afery których jest cała siatka nic na was nie robią ,ludzie zacznijcie myśleć gra toczy się o Europę Polskę abyśmy mogli kiedyś wrócić .80% medii w Polsce w ręcach Niemca

1 1
ID:66634

peso

@~george best:
"Czyli teraz niech się ujawnią ci co przybrali sobie Polskie imiona i nazwiska .
Kiedys Władysław Łokietek kazał mówić Soczewica koło miele młyn kto nie potrafił tego wymówić ten był niemcem i do wora ."

No to masz pierwszego kandydata/kandydatkę"

@~1:

W rzadzie mamy naszych wrogow nie lubiejacych Polakow.


Nie "lubiejących" ?????

1 0
ID:66638

peso

@~znaFca:

Chłopie wyluzuj, jest długi weekend, ładna pogoda, komu Twoim zdaniem chciałoby by się pisać posty.

P.S.
Pretensje w sprawie minusów to nie do mnie

1 0
ID:66639

george best

@peso: Mówić jednak potrafię poprawnie.Może w pisaniu się gubię .Ty masz długi weekend ja nie mam.Za dużo w Polsce tego wolnego.
Niestety widzę że Tobie lepiej pasuje długi weekend niż walka o Polskę .Ja na 11 listopada ląduję w Warszawie.Trzeba wreszcie powalczyć a na jesień tym bardziej że ekipa Braun Korwin Kowalski,Stonoga pójdą po Polskę ale to nie tylko w Polsce w Holandii też już ludzie maja dość tego eurosyfu ile można

0 1
ID:66651

peso

@~george best:

"Mówić jednak potrafię poprawnie.Może w pisaniu się gubię"

George, to post @Jedynki jest Twój ?

No i co Ty się tak czepiasz długiego weekendu?
Wiesz ile ludzi w Polsce z przyjemnością wypoczęło te dni?
A tak przy okazji czy aby w terminie: 30 kwietnia - 5 maj nie było w Holandii bardzo dłuuuugiego weekendu ?
Holendrzy nie świętowali urodzin Królowej i Dnia Wyzwolenia, tylko siedzieli w robocie?



0 0
ID:66654


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA