Izrael szykuje się do przejęcia władzy w Polsce drogą...


Izrael szykuje się do przejęcia władzy w Polsce drogą zamachu stanu? To Izrael stoi za publikacją taśm Stonogi? Autor artykułu sugeruje nawet, że życie Ewy Kopacz jest w niebezpieczeństwie:

http://www.polishclub.org/2015/06/11/krzysztof-cierpisz-izrael-stoi-za-publikacjami-tasm-stonogi/

16 komentarzy

peso

O matko, to PIS jest politycznym ramieniem Izraela w Polsce a Beata Szydło też jest z narodu wybranego?

5 2
ID:66862

george best

To nie są taśmy Stonogi on tylko udostępnił .Ale zapowiada dalsze ciekawe informacje chwała temu człowiekowi że pokazuje jak wygląda wolność w Polsce i jak bawi się towarzystwo postkomuchów za podatki polaków.

6 6
ID:66863

cichyobserwator

@~george best: Pan Stonoga ma już u Ciebie ołtarzyk ? Mam nadzieję ,że jak jak pójdzie siedzieć ( nie za taśmy tylko za oszustwa współobywateli np. fałszowanie dokumentów przy sprzedaży auta czy wyłudzanie kredytów) to na paczki od ciebie może liczyć - odciążysz biedny kraj od jego utrzymania.

4 6
ID:66866

ozon

Jedni znajdują w śmieciach pieniądze inni ekscytują się ścierwem jakimś.
Czy PiS jest ramieniem Izraela w Polsce nie wiem - wiem ,ze episkopatu i ojca Tadeusza na pewno niestety...
Jest Matka Boska Fatimska, Częstochowska, Mniejsza czy Większa- może też być Szydło....

4 2
ID:66869

george best

@~cichyobserwator: Najgorszej kur.. nie życzy sie paki ale widzę że Ty opierasz swoje info na tv. Pamiętaj tylko to że pomógł on dzieciom i dał pół bańki na nie przez ostatnie pól roku a jemu szyją Leksusa za 50 tysi.
Kazdy z nas może trafić kiedyś do pierdla więc nie życz tego człowiekowi i nie rób z siebie fraj....

3 6
ID:66871

dr POpłucz PiSuary

Ale solidaruchów pogięło.Buhaha

2 3
ID:66873

cichyobserwator

@~george best: Masz wolne 50 tys. to oddaj je za Stonogę jego właścicielowi .
,,Sprawa dotyczy wydarzeń z 2009 r. Stonoga miał wówczas pośredniczyć w sprzedaży samochodu marki Lexus wartości ponad 50 tys. zł. Nie wiadomo co stało się z samochodem, ale właściciel nie zdołał go odzyskać i nie udało mu się wyciągnąć od Stonogi ani złotówki" - to jest wyrok z TV ?
To też TV wymyśliła ? ,,Ostatni wyrok za posługiwanie się fałszywym dokumentem tożsamości Stonoga odbywał w trybie dozoru elektronicznego. Bransoletkę zdjął w świetle kamer" Tak zachowuje się wieszcz narodu ?
Na Niezależna.pl to pewnie też TV i rząd drukuje ?
http://niezalezna.pl/67903-stonoga-czlowiek-cienia-jak-odebrac-wiekszosc-pis-owi
A to ?,,wyrok co do tego zarzutu został utrzymany w mocy, jest prawomocny i wymierzono za niego karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności, na marginesie można jedynie dodać, że art. 64 § 1 k.k. to tzw. recydywa, a art. 286 § 1 to oszustwo"
masz tu adres wyroku : http://orzeczenia.waw.sa.gov.pl/content/$N/154500000001006_II_AKa_000429_2013_Uz_2014-02-07_002, - nie bądz fraj....m i przeczytaj jak kłamie ten twój filantrop.

Jak przekręty robił to jakoś kamer nie było ale jak coś komuś dawał ( prędzej kogoś oszukując - patrz wyroki ) to kamery zawsze były . Przypadek dla frajerów ?
Coś strasznie wybiórczy jesteś , to nie fraj....o ?

3 6
ID:66876

cichyobserwator

@~george best: nie wiem skąd te przerwy i luki w adresie, na wszelki wypadek masz jeszcze raz :
http://orzeczenia.waw.sa.gov.pl/content/$N/154500000001006_II_AKa_000429_2013_Uz_2014-02-07_002

1 2
ID:66877

george best

@~cichyobserwator: Facet który ma kasę rzucił by się na Leksusa za 50 tysi jeżdżąc autami po kilka milionów .Szyja jak mówi mu tego Leksusa i tyle .
Wierzysz w wymiar sprawiedliwości skoro było by sprawiedliwie wszyscy z aferer powinni stanąć przed sądem a nie jest tak .

3 4
ID:66878

george best

@~cichyobserwator: Masz tu całą historię Leksusa a na profilu facebook stonogi masz też odpis sądowy tej sprawy i kurw.. przestań oglądać wiadomości żydo-komunistyczne .
Zbigniew Stonoga dodał(a) 2 nowe zdjęcia.
24 czerwca o 12:56 ·

Rok 2009 Warszawa ul.Modlińska 203.Wszystkie samochody jakie stoją na naszych placach stanowią naszą własność i są kupowane z francuskich,belgijskich i niemieckich banków/ instytucji finansowych, płacimy przedpłatami.
Na jednym tylko placu mamy stok ok.3.000.000 zł
Plac przy 203 obsługuje pracownik Łukasz.
Zgłasza się do Łukasza Pani Anna Szereszewska z ojcem, mówi, że mieszka na stałe w USA (NY) i nie może sprzedać Lexusa ES300, dodaje,że już dwa lata stoi w jakimś innym autokomisie w Warszawie.Łukasz odmawia przyjęcia ale kobieta nalega i mówi, że tu ojciec na Białołęce (Jan Szereszewski jak się okaże w procesie oficer SB od wożenia tajnej poczty) mieszka więc jak się auto sprzeda to on odbierze pieniądze.Proponuje umowę kupna sprzedaży z terminem zapłaty na wrzesień 2009.
Zostawia samochód, a po tygodniu mimo, że miała być w USA chce dowieźć jeszcze dwa VW Jetta i VW New Beetle po Łukasza telefonie polecę mu nie przyjąć reszty aut bo wyglądają na popowodziowe.
Lexus zostaje sprzedany lecz jego skrzynia biegów wysiada we Francji.(okaże się, że samochód ma wspawaną ćwiartkę i jest popowodziowy do skrzyni dostaje się woda i pod długim postoju wiadomo-każdy kto się zna wie jakie ma to skutki)
Popsuty samochód przywozi z Paryża do Kolbuszowej mój kolega Dawid. W tej dacie zgłasza się Pani Szereszwska i oświadcza,że ma lepszego klienta z poprzedniego komisu i chce odebrać samochód dowiaduje się,że auto jest sprzedane- ja natomiast żądam obniżenia ceny.
Samochód kupił Darek z Łap, który handluje amerykańskimi autami i rozpoczął naprawę skrzyni.
Szereszewska idzie na Policję i zgłasza kradzież auta z parkingu.Darek zostaje zatrzymany(po tym jak wystawi auto w otomoto) a auto trafia na policyjny parking.
Po wstępnych ustaleniach w KPP Białystok okazuje się, że samochód nie został nigdy nikomu skradziony lecz sprzedany, a Pani zawiadomiła Policję o kradzieży, której nigdy nie było.
W dniu 29.12.2011 Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ -Sędzia Agnieszka Ławryńczuk w sprawie VIIIK 932/10 uniewinnia mnie od popełnienia przestępstwa kradzieży czy wyłudzenia.
Anna Szereszewska składa apelację postępowanie trwa od początku i nie pojawiają się w nim żadne nowe dowody.Kolejny skład orzekający skazuje mnie, a Sąd Okręgowy Warszawa Praga w Warszawie 15.06.2015 r., w ramach apelacji uznaje mnie za winnego wyrządzenia szkody 55.000 zł i skazuje na rok więzienia.
Przypadek?

Po pierwsze rura Szereszewska nie dostała pieniędzy bo zgłosiła kradzież, której nie było, po drugie kurwisko Szereszewska nie dostała pieniędzy gdyż od 2009 roku mój kolega który kupił Lexusa nie miał samochodu gdyż zwrócono go Szereszewskiej, a po trzecie poleciała szmata na policję ponieważ jak twierdzi nie mogła się do mnie przez cały dzień dodzwonić.Cały dzień w którym na sali R Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie walczono o moje życie.Jebany sąd nie wziął tego pod uwagę.
Jeszcze jedna sprawa dlaczego Zbigniew Stonoga był oskarżonym skoro nie załatwiał formalności zakupu samochodu i nie badano np czy Zbigniew Stonoga wyprowadził te pieniądze ze spółki dla siebie lub kogoś- spółki której roczne obroty w tamtym okresie to ok 21.000.000 złotych.
Dowodem mej zbrodni było nazwisko Stonoga i dobra pora by te skurwysyny z sądu przymiliły się kopaczowej-będą awanse.
Czekam aż adwokat weźmie jutro akta to wam pokaże esbecką i jak myślę nieprzypadkową mistyfikację.
Zdjęcie użytkownika Zbigniew Stonoga.
Zdjęcie użytkownika Zbigniew Stonoga.

2 4
ID:66882

dr POpłucz PiSuary

@~cichyobserwator: przecież on dobrze czytać nie umie. hehehe

0 2
ID:66883

darkbreaker

Taaa, jasne Izrael się szykuje do władzy w Polsce... Tak, to prawda, ależ oczywiście, każdy to wie... A teraz Winny, wracaj do łóżka bo niedługo obchód i znowu zamkną cię w izolatce.

4 1
ID:66884

bartek

@~george best: A ja myslałem, że George Best już nie żyje... Sprawdż jeszcze raz co masz w dowodzie napisane, no chyba że chlejesz jak George...

2 2
ID:66885

Wpyskgo

Wolę mośków niż kuriewnych którym liżą z kolan śmietanę ...i wypasionych sługusów naniuchanych sianem i napitych winem.

1 1
ID:66887

niewinny

Nie od dzisiaj wiadomo, że zakamuflowani agenci izraelscy przenikają nocami do mieszkań żarliwych patriotów ( takich jak Moher i Winny) i podmieniają im leki. Dzięki tej zorganizowanej, koronkowej i perfidnej akcji Izrael liczy na przejęcie w Polsce władzy już jesienią.

4 0
ID:66894

george best

@~bartek: Kibicuję Manchester United i w/g mnie George Best to najlepszy piłkarz który grał w tym klubie .Śmiem twierdzic że lepszy od samego Pele .Nałogi go wykończyły to fakt .... sobie popił dwa razy nie żyjesz więc trzeba korzystać....

2 1
ID:66902


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA