Do Mohera i jemu podobnych : Pisałes niedawno jak to...

Do Mohera i jemu podobnych :
Pisałes niedawno jak to prawnik z Gazety Polskiej Codziennie odkrył ,że PO zatrudnia trolli w sieci ale u siebie w redakcji własnego trolla juz nie zauważył. A pod jego nosem Paweł Rybicki, znany też jako bloger Rybitzky, od stycznia tego roku pracował dla sztabu Andrzeja Dudy, gdzie m.in. prowadził na Twitterze konto sztabu wyborczego kandydata PiS. Równolegle Rybicki pisał do "Gazety Polskiej Codziennie" i Niezależnej.pl felietony, w których krytykował prezydenta Bronisława Komorowskiego i chwalił kampanię Andrzeja Dudy. Już teraz przynajmniej wiesz skąd te idiotyzmy brałeś i kto je pisał.Bloger pojawiał się także podczas spotkań Komorowskiego z mieszkańcami Warszawy, gdzie podsunął do podpisania książkę krytyczną wobec prezydenta. Później w felietonie "Prezydent i zwykli Polacy" opisywał spacery warszawskimi ulicami.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18478316,prawicowy-bloger-i-dziennikarz-pracowal-przy-kampanii-dudy.html#Czolka3Img
Ciekawe czy mu SKOK-i płaciły czy sam Duda , i czy na jasnej Górze z tej " czystej " gry się wyspowiadał ? Jak na " prawdziwych Polaków" przystało to na obchodach 1 sierpnia to oni gwizdali i buczeli ale przy ich układach na spowiedzi wszystko im odpuszczą więc można dalej rżnąć głupa bo Mohery to łykają bez popitki.

26 komentarzy

ozon

PiSanie historii na nowo pod potrzeby tej formacji jest przerażające bo za 10- 15 lat młodzi dowiedzą się ,że w Powstaniu Warszawskim ginęli tylko zwolennicy PiSu , ... To co wygaduje choćby Gliński notabene tchórz cuchnący - jest jednym z wielu przykładów na czym ta formacja buduje poparcie. Przerażające jest to.
Brakuje słów aby opisać zachowania i mentalność tych "prawdziwych Polaków" przynajmniej tych słów okreslanych mianem cenzuralnych!
Zatrważające ,że w środku Europy uchował się jeszcze taki elektorat "moherowo - szpagatowy".

9 8
ID:67235

Moher

Każda zmiana musi się najpierw dokonać w umysłach ludzi. Dopiero później ewentualnie wychodzą na ulice albo idą tłumnie na wybory, aby obalić panujący układ. Prawda to najpotężniejszą bronią. Wystarczy ludziom uświadomić ze żyją otoczeni kłamstwem - aby przejrzeli na oczy i zwrócili się przeciwko niemu. Oczywiście sterowane przez byle WSI i obsadzone przez resortowe dzieci pro-układowe media będą bronic status quo. A naszpikowany byłymi członkami PZPR i TW i nigdy nie zlustrowany wymiar "sprawiedliwości" będzie uwalniał "swoich" a skazywał " "tamtych" Podobnie za PRL wymyślano zarzuty dla opozycjonistów. Ale czy to dziwi? Przecież ci ludzie przeszli z poprzedniego systemu w szyku zwartym dzięki "nocnej zmianie" która zablokowała lustracje i dekomunizacje w Polsce jako jedynym kraju byłego bloku wschodniego.Ale mamy także internet i poprzez niego można dokonać tej koniecznej zmiany w umysłach wielu Polaków. Internet jest dzisiaj tym czym kiedyś byli dla Polaków radio Wolna Europa odtrutka na zakłamania rządowa

7 10
ID:67237

gość-92349

@~Moher: To oszust podający sie za blogera,cwaniaczek Rybicki , biorący kasę od przyszłego prezydenta na zamówienie oczernia obecnego Prezydenta to " odtrutka na zakłamania rządowe " ? To w/g Ciebie z kłamstwem walczy sie własnym kłamstwem ? Już prędzej miałeś kłopoty z logiką a dzisiejszy upał dokonał ostatecznego spustoszenia.

12 6
ID:67238

peso

@~Moher:

"Podobnie za PRL wymyślano zarzuty dla opozycjonistów."

No co Ty ? A ja myślałem, że wtedy wg Ciebie nie było systemu niewolniczego.

Bo jak pracownicy KZKS czy KFFiL zostali w wyniku prywatyzacji właścicielami swojego zakładu pracy to jest to wg Ciebie objaw syndrom niewolników, prawda?

8 6
ID:67240

Moher

@~ozon: Kim jest wyborca PiS i PO? Mohery i lemingi to przeszłość
http://tajnikipolityki.pl/kim-jest-wyborca-pis-i-po-mohery-i-lemingi-to-przeszlosc/

7 5
ID:67241

ozon

... a ten znowu swoje modlitewki wypisuje."Moher" czy przegrzało Ci zwoje już tak na amen? Ile lat można powtarzać w koło Maćku to samo? wyuczyłeś się tych tekstów na pamięć jak tabliczkę mnożenia w dawnych czasach co?
Gdyby zszedł z Nieba Jezus i powiedział zupełnie coś innego niżby chciał PiS też zdrajcą i agentem byście Go nazwali- Polak - Katolik taki już jest ....opętani jesteście i nic więcej !!

9 7
ID:67243

Moher

@peso: Odpaliłeś wiadomość,tylko jedyne dwa zakłady we włocławku a zresztą co się stało?

6 5
ID:67246

Moher

@peso: Poczytaj jak pracownicy zostali właścicielami KFFiL-W 1996 roku Nobiles przejęła holenderska firma, AkzoNobel, która po zaledwie dwóch latach wyprowadziła produkcję z Włocławka. Obecnie farby marki Nobiles są produkowane w Pilawie pod Warszawą. We Włocławku pozostały jedynie nieruchomości, m.in. przy ulicy Duninowskiej. AkzoNobel robi wszystko, by je sprzedać.

6 8
ID:67247

peso

@~Moher:
"Odpaliłeś wiadomość,tylko jedyne dwa zakłady we włocławku a zresztą co się stało?"

Pisałem Ci, że nie mam wiedzy na temat wszystkich zakładów w Polsce a tak samo nie znam historii wszystkich zakładów we Włocławku. Pytam o te przypadki które znam. Masz z tym jakiś problem?

Zarówno KZKS jak KFFiL zostały sprywatyzowane i stały się w wyniku prywatyzacji spółkami z akcjonariatem pracowniczym.
Tak czy nie?

To jak wspomniani pracownicy skorzystali z tego to już odrębna sprawa, nie uważasz?
Bo kto wg Ciebie sprzedał w/w sprzedał inwestorom zagranicznym?
Pracownicy czy Państwo Polskie?

Czy byłbyś uprzejmy odpowiedzieć i bardzo proszę skup się na tych przypadkach.

7 7
ID:67248

ben Jacov

Tak składa się, że fizycy tworzą fizykę, chemicy chemię, matematycy matematykę, dlatego przywidziało się pisuardystycznym historykom, że i oni historię tworzyć będą. Za czas jakiś okaże się, że to bracia Kurdupplo Xero podpisywali porozumienia sierpniowe, a niejaki Wrzodak "uratował" Ursusa prze zachodnimi inwestorami. Ratował tak bardzo, że Ursus upadł. Podobni jemu "ratowali" wiele innych polskich firm, m.in. stocznie

5 4
ID:67249

drPOmyj PiSuary

hahaha z mohera i jak teraz wyglądasz sierotko?

8 5
ID:67250

gość-67562

Mamy Prezydenta RP wybranego w wolnych wyborach, z woli narodu.

4 7
ID:67251

cichyobserwator

@~gość-67562: z woli narodu ale tylko o odrobinę " większej połowy " - jak mawiała moja matematyczka.

7 9
ID:67255

drPOmyj PiSuary

@~cichyobserwator: A dodaj jeszcze tych , którzy nie poszli na wybory. Czyli

10 6
ID:67256

Moher

@peso: Poczytaj sobie w necie o złodziejskiej prywatyzacji .przestaniesz ględzić.

5 5
ID:67257

peso

@~Moher:

"Poczytaj sobie w necie o złodziejskiej prywatyzacji .przestaniesz ględzić."

Nie no normalnie siła Twoich argumentów to mnie normalnie powaliła.
:D

Czyli jak w wyniku prywatyzacji pracownicy firmy zostają jej właścicielami to jest to przykład "złodziejskiej prywatyzacji", czy tak ?
A złodziejskiej czemu ? Bo Ciebie przy niej pominęli?

4 6
ID:67258

Moher

@peso: A ty byłeś syndykiem upadłościowym?.

6 4
ID:67261

bajerant

@~Moher: a prosiłem zapisz się na kursy wieczorowe i skończ chociaż tą podstawówkę.

5 6
ID:67267

peso

@~Moher:

Zaraz zaraz czyżby wg Ciebie to syndyk prowadził prywatyzację KZKS i KFFiL w wyniku której pracownicy tych firm zostali ich właścicielami?
Nie, nie byłem syndykiem. Kosmonautą zresztą też nie.

Masz jeszcze jakieś inne pytania w tym typie?

Rozumiem, że zamiast odpowiedzieć na moje pytania zamierzasz tak się bawić w kotka i myszkę.

5 4
ID:67269

Moher

@peso: Co mi tu ględzisz wokoło o KZKS i KFFiL chodziło mi o prywatyzację dziką jak odbywała się w Polsce
Pytam -poszukałeś w necie i przeczytałeś?

6 4
ID:67271

Moher

@~cichyobserwator: Andrzej Duda wygrał wybory z Bronisławem Komorowskim przewagą niespełna 520 tys. głosów. Różnica niewielka ale skutki mogą być dalekosiężne. Może ta różnica nie tyle odzwierciedla faktyczny układ sił, co raczej sygnalizuje narastającą falę zmiany postaw społecznych.

To może być początek procesu wyzwalania w Polakach wiary, że można zmienić kraj. Że stać nas na sprawne państwo. Rządy PO nie dawały takiej wiary, przeciwnie wzmacniały przyzwolenie na bylejakość. Wyborcy godzili się na fatalnie działające państwo styl rządów PO-PSL to umacnianie przekonania, że prócz pogoni za osobistym sukcesem materialnym nic się nie da zrobić. Polacy przyzwalali więc na bylejakość, choć to frustrowało. Teraz to się zmienia. Pytanie o skalę tego procesu. Czy jesteśmy świadkami procesu głębszej zmiany w sposobie myślenia Polaków pokażą najbliższe miesiące.

5 10
ID:67272

cichyobserwator

@~Moher: ,,początek procesu wyzwalania w Polakach wiary," skończył sie na samym początku. Teraz już pan Prezydent Duda mówi ,że on sam nic nie może chociaż przed wyborem krzyczał że może, Kukiz znika w oczach , kandydatka na premiera Szydło pokazująca sie na tle ruin okazała się burmistrzem ,który w Brzeszczach ma swoje ruiny : http://natemat.pl/150403,oto-gmina-brzeszcze-tu-mieszka-beata-szydlo-i-tu-byla-burmistrzem-czy-doprowadzila-ja-do-ruiny , Stonoga w końcu pójdzie siedzieć ,itd,itd.
Wciskanie kitu o ,,ruinie " łyknęło sporo sfrustrowanych ludzi ale nie wszyscy mają sprane berety i widzą też jak wygląda prawda : ,,137 proc. - o tyle według danych Banku Światowego urosła polska gospodarka w latach 1990-2014. To stawia nas wśród czempionów w Europie. Lepsze były tylko Łotwa i Estonia." http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,136200,18484343,nasza-gospodarka-od-upadku-komunizmu-urosla-ponad-dwukrotnie.html#Czolka3Img

Jeżeli tak działa ,, fatalnie działające państwo " to strach sobie wyobrazić ten przyszły świat w którym Duduś z Szydełkiem wszystkim wszystko dadzą a dopiero na końcu zaczną myśleć SKĄD.
Gdyby nawet Polacy daliby się na te wasze mądrości nabrać to nie potrwa dłużej niż wasze standardowe dwa lata.

5 7
ID:67273

peso

@~Moher:

Bo widzisz, fakt, że coś jest w necie nie świadczy o tym, że jest to zawsze prawda.
Dlatego wolę rozmawiać w oparciu o przykłady/fakty które znam.
Czy mam rozumieć, że prywatyzacje KZKS i KFFiL nie były wg Ciebie przykładami "prywatyzacji dzikiej jak odbywała się w Polsce" czy tak?

Bo wiesz właśnie KZKS i KFFiL sprywatyzowano przekazując je w ręce pracowników właśnie w oparciu o przytoczoną przez Ciebie ustawę o restrukturyzacji i prywatyzacji.

To skoro jak piszesz:
"Rząd Pawlaka PSL od 26X.1993r rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 zakładów."
To ile w tym było zakładów które tak jak KZKS i KFFiL trafiły w ręce pracowników?

8 4
ID:67274

Moher

@peso: Ten przykład może Ci wystarczy? prosiłem czytaj to otworzysz oczy - http://wpolityce.pl/gospodarka/204247-prywatyzacja-po-polsku-zaklad-sprzedano-za-32-mln-zl-a-wartosc-samych-nieruchomosci-wyc

4 1
ID:67282

peso

@~Moher:

1) Zgodnie z zasadą bliższa koszula ciału ja wolę rozmawiać o Włocławku, Ty wolisz Lublin ?
2) Nie analizowałem tego artykułu, przyjmijmy jednak, że jest to przykład bardzo dużych nieprawidłowości. Jaki z tego morał, że wszystkie przypadki prywatyzacji są złe?
a) Zapewne odpowiesz mi, że jest to jeden z wielu, to ja Cię spytam, czy jak na drodze widzę przypadki kierowców nieprzestrzegających przepisów czy wręcz jeżdżących niebezpiecznie, czy z tego wniosek, że w Polsce wszyscy kierowcy to piraci drogowi? Przy okazji, masz prawo jazdy?
b) Podobne artykuły czytałem o gruntach które po 1989r. przekazywano Kościołowi jako odszkodowanie, wyceniano ziemię jako rolną a zaraz po przekazaniu pełnomocnicy kościelni odrolniali ją i sprzedawali z kilkukrotna przebitką ? To też generalnie było oszustwo i same przekręty?
3) Cierpliwie ponowie pytanie czy jak KZKS i KFFiL w wyniku prywatyzacji stały się własnością pracowników, czy widzisz w tym coś złego?
4) Wreszcie skoro tak bardzo lubisz statystyki dotyczące całej Polski ile w Polsce było takich prywatyzacji jak KZKS i KFFiL gdzie pracownicy zostali właścicielami swoich firm? Jaki to był procent wszystkich prywatyzacji?

Wreszcie, zamiast podsyłać mi cudze artykuły napisz może coś od siebie.

Pozdrawiam
:)

5 4
ID:67284

cichyobserwator

@~Moher: A to może Tobie otworzy oczy
"Prywatyzacja, polegająca na oddaniu przedsiębiorstw do odpłatnego korzystania spółkom z udziałem pracowników (tzw. leasing pracowniczy), powiodła się - ocenia Najwyższa Izba Kontroli. Dla niewielkich przedsiębiorstw metoda ta w latach 2000 - 2007 okazała się efektywną i skuteczną ścieżką prywatyzacji. Spółki pracownicze osiągają po sprywatyzowaniu korzystne wyniki finansowe. Tylko nieliczne mają problemy. W latach 2000 - 2007 sprywatyzowano w ten sposób 185 przedsiębiorstw."
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/udane-prywatyzacje.html
Tobie nic w życiu nie wyszło ,że widzisz tylko jego czarną stronę ? Nasz nowy Duduś rozświetla rzeczywistość z każdym otwarciem ust więc uśmiechnij się bo czeka Cię świetlana przyszłość.

5 6
ID:67286


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA