pytanie dla posla Z., co pan zrobil dla miasta zasiadajac w...

pytanie dla posla Z., co pan zrobil dla miasta zasiadajac w parlamencie wolskim?czy oprocz wyciagania lapy po dietke sciagnal pan tu jakiegos inwestora by zmniejszyc bezrobocie czy przyczynil sie pan choc w najmniejszym stopniu do zmniejszenia patologii w naszym miescie??umie pan tylko buntowac ludzi i zerowac jak sep, liczac na kolejne glosy ludzi zalamanych i zdesperowanych!uwazaj pan lepiej bo ludzie ci moga kiedys obrucic swoj gniew przeciw panu i wtedy zniknie z pana usmieszek.Pozdrawiam serdecznie :}

15 komentarzy

ha ha

"Nie pytaj co Ty zrobiles dla ludzi, tylko co ludzie zrobili dla Ciebie" to mowil Kennedy, u nas przeszla "troszke" inna wersja :-)

0 0
ID:5121

OBSERVER

Nasz pan poseł potrafi przecież jeszcze po mistrzowsku prowadzić pojazdy z napędem elektrycznym.Ostatnio odkrył w sobie talent wydawcy gazetki partyjnej.To geniusz,słońce narodu,lew Kujaw,wybawca i duchowy przywódca.Nie czepiajcie się tego mędrca.

0 0
ID:5128

szuja

Dzisiaj w Warszawie jest parada .Ciekawe czy nasz Zb...ją popiera.

0 0
ID:5129

pazdzioch

no szujo, widze ze zdecydowales sie na zarejestrowanie swojego nicka :)

0 0
ID:5134

zbuntowany_kaloryfer

skoro po mistrzowsku... z napędem elektrycznym... można przypuszczać, że następnym razem poszaleje tramwajem hehehehehe

0 0
ID:5143

zaniepokojony

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawiają się ludie z minionej epoki. Będąc na waszym miejscu nie przejmował bym się aż tak bardzo losami pana posła Łukasza.
Zapewniam Was, że włocławianie i (nie tylko) popierają działania pana Łukasza. Elektorat prawicowy jest wystarczająco duży i mądry aby zapewnić właściwy rozwój kraju i naszego regionu. Wasze głosy mogę porównać do wołającego na pustyni. Trzeba naprawdę być wyjątkowo nieuczciwym aby zarzucać pracowitemu posłowi bezczynność w działaniu.

0 0
ID:5153

ha ha

Nie jestem za, ale sie aktywowal Zbonik ostatnio chyba w ramach pokuty :-)

A tak prawde mowiac gdzie sa nasze inne posly? Protesty sa sluszne czy nie ale sa. A co oni na to? Ktos widzial kogos? Lipa.

0 0
ID:5157

Duchu

No i normalnie myslałem, że tego nigdy nie napiszę, a jednak muszę to zrobić Paździoch popieram Cię i zgadzam się z Tobą w tym temacie. Pozdro

0 0
ID:5160

Wk

Do p Paździocha -nie jestem zwolennikiem PiS ,ale nieśmiało przypomnę ,że to dzięki PiS ruszyło uwłaszczenie spółdzielców ,a ZŁODZIEJSKIE zarządy spółdzielni mieszkaniowych zostały trochę przyhamowane w swoich samowolnych zapędach-dlatego tak obszczekują tą ustawę.Chyba Pan się z tym zgodzi?

0 0
ID:5170

pazdzioch

lubie rybki wiec pamiec mam dobra :}

0 0
ID:5173

zaniepokojony

szanowny "paździochu" może masz pamięć dobrą ale bardzo krótką.

0 0
ID:5176

szuja

Wk,jak te ruiny zwane blokami zaczna sie psuć /kanaliza ,ogrzewanie ,dachy ,elewacje itd/ to dopiero Z. będa chwalić.W gównach będziesz chodził.. Ha,ha,ha

0 0
ID:5180

pazdzioch

ty sie o moja pamiec nie martw, bo ja o wszystkim pamietam i widze co sie dzieje

0 0
ID:5183

Wk

Rozumiem ,że SZUJA celowo koloryzuje(wulgaryzuje) swoje wypowiedzi by podkreślić zasługi PiS w temacie uwłaszczenie lokatorów i utrwalić się w pamięci uczestników tego forum...

0 0
ID:5187

lokale za free

Moi rodzice ponad 10-13 lat temu zaplacili za wykup mieszkania 80 ciezko zarobionych milionow, a teraz frajerom daja za darmo to nie jest panstwo prawa.
Ja musialem zaplacic i zarobic sam. Ci z Ursusa nie dostali nic, Ci z Anwilu i Delecty tak. W wszystkich powyzszych przpadkakach to jest okradanie ogolu na dobra wybranych. Ale Ci wybrani te srubki dostaja tylko po zeby prawdziwi wybrancy podzielili sie prawdziwymi wielkimi pieniedzmi, oczywiscie wzorcowo. Taki kraj takie zycie.

0 0
ID:5191


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA