Dobrzy sąsiedzi.

Przy ulicy Mostowej we Włocławku na osiedlu Zawiśle mieszkają najlepsi sąsiedzi,którzy pomagają innym i rozumią ich sytuacje.Mieszkańcy tej ulicy są spokojni i życzliwi,państwo ,Kowalscy,Tomaszewscy,Skierscy,Daczkowscy.Sąsiedzi kamienicy przy ulicy Mostowej są najdłuższym starzem mieszkańcami i my sąsiedzi z tej ulicy bardzo ich wspieramy ponieważ właścicielka kamienicy chce ich wyzucić na bruk.Znamy tą właścicielke i wiemy do czego jest zdolna tak samo sprzedajna jak jej cała rodzina tylko pieniadz się liczy a nie człowiek współczujmy tym ludziom i ich wspierajmy w tej trudnej sytuacji.

15 komentarzy

ben Yakoff

Wyobraź sobie, droga Agniesiu, że to ty jesteś właścicielem domu i problem z lokatorami ciebie dotyczy. Trzeba nam wszystkim w końcu zrozumieć, że mieszkanie to taki sam towar, jak każdy inny i podlega regułom rynku...

3 0
ID:69212

starszy

Agnieszka co nielegalnie mieszka.

0 0
ID:69214

gość-22125

Ale ludzie to nie towar.

0 0
ID:69216

gość-22125

Jeśli kamienica by była miasta to od razu by dostali mieszkania a jeśli właściciel chce się pozbyć nieruchomości powinien dać mieszkanie tym ludziom chyba to tak powinno być.

0 1
ID:69217

ben Yakoff

Szanowny "Gościu", istnieje coś takiego, jak wymówienie najmu...
"Dać"- to może panienka pod lasem, i to za pieniądze. Mieszkanie można wynająć, lub kupić. Pora wreszcie zrozumieć, że czas rozdawnictwa skończył się. Mam nadzieję, że nie powróci!

3 0
ID:69220

Gruby Rychu

@~gość-22125: powinien dać mieszkanie tym ludziom chyba to tak powinno być.

Jeśli więc np. jakaś starsza osoba która wynajmuje pokój w swoim mieszkaniu studentowi i postanawia sprzedać swoje mieszkanie aby przeprowadzić się do tańszej kawalerki to winna zapewnić mieszkanie lokatorowi?

A jak w spadku po krewnym dziedziczysz mieszkanie w innym mieście i przez kilka lat wynajmujesz je a później postanawiasz sprzedać to powinieneś zapewnić inne lokum najemcom ?

Czy dobrze zrozumiałem Twoje intencje? Właściciel nieruchomości winien zapewnić mieszkania lokatorom?

1 0
ID:69221

RE: Agnieszka

Proponuję napisać do pana Piotra Ikonowicza
Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej, Jarocińska 23, 04-171 Warszawa.

0 0
ID:69224

RE: Agnieszka

Tutaj jest kontakt do Kancelarii Sprawieliwości Społecznej przez forum społecznościowe , będzie szybciej niż pocztą uzyskać odpowiedź.

https://pl-pl.facebook.com/kancelariasprawiedliwoscispolecznej

0 0
ID:69225

gość-22125

Ja też byłam w takiej sytuacji mieszkałam w kamienicy przy ul.Piekarskiej właściciel prywatny,i chciał sprzedać kamienice ci lokatorzy którzy mieszkali na wynajęciu a ci którzy na stałe już wiele lat właściciel zapewnił im mieszkania i teraz mieszkam w bloku w centrum i dobrze na tym wyszłam,a z tego co przeczytałam to chodzi o ludzi którzy mieszkają na danej ulicy już dużo lat więc czytajcie ze zrozumieniem a pózniej się wypowiadajcie dotyczy to osoby ben Yakoff dziękuję.

0 0
ID:69226

gość-85896

Ludzie wynajmujecie od tej Pani to możecie wynająć sobie też w mieście.A czynsz i tu i tu trzeba płacić.!!!!!! A własność to rzecz świeta i jeśli ona chce sprzedać to ma do tego prawo.

1 0
ID:69227

gość-22125

To tak samo jak byś mieszkała w bloku komunalnym 60 lat i kazano by ci się wyprowadzić bo miasto chce sprzedać te mieszkanie i zostajesz na bruku i nie masz lokalu zastępczego to jest to samo.

0 0
ID:69228

Gruby Rychu

@~gość-22125:

Dobrze na tym wyszłaś bo właściciel kamienicy z Piekarskiej kupił Ci mieszkanie w centrum, czy tak?

To wg Ciebie od ilu lat najmu właściciele domów/mieszkań winni kupować mieszkania lokatorom?

0 0
ID:69229

gość-22125

To jeśli mieszkach w bloku komunalnym już 60 lat i włożyłeś w ten lokal sporo pięniędzy żeby mieszkanie było luksusowe i miasto daje ci wypowiedzenie z powodu takiego że chce sprzedać te mieszkanie to co byście wtedy zrobili to taka sama sytuacja jak z właścicielem kamienicy i zostajesz na niczym i nikt ci nie oddaje tych pieniędzy co przez te wszystkie lata włożyłeś w te mieszkanie.

0 0
ID:69230

ben Yakoff

Pan Piotruś Ikonowicz powinien zmienić nazwę swojej kancelarii na Stowarzyszenie Opieki nad Sierotami po Marksie...

0 0
ID:69233

Gruby Rychu

@~gość-22125:

Innymi słowy, wszyscy rodacy którzy kupi sobie sami mieszkania lub domy, wydając pieniądze nie tylko na zakup ale też i później na utrzymanie w dobrym stanie tych mieszkań i domów, to wszystko są ciężcy frajerzy.

Wystarczyło wynająć i odpowiednio długo czekać a potem jak Ty żądać mieszkania, co nie?

0 0
ID:69240


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA