Przychodnia rechablitacji ul Łady

Kto wie jak przyjmuje ,,uciekający'''' pan doktor rechabilitant w tej przychodni ? Bo dla pacjentów to jest zawsze wielka niewiadoma - jest czy już uciekł przed pacjentami ? A co na to dyrekcja z ul Szpitalnej ? Czy pomiędzy robieniem zakupów w pobliskim supermarkecie znajdzie czas by zdyscyplinować pana doktora ? A może pan doktor to ,,święta krowa'''' ?

9 komentarzy

wnikliwy

RE: pacjent . Tutaj jest sprawa nastę pująca ,że ten pan doktor bezprawnie posługuje się tytułem lekarza medycyny. Posiada on bowiem stopień naukowy doktoraREHABILITACJI ale uczelni typu: Akademia Wychowania Fizycznego, nie zaś Wydziału Lekarskiego jakiegoś uniwersytetu , lub uniwersytetu medycznego (kiedyś Akademi Medycznej) Ten pan nie jest learzem medycyny , co blędnie sugeruje tabliczka na drzwiach gabinetu. Sprawdzałem internetowo w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Toruniu i jego nazwisko się nie pojawiło Wiele osób ze środowiska medycznego o tym wie i nie reaguje , inni są tym faktem zbulwersowani. Chodzi jak rozumiem o doktora B, z Przychodni Rehabilitacyjnej przy ul. Łady10. Pozdrawiam i dziękuję za podjęcie tematu.

2 0
ID:69270

wnikliwy

RE: pacjent, pani doktor Frąckiewicz jest prawdziwą lekarką i lepiej do niej się zapisz. To starsza pani , miewa humory ,ale jest bardzo dobrym LEKARZEM MEDYCYNY.

1 0
ID:69271

wnikliwy

RE:pacjent, zadzwoń, napisz maila do Okkręgowej Izby Lekarskiej i zapytaj czy jest taki lekarz medycyny o tym nazwisku jeśli nie wierzysz. Tutaj masz link: http://www.kpoil.torun.pl/index.php

0 0
ID:69272

wnikliwy

RE: pacjent ,Pan doktor B. nie jest lekarzem, jedynie rehabilitantem z tytułem doktora . wizytówka na drzwiach gabinetu" lek. med." wprowadza w błąd, wiele osób to potwierdzi , zapytaj w Okręgowej Izbie Lekarskiej.

2 0
ID:69274

gość-98865

Jacek B. kierownik Przychodni Rehabilitacyjnej (na drzwiach lekarz medycyny), nie wiem jak na pieczątce , bo nie miałem okazji sprawdzić , ale to już podchodzi pod podawanie nieprawdy w dokumentach.

2 0
ID:69278

gość-71385

Kiedy przyjmuje pan doktor Jacek Bysławski - kierownik Przychodni Rehabilitacyjnej można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer 54 412 86-24

0 0
ID:69279

gość-99349

Ten pan doktor "lekarz medycyny" kieruje tą przychodnią od kilkunastu lat.

0 1
ID:69285

gość-38506

Centralny Spis Lekarzy: http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/hurtd

0 0
ID:69287

gość-64376

No i co się okazało ?.w tym Rejestrze Lekarzy trudno szukać Jacka Bysławskiego.

2 0
ID:69296


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA