Teraz czas na Portugalię

Mimo zdenerwowania wczorajszym dniem gdzie spotkała sie 6-stka spiskowców jak dalej grabić Unię i nadanie Orła Jana Karskiego Pani Sawczenko która po niewoli nagle ozdrowiała i jak to na Ukrainie od Majdanu jest za dolce z Berlina i Ameryki nadal coś chcą ale nie wiedzą co .Ukraińcom za Wołyń należy się ale solidny wp...za bezszeszczenie flag Polski za niszczenie nagrobków ktoś powie ale w Polsce też niszczą Banderowskie nasienia chcą jeszcze ziem Polskich Przemyśla itd no dobra koniec ze złem teraz dobro .
Raduje serce moje po zwycięstwie nad białym krzyżem teraz czas na żelka i jego ekipę .Zaskakuje Walia a komentarze Zimocha bomba.


Pozdrawiam i życze dużych emocji !!!

4 komentarze

Gruby Rychu

Jak rozumiem, szykujesz teraz listę krzywd wyrządzonych nam przez Portugalię abyśmy wiedzieli co pomścimy w czwartek.

3 1
ID:69401

1331-1331

@~Gruby Rychu: Do tego Ukraińskiego szpiega zawsze będę miał problem jak do każdego Ukraińca .Media z niej wielką bohaterkę zrobiły jaka to Rosja zła trzyma szpiega i nie chce wypuścić .Ale dobra srać na to jaki wynik z Portugalią i jego Krysią obstawiasz?
2-0 dla Polski to mój typ

1 3
ID:69402

Gruby Rychu

@~1331-1331:

1:1 i rozstrzygnięcie w karnych

0 0
ID:69406

1331-1331

@~Gruby Rychu: Stawiam na 2-0 dla Biało-Czerwonych i czerwona kartkę dla PEPE

1 0
ID:69423


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA