Stuk puk- gdzie pługi, gdzie piaskarki. W drodze powrotnej z...

Stuk puk- gdzie pługi, gdzie piaskarki. W drodze powrotnej z pracy minąłem jeden "podniesiony" pług. Hm...jak to robią inne gminy, źe drogi zimą są dobrze utrzymane, a nawet wręcz czarne;) Nie wspomnę juź o drogach osiedlowych-masakra.
Wiem, wiem kiedyś były ...itd...ale mamy 21 wiek i inne moźliwości. Trochę organizacji i pk kłopocie.

27 komentarzy

gość-24089

Racja gdzie sie podziewa sprzet do odsniezania i sypania sola ???? Żeby pod góre było ciezko podjechc skandal.

5 0
ID:74068

gość-69249

prezydent nie ma czasu sie zainteresować, pewnie na meczu hahahahha

4 0
ID:74069

gość-71238

Ja się pytam gdzie są do cholery drogowcy?? Znowu ich zima zaskoczyła?? W styczniu? Ulice nieprzejezdne. Kpina normalnie. Wy się drogami w końcu zajmijcie bo po mieście jeździć nie można!! Moze ktoś w końcu się zacznie wyciągać k9nsekwencje?? Ktoś za to kasę bierze a się nie wywiązuje. Należałoby policzyć jakieś kary za niewywiązywanie się z kontraktu. I mnie nie interesuje że to że tamto, skoro firma nie daje rady, należy ją zmienić. Co rok to samo, w kółko. A mieszkańćy stoją w korkach, nie mogą dojechać do pracy, po dzieci do szkoły itp. Ale co was to, nie? Ważne że szefo znowu gdzieś na fotkach się pojawił na żenującym lansie

5 0
ID:74070

gość-38310

a co tam pługi, co tam piaskarki, ważna fotorelacja na fejsbuczku jak rozkraczony stoi i się wciąż uśmiecha do obiektywów i kamer uprawiając swoje krasomówstwo. Wybory!! Jak najszybciej wybory!!! Jak my mieszkańcy bardzo się pomyliliśmy przy ostatnich!!! Aż wstyd przyznać, bo myślałem ze po tamtych nie może być gorzej, a jednak jest. Dużo gorzej. Wszystko przez te nasze pseudo media, które zakłamują rzeczywistość zamiast pilnować władzy i patrzeć jej na ręce. Tylko biorą kasę i piszą co trzeba. Bo po co zadać niewygodne istotne dla miasta pytanie i podpaść? Skoro lepiej nic nie pytać, zapisywać co mówią i dawać u siebie. To nie żadni dziennikarze. To tzw. dyktafony - piszą to, co usłyszą (często co im nakazano) a nie to co się dzieje w mieście. Kasa sie zgadza. Wiem, bo kiedyś - pracowałem w naszych "mediach", telefony z urzędu sa na porządku dziennym :) Grajdołek wzajemnej akceptacji, to sie normalnie do ogólnopolskiej tv nadaje heheh

6 0
ID:74071

gość-65332

piaskarkę widziałem jakieś 3 tygodnie temu jak na Jadwidze sypała coś na jezdnie przy temp plusowej (mam gdzies fotki, poszukam) bez żadnego śniegu czy lodu. abstrahując od tego ze to niszczenie nawierzchni, to chyba było po to żeby spalić paliwo, nie wiem. może to takie cos jak te pracujące całe noce koparki kiedys widzialem (spalanie paliwa czyli nabijanie roboczogodzin, tak tak, u nas to norma, mam nawet filmiki ponagrywane - 2ga w nocy, nikogo nie ma, koparka i spych odpalone i sobie wesoło pyrkoczą do rana, tak sie robi roboczogodziny...

5 0
ID:74073

gość-21771

Drogi fatalne! Zarówno miasto jak i osiedlowe-szklanka i błoto pośniegowe....i nikt nic z tym nie robi! Uprzedzając tłumaczenia z poprzedjich lat- opad śniegu ustał juź jakiś czas temu, a więc do roboty! Kto odpowie za stłuczki!

3 0
ID:74074

Kowall

koszmar, właśnie wróciłem do domu. Każdemu, kto przez drogi dozna jakichkolwiek szkód proponuje złożyć pozew zbiorowy na władze i firmę która miała dbać o drogi. Nie może być tak, że oni sobie robią co chcą, mieli zapewnić bezpieczeństwo. Anie oszukujmy się - co to były za opady? A jak naprawdę popada to co wtedy? Chyba sami będziemy odśnieżać. Władza do wymiany i to bezwzględnie. Dosyć lansu i pozorowanych działań, czas na konkrety i działanie , a nie na zdjęcia i fotorelacje.

5 1
ID:74076

gość-53821

proszę mi wierzyć, że jak mi się coś stanie na drodze, od razu składam papieru do sądu. dosyć tego. banda darmozjadów

4 0
ID:74077

gość-20091

pięknie, po prostu pięknie. pamiętajcie przy urnach drodzy Włocławianie - pamiętajcie co obiecał i ile z tego zrobił.

3 0
ID:74078

LALA20

@~gość-53821:

Masz rację, od razu złóż papiery do Strassburga.

0 1
ID:74079

LALA20

@~gość-20091:

Masz słuszną rację, do odśnieżania trzeba zatrudnić legiony toruńskie.

1 1
ID:74080

LALA20


@~gość-69249:

Prezydent pojechał na warszawski period.

0 1
ID:74081

gość-54912

na szczęście temperatura skoczyła do góry i problem się sam rozwiązał. my swój problem rozwiążemy przy urnach.

2 0
ID:74082

gość-20091

@~LALA20: nie rozmawiam, trollów internetowych nie karmie, zdanie chorych mnie nie obchodzi, więc zero dyskusji. Wam drodzy userzy radze to samo, to żenujący kolo zniknie. Nigdy nie ma nic do powiedzenia a wszędzie się udziela. No jak patrze na to, to legiony toruńskie bankowo dałoby rade. Won

2 2
ID:74083

LALA20


Nie widziałem dzisiaj Włocławka, jestem poza granicami.Przyznaję mieszkańcom rację, miasto powinno być non - stop
odśnieżane, aby minimalizować problemy drogowe.
Mieszkańcy blokowisk mają zawsze problemy roszczeniowe, sami jednak nie wezmą do rąk łopat,mioteł, nie zorganizują
się.
W Bundes takie sytuacje wyglądają zupełnie inaczej, tam wszyscy odśnieżają. Chodniki na ulicach są bezpieczne,
przed kamienicami, sklepami, nie mówiąc już o domkach jednorodzinnych.
Ale to wszystko zależy od dyscypliny danego narodu.

P.S.
Pozdrowienia z Freiburga.

0 3
ID:74084

gość-51739

@~LALA20: chcesz powiedzieć że w bundeskalifacie ,,lekarze i inżynierowie '' chwytaja za łopaty i odśnieżają ?
No nie rób sobie z nas jaj . Oni tam zostali zaproszeni do ubogacania miejscowych piękności a nie do pracy .
Ostatnie sylwestrowe doniesienia wyraźnie wskazuja że chęci śniadych i przydymionych ,,inzynierów i lekarzy '' do ubogacania miejscowych piękności bundeskalifatu wcale nie ostygły mimo zimy .

0 1
ID:74086

LALA20

@~gość-20091:

Gościu mizerny, w latach 30-tych ubiegłego wieku, prezydent Franklin Delano Roosevelt wysunąl plan, tzw. '' New Dale ''i
wyprowadził Amerykę z kryzysu,
P.S. - uary nie są w stanie niczego dokonać. Polsce, na dzień dzisiejszy nie pomógłby nawet '' Plan Marshalla ''
Biorąc pod uwagę wszystkie partie rządzące, Polskę niszczyło i niszczy wiele przyczyn, m.in.KOŃkordat.

P.S.
Jak myślisz, dlaczego Tadeusz Kościuszko się wq..wił i rozkazał powiesić dwóch biskupów???
Kłania się historia, prawdziwa historia, dla dociekliwych.

3 1
ID:74087

gość-53509

godzina 21.30 (5 godzin po opadach) - aleja kazimierza wielkiego ledwie przejezdna - jeden pas nieprzejezdny wcale, drugi zawalony błotem pośniegowym - po chwili przejeżdża pług z radośnie podniesionym lemieszem... brawo, czyzby kierowca miał diesla? godzina 6.20 - całe miasto praktycznie nieprzejezdne - jadwiga, kazimierza, kruszyńska, zasypane śniegiem, skrzyzowanie na kowal hałdy na pół metra.... jechałem dobre pol h przez praktycznie całe miasto i jak boga kocham nie widziałem ani jednej piaskarki. Ani jednej. pewnie gdzies jezdza, z podniesionymi pługami.... ktoś sie w koncu za to wezmie???

4 0
ID:74088

gość-38849

@~gość-53509: po prostu zanim dojechali ze sprzętem ze Stargardu , zanim załadowali solą solarki , zanim odpoczeli po robocie , zanim zgłosili gotowośc do wyjazdu na ulice , zanim wyjechali to musiało minąc te 12 godzin .
Ale przy okazji wyborcy z Włocławka dowiedzieli sie po rfaz kolejny gdzie ich gdzie mają ich samorządowcy ....a od dawna mają ich w d...e ! Zapamiętają to do wyborów .

1 0
ID:74091

gość-77313

@~gość-51739:

Oj wspomnij na słowa Prezesa "Przyjdzie dzień, że w Warszawie będzie Budapeszt"

Bo:

"Węgierski premier Viktor Orban, który w licznych wystąpieniach określa uchodźców z krajów muzułmańskich mianem „najeźdźców”, regularnie przyjmuje azylantów, nie informując o tym społeczeństwa. Tylko w rekordowym roku 2017 węgierskie władze udzieliły azylu blisko 1,3 tys. osobom, głównie z Afganistanu, Iraku i Syrii."

https://www.pch24.pl/ekipa-orbana-oszukuje-wyborcow--w-roku-2017-przyjeto-rekordowa-liczbe-uchodzcow-,57622,i.html

2 1
ID:74094

gość-83288

@~LALA20: laluś co ty wymyślasz ? Nie słyszaleś o kolejnych gwiazdkowych i sylwestrowych napadach śniadych ,,lekarzy i inżynierów'' na niemieckie damy ?
W Brukseli policja aresztowała młodego Polaka bo skutecznie wybił z głowy śniademu ,,lekarzowi'' w prześcieradle obmacywanie jego dziewczyny - Polki . Polak był tak przekonujący że ,,lekarz '' wstał z chodnika dopiero po 15 minutach . Policja aresztowała Polaka ale musiała go wypuścić bo interweniowali za nim świadkowie -przechodnie .

1 2
ID:74095

gość-40229

@~gość-83288:

A ty się po prostu boisz, że ci konkurencji przybędzie?

1 0
ID:74096

gość-37324

Napisz jak to jest bezpiecznie w bundeskalifacie a nie puszczasz bąki jak koza .

0 1
ID:74098

gość-87635

@~gość-37324:

To zoofilia też jest w kręgu twoich zainteresowań?

2 0
ID:74103

LALA20


Gdyby prezydentem Włocławka był PiSior, z nieba padałaby manna.

2 1
ID:74105

gość-11860

@~LALA20: Hahahaha... dobre ale jest paltformers i brodzimy po kostki w błocie i dosłownie i w przenośni !
A co słychać w bundeskalifacie ? Jak przebiegają ubogacenia i nawrócenia w wykonaniu śniadych ,,inżynierów i lekarzy'' w prześcieradlach i ręcznikach ?

1 2
ID:74109

LALA20

@~gość-83288: @~gość-11860:

Posługując się Waszym językiem -
Pierwsi '' inżynierowie '' i '' lekarze '' pojawili się w Europie, a dokładnie na Półwyspie Iberyjskim w 730 r. n.e.
Dowodził nimi Abd ar - Rahman al - Ghafiki.
Muzułmanie na tych terenach stworzyli bogate Kalifaty, takie jak - Malaga, Walencja, Toledo, Alhambra.......
W tych kalifatach było wielu ludzi nauki, mędrców, medyków.
Czy ówcześni '' inżynierowie '' i '' lekarze '' '' ubogacali '' miejscowe kobiety ? - tak!!!!!
W 476r. n.e.upadł Rzym, a więc Galia była wolnym krajem aż do najazdu Arabów.
'' Lekarzom '' i '' inżynierom '' nie udało się podbić Pólnocnej Galii, czyli kraju Franków.

P.S.
Jestem przeciwny dzikim, muzułmańskim ordom na terytorium Bundes i w całej Europie.

P.S.
Wiecie co to jest '' Las Teutoburski '' ?
Ja bym ten las umiejscowił na Bobrownikach, moimi '' aktorami'' byliby wyznawcy Teddiego.
A kto by postawił kropkę nad i?

3 0
ID:74137


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA