Akt 447 jutro głosowanie w kongresie usa

Tymczasem np na wirtualnej polsce główna informacja "wystawiono akt urodzenia trzeciego royal baby"! Czyli już wiadomo czym się mają interesować Polacy.
Podobno w kongresie przewidziano na procedowanie aż 40min i wystarczy że za będzie 2/3 obecnych na sali aby zatwierdzić ustawę.
Ciekawe co jutro media podadzą do wiadomości aby zagłuszyć tę informację. Chociaż może rzeczywiście nikogo to nie zainteresuje, co tam, 65 mld $ do oddania to dla Polski grosze...

Idąc dalej powinniśmy jeszcze wypłacić odszkodowania Niemcom i Rosjanom za każdego zabitego agresora w kampanii wrześniowej 1939r. + odsetki

Brawo wirtualna antypolska i inni

12 komentarzy

gość-40999

A co na Pudelku? Tam też się zaczytujesz ważnymi sprawami dla Polaków ?

9 1
ID:75528

gość-65958

Polsat , TVN też cały dzień o tym, prasa codzienna również ale to zrozumiałe , bowiem media w Polsce są w zagranicznych rękach

0 4
ID:75531

gość-65958

@ nacjonalista ,Napisz unformację o wyniku głosowania i ewentulnie przebiegu , dyskusji w Kongresie.

3 0
ID:75532

gość-35586

@~gość-65958:

No cóż, jakie wiadomości cię interesują, to takie oglądasz lub czytasz. Skoro w centrum twojego zainteresowania jest royal baby to nic dziwnego, że nie potrafisz dostrzec innych informacji.
Ja wczoraj i dziś w prasie codziennej nie widziałem ani jednego artykułu o royal baby, za to czytałem o sprawie GetBack, proteście rodziców dzieci niepełnosprawnych, daninie solidarnościowej, podatkach od bitcoinów, podatkach dla informatyków, rozwoju budownictwa mieszkalnego, teście dla ośmioklasistów i wiele innych dotyczących bieżących spraw w Polsce.
Rozumiem, że takie tematy z prasy codziennej nie wzbudzają twojego zainteresowanie i wszędzie tylko widzisz 'royal baby".

4 0
ID:75540

gość-65958

@ gość 35586 Dlaczego mi ubliżasz ? Pani Rafalska na konferencji prasowej zachowuje się żałośnie chcąc wzudzić litość jak to ona się nie poświęca , @ nacjonalista , był nawet na stronie polonia. net , czy polonica. net z prośbą do władz Polski o interwencję w tej sprawie

0 1
ID:75543

gość-35586

@~gość-65958:

Ubliżam ci? Jak? W prasie codziennej, wbrew temu co napisałeś, jest całe mnóstwo różnych informacji o Polsce i świecie.


Ciekawi mnie twój kolejny wpis:

"Pani Rafalska na konferencji prasowej zachowuje się żałośnie chcąc wzudzić litość jak to ona się nie poświęca , @ nacjonalista , był nawet na stronie polonia. net , czy polonica. net z prośbą do władz Polski o interwencję w tej sprawie"

Znaczy @nacjonalista, poprzez portale polonia.net i polonica.net zwrócił się z prośbą do władz Polski o interwencję w sprawie Pani Rafalskiej ??? Żeby co, nie zachowywała się żałośnie?

Na pewno o to ci chodziło? Bo de facto to wynika z twojego wpisu.

1 0
ID:75546

gość-65958

@nacjonalista o ten artykuł mi chodzi http://www.dziennik.com/publicystyka/artykul/zablokujmy-amerykanskie-ustawy-s.447-i-h.r.1226

0 0
ID:75547

gość-94225

Polska splaciła dług dla Żydów w latach 60-tych. Wyrok sądu w USA z 2008 roku to mówi. Zastanawiające jest tylko jedno wycieczki elyty na kolanach do Tel Avivu i Waszyngtonu.

3 2
ID:75559

gość-13865

@~gość-94225: Rząd PRL podpisał z klkunastoma krajami tzw. umowy indemnizacyjne , wyjaśnienie tego terminu jest w internecie.

0 0
ID:75564

gość-99866

@~gość-13865: A czy z okupantem Palestyny można podpisać jakiekolwiek zobowiązujące umowy ? Przeciez oni nie tak dawno jednotronnie zawiesili podpisany parę dni wscześniej akt prawny . Tam prawo jest wtedy kiedy jest dobre dla żydów .
Inne prawo to .....,,ańtisemnitizm'' !

1 2
ID:75568

gość-81996

@~Stało się :

Taaaa, jasne, bo moskiewska tuba propagandowa to wiarygodne źródło informacji.

2 1
ID:75615


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA