Maturzysto nie jedź na studia do Poznania !

W Poznaniu zacni mieszczanie poznańscy studentów określają mianem bydła i ku...estwa, w wielu miejscach już trafiłem na podobne wpisy
https://epoznan.pl/news-news-85487-Wzmocnienia_komunikacji_miejskiej_na_studenckie_imprezy

15 komentarzy

gość-19575

Cóż, jesli studenci zamiast studiować chlają wódę i urzadzają w akademikach(SDP-y) studenckie domy publiczne to chyba poznaniacy maja rację .

3 0
ID:75751

gość-12920

A ja Poznań bardzo POLECAM, tam zawsze żyło się lepiej niż gdzie indziej w kraju !!! Miasto ludzi gospodarnych, mądrych i pragmatycznych - sporo można się od nich nauczyć oprócz samych studiów. W obecnych czasach status studenta dramatycznie stracił rangę i nawet półanalfabeci, patologia i dziadostwo bez problemów może studiować - robiąc wstyd i złą opinię pozostałym żakom. Niestety upadek obyczajów, wyjście elementu z "czworaków" robi swoje - nie tylko w Anglii czy Holandii mają dość polskiej patologii, ale nawet w europejskim Poznaniu.

3 0
ID:75784

absolwent

@~gość-12920: W Poznaniu otwarcie wręcz demonstracyjnie okazują także niechęć wobec takich jak Ty, czyli tzw. słoików . P.S. Pozdrawia Włocławianin rodem z Wielkopolski

1 2
ID:75793

gość-51709

@~absolwent: Jasne, nie ma to jak w Wawie- tam największą niechęć do słoików okazują inne, starsze słoiki.
Co do Poznaniaków jakoś tego nie zauważyłem - studiowaliśmy tam z żoną dwadzieścia lat temu, a teraz często odwiedzamy znajomych. Dodam jeszcze, że żałujemy że nie zostaliśmy w Poznaniu bo była taka możliwość. Każde miasto "z charakterem" (Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków) ma swój klimat i trzeba sie w nim odnalezć, Ciekawe co powiedziałby Poznaniak przybyły na studia do WSHE... Jak komuś nie pasuje zawsze, z korzyścią dla wszystkich może wrócić skąd przyjechał. Nawet na studia nie musi już nigdzie się ruszać bo w każdej pipidówie są już "wyższe" uczelnie

2 0
ID:75796

gość-39481

@~gość-51709: Chyba masz na myśli ,,uniwersytety robotnicze '' dla miejscowej partyjnej kadry która żeby objąc stołek techniczny musi skonczyć historię sztuki ? Ilu takich partyjnych karierowiczów jest we włocławku !

1 0
ID:75806

gość-87966

@~gość-74637: O !. w komentarzach pod artykułem jest ... Alojzy Mering.

1 0
ID:75818

LALA20


Maturzysto!!!!!!!!!
Nie wyjeżdżaj do uznanych uczelni w Polsce, dalej kształć się na '' uczelniach '' we Włocławku.
'' Dyplom '' + '' plecy '', dadzą Ci przyzwoitą egzystęncję we Włocławku.

P.S.
Maturzyści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,z '' plecami '' na włocławskich '' uczelniach '', nie zapominajcie o koleżankach i kolegach, którzy
poszli w Polskę, na uczelnie, oni, chcą czegoś więcej.

P.S.
Ja, mam tylko maturę, i nie sięgam wyżej, to mi wystarczy.

0 0
ID:75824

gość-54415

@~LALA20: Skoro nie studiowałeś na włocławskich jak piszesz "uczelniach" to dlaczego wypowiadasz się na ten temat ? Kadra wykładowców do Włocławka przyjeżdża z całej Polski , we Włocławku studiują nawet studenci z zagranicy w ramach programu Erazmus.

0 0
ID:75834

LALA20

@~gość-54415:

Myślę, że nie są to obywatele Kuby, Angoli i Mozambiku, a więc, kto?

P.S.
Król, Kazimierz Wielki, powołując Uniwersytet Jagielloński, musiał prosić o zgodę ówczesnego '' Białego Tatusia ''.
Cóż to było za barbarzyństwo, wobec nauki, prosić naczelnego szamana o pozwolenie.
Uniwersytet powstał, i w sumie nieżle stoi, w światowym rankingu mówiącym o uniwersytetach.

P.S.
Nauka, oświata, jest wrogiem religii.
Pozdrawiam.

0 0
ID:75844

gość-79169

@~gość-54415:,, kadra wykładowców ''? Masz na myśli tych asystentow przysyłanych w zastępstwie ? Przecież powszechnie wiadomo ze takie powiatowe uczelne(uniwerytety robotnicze ) służa wyłącznie napełnianiu sakiewek profesorom z dużych ośrodków akademickich i poprawianiu ,,ego'' miejscowego aktywu partyjnego .

0 0
ID:75860

gość-38127

@~gość-79169: Nie pisz bzdur!, , kiedy studiowałem w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej to jeśli było nazwisko jakiegoś wykładowcy z tytułem profesora to był i osobiście prowadził wykłady i egzaminował , asystent owszem prowadził ćwiczenia . Nie obrażaj ludzi , którzy po tej uczelni ukończyli jeszcze uniwersytety .

0 0
ID:75863

gość-90211

@~gość-38127: Czy tam ,,wykladają '' rownież kłamcy lustracyjni ?

0 0
ID:75869

ciekawość

@~gość-90211: A są tam tacy ? Podaj imię i pierwszą literę nazwiska , nie złamiesz prawa n jeśli tak napiszes.

0 1
ID:75870


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA