Europa umiera pod okupacją Unii Europejskiej

Europa umiera pod okupacją Unii Europejskiej

15 komentarzy

Emigrant

W UK zmieniają prawo by za obrażenie (wyrażenie swojej opinii) religii pokoju lub chorych psychicznie trans-cośtam wsadzać ludzi do więzienia na 6 lat ;)

http://www.breitbart.com/london/2018/05/10/six-years-in-jail-proposed-for-online-hatred-of-religion-or-gender/

6 7
ID:75798

gość-21686

WOLNOŚĆ / GEORGE BEST - To Ty jeszcze nie w Meksyku - skok przez mur, albo przez tunel i byłbyś w USA. W Polsce było ci żle, w Holandii też niedobrze - chcesz umierać wraz z tą Europą ??? Niedawno zachwalałeś Chiny, może tam poszukaj szczęścia. Wstawiasz nam tu zdalnie arcyoszołomów ( skąd ty ich bierzesz) i recepty na sukces wypisujesz. Spróbuj tego w Chinach !

7 6
ID:75799

gość-36907

I USA

1 3
ID:75800

gość-21686

@~Emigrant: A ty dokąd wyemigrowałeś, zdradzisz tę tajemnicę ??? Mam dla Ciebie dobre wieści, w Polsce - Twej ojczyżnie nie ma takiego prawa, więc apeluję WRACAJ !!! Już się na Ciebie doczekać nie możemy !

3 5
ID:75802

gość-87335

@~Emigrant: Za samą inteligencję Twojego wywodu ( obrażanie = opinia )dałbym ci dychę do odsiadki.Taka moja opinia !

5 7
ID:75805

Emigrant

@~gość-21686: Wyemigrowałem tam gdzie da się robić biznes a nie zapieprzać od urzędu do urzędu. Zadaj mi pytanie ile miałem kontroli urzędu skarbowego, ile razy musiałem w ogóle jechać do jakiegokolwiek urzędu. Odpowiem - ZERO.

Otrzymałem jedną, słownie JEDNĄ karę w wysokości 200gbp za moje niedopatrzenie, po czym po zapłaceniu i wysłaniu LISTU z wyjaśnieniem kara została mi ZWRÓCONA w całości. I to mimo że moje niedopatrzenie było niezaprzeczalne!

W życiu w Polsce urzędnik mi nie darował kary a co dopiero zwrócił słusznie naliczoną za niedopatrzenie... Ale fakt w związku z brexitem najprawdopodobniej przenoszę swoją spółkę do Irlandii. 3 lata zwolnienie z podatku dochodowego do zysku 1mln euro brzmi lepiej niż warunki w UK, choć zapewne UK zapragnie zostać rajem podatkowym w erze post-brexit, zobaczymy ;)

@~gość-87335: To może poczytaj tweety angielskiej policji i zobacz sobie co klasyfikują jako "hate crime" :) I uważaj jakbyś chciał wyspy odwiedzić bo Sumlińskiego na lotnisku przesłuchiwali kilka godzin pytając go o antysemityzm.

‘Dislike’ and ‘Unfriendliness’ Can Be Hate Crimes, UK Police Confirm
http://www.breitbart.com/london/2017/10/25/dislike-unfriendliness-hate-crimes-uk-police-confirm/

6 3
ID:75809

gość-52801

@~Emigrant: Ty po prostu cwaniak jesteś ! Gdzie łatwiej coś zachachmęcić i jak najmniej się narobić. Wracaj , zapiszesz się do PISu i masz to wszystko na miejscu!

9 3
ID:75810

gość-49116

@~gość-52801: Ta wiedza była POwszechnie znana w szeregach PO i Nowocześnie stosowana na polskich podatnikach . A ogłosił to rudy kłamsa z mównicy sejmowej !

2 8
ID:75815

gość-31965

@~Emigrant: @~Emigrant:
Emigrancie, w ojczyznie życia dla Ciebie nie ma. Niemcy zabrali Ci wszystko, rozesłali po obozach i wygnaniach i jeszcze polskie urzędy ci dokopały... Teraz siedzisz sobie na emigracji, kichę nabijasz,w tłuszcz obrastasz i uczysz nas maluczkich jak sobie radzić. Daruj sobie.

5 3
ID:75817

Emigrant

@~gość-31965: Napisałbym Ci dosłownie co o Tobie myślę ale nikt by tego nie puścił. Dla Twojej informacji pieprzony ignorancie Niemcy DOSŁOWNIE rozkradli majątek mojej rodziny. Roztrzaskali piec, w którym mój pradziadek ukrył złoto zarobione w Ameryce w latach 20tych.

@~gość-52801: Płacę 40% podatku dochodowego od osób fizycznych w UK :) I dlatego optymalizuję swój dochód poprzez spółkę, a to że korzystam z dobrodziejstw prawnych wynikających z konwencji haskiej z 1961r oraz wspólnoty gospodarczej to już jestem nie wiadomo kim?

Weźcie obaj mi naubliżajcie bo zamiast narzekać raczyłem ruszyć dupę ze strefy komfortu i dojść do czegoś w życiu :) Wcale mi takich ludzi nie żal. Gotujcie się w tej swojej nienawiści i małomiasteczkowości :)

5 2
ID:75829

gość-11291

Fajnie poczytać bełkot socjalistów i komunistów .W Magdalence było mówione że raz my raz wy .SLD-PO-PIS-PSL Razem -N to jedno i to samo .
Ludzie nie długo będziecie mieli Polin więcej emerytów niż pracujących i będziecie gojami bo Państwo Izrael przenosi się do Polski 3,5 miliona Izraelczykow do 2020 będzie w Polsce .

1 5
ID:75841

LALA20

@~gość-11291:

Byłoby lepiej, gdyby Polskę nawiedziły antylopy gnu.

2 1
ID:75850

gość-54475

teraz Niemcy i rosja będą dyktowac ceny gazu unijnej Europie a kazdy kto sie sprzeciwi będzie przez eurokołchoz napiętnowany !
Ciekawe komu wyznaczono role Stalina a komu Ribentroppa ?

1 2
ID:75853

gość-10813

"Unia Europejska okupantem".... Skoro jesteśmy członkiem Unii, wychodzi na to, że okupujemy sami siebie. Zastanawiam się, jak daleko sięga głupota tzw. "petryjotów"

4 0
ID:75898

gość-81426

@~gość-10813: Otóż nie , twoje myśle zostało zainfekowane żydowska filozofią traktowania innych nacji jak ,,służących winnych ''. Okupacja jest faktem .Ale okupantem jest brukselska machina biurokratyczna zorganizowana na wzór machiny pomysłu ZSRR jaka funkcjonowała w RWPG .Demokracja(pozorna) była tam hasłem nr1. I tak jest obecnie . I w tedy i obecnie faktem niepodważalnym jest stopniowe odbieranie państwom podległym wolności i suwerennosci . Grecja jest jaskrawym przykładem neokolonialnej polityki brukselskiego eurokołchozu pod płaszczykiem demokracji .

0 2
ID:75997


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA