Ogromna demonstracja pod włocławskim sądem

Szanowna redakcjo dlaczego nie pokazujesz zdjęć z OGROMNEJ demonstracji pod włocławskim sądem ? Przecież podobno tam były tłumy pokrzywdzonych i biednych palestrantów ...dlaczego ?

43 komentarze

gość-35743

Szanowna redakcjo ! Nie publikuj powyższych tekstów urągających inteligencji włocławian . Wali się na pysk porządek prawny naszego Państwa a tu jacyś dyletanci i ignoranci jaja sobie robią .
Administratorze , nie zaniżaj poziomu tego forum puszczaniem takich .....

25 11
ID:76599

gość-30903

Bo Włocławek to miasto 3go sortu, więc odważnych osób była garstka.

25 11
ID:76603

gość-11245

@~gość-35743: wali to Ci się coś na łeb :)

@~gość-30903: jesteś tym w co wierzysz :) To że Twoja samoocena jest na poziomie gówna nie znaczy, że reszty również :)

10 20
ID:76612

gość-20528

@~gość-30903: Żeby mieć odwagę to trzeba rozumieć problem a nasz Włocławek to zapyziałe , kołtuńskie , zacofane i niewykształcone ( ci wykształceni i myślący dawno dali nogę ) miasteczko więc na wiele nie można liczyć. Jakby coś darmo dawali albo ileśset obiecali to chętnych nie zabraknie ale do myślenia o przyszłości to juz raczej nie ma za wielu.
temida-j jest tego przykładem , pojęcia nie ma czego dotyczą protesty ale wpisa zrobiła i łumi dużymy lyterami nawet napisać .
Taka gmina - cytując kabaret Dudek !

24 10
ID:76614

gość-25466

A np. taki prostak, modelowy cham - 11245 uważa że jest wszystko OK bo ma na siebie 500+ , wkrótce i "piórnikowe" łyknie. Tylko po co takiej patoli (sądząc po stylu wpisu) szkoła ??? Szkoda pisać, cieszy jedynie fakt że szeregi ciemnoty i warcholstwa właśnie z takich geniuszy się składają.

17 15
ID:76615

gość-25466

A oto Prawy u Sprawiedliwy idol Gościa-11245, wybitny specjalista od naprawy sądów - weteran walki o wolność !
https://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201805/1525170955_5xaqgn_600.jpg

26 9
ID:76616

gość-67782

No to były te zapowiadane tłumy czy ich nie było ? Bo niektorych to pytanie widocznie bardzo zabolało !

8 14
ID:76618

gość-75928

@~gość-67782: A kto zapowiadał ??? Ja np. nie byłem, ale ty mogłeś przyjść to byś wiedział, gdyby częstowali darmowymi kiełbaskami to na bank byś przyszedł, coo ? "Siła tkwi w rozumie - nie w tłumie" !

10 9
ID:76624

gość-20528

@~gość-67782: A Ty dalej pchasz się na listę tłumoków ,które nie kumają sprawy ale najwięcej do gadania mają ? Pewnie dumny jesteś jak ten wyżej uśmiechnięty Piotrowicz mówi właśnie o Tobie ? Ale co mówi to już nie załapałeś,bidoku ?

22 9
ID:76626

gość-11245

@~gość-25466: Prostak od prostaków wyzywa ;) Płacę rocznie więcej podatku niż zarabiasz z całą swoją rodziną ;) A i przemyślę te Twoje wynurzenia o patologi wybierając jutro nowego CLS'a ;)

Ja dawno wyemigrowałem bo współistnienie z takimi idiotami, którzy myślą że mają jakąkolwiek moralną wyższość nad innymi bo zjedli jedyną prawdę objawioną czy to przez pis czy to po/n/psl/sld/rakłem dawno mnie znudziło :) Próbuj dalej, choć obrażanie mnie nie robi na mnie żadnego wrażenia :)

9 20
ID:76630

gość-72062

@~gość-11245: Ta twoja PROSTACKA gadka to jakby żywcem wyjęta z propagandy sukcesów PIS by TVP, więc wciskać ją możesz jedynie sobie podobnym. A jak będziesz CLSa jutro wybierał by ukraść kołpaki to uważaj na kamery! Wymyśl coś lepszego, nie wciskaj SHITu, dasz radę. PS jak masz kołpaki na 17" do Volvo to daj znać.

20 7
ID:76632

gość-44306

@~gość-11245: To od jutra będziesz prostakiem jeżdżącym CLS'm i nic ponad to. Wrażenie na Tobie to jednak zrobiło bo jeszcze większy prostak się objawił z drugiego wpisu. Pieniądze szczęścia nie dają ale jak odkrywają prawdziwych prostaków !

24 7
ID:76633

gość-72062

@~gość-44306: Jakim CLSem ??? Prędzej Tico od "śwagra" pożyczonym... Ten gościu po prostu lubi pomarzyć, a tego nie możemy mu zabronić. Dziwi jedynie jego wiara, że ktoś te bajki tutaj kupi. Co drugi "Master Mind" takie legendy wstawia.

13 7
ID:76634

gość-19336

Ale pytanie było proste - czy były we Włocławku te tłumy pokrzywdzonych protestujacych sędziów , prokuratorów , adwokatów ....czy nie było ? Bo Wałęsa sam stwierdził ze tych parę osób w Warszawie wrażenia nie robi ...to może we Włocławku byli ?

7 9
ID:76636

gość-11245

@~gość-72062: I to jest właśnie ta mentalność z Włocławka ;) I ty i następni panowie pokazujecie to przepięknie :)

PIS,TVP, ziewam. Na pewno ukradł, uważaj na kamery, wciskasz shit, PIS , ziewam :)

@~gość-44306: Jestem prostakiem, większym prostakiem, pieniądze szczęścia nie dają :) (ale sam byś chciał mieć) :)

@~gość-72062: Ta, pożyczonym :) Tak to tylko moje marzenia :) Tak wkręcam, sprzedaje bajki :) Legendy :)

Jestem ledwo po 30tce i osiągnąłem więcej w życiu zawodowym niż wy razem wzięci kiedykolwiek :) Ale co tam, przyznam wam wszystkim rację, teraz pokłóćcie się sami ze sobą że jest odwrotnie :)

Dlatego cieszę się, że wyjechałem z Włocławka na stałe. Ludzie tam nie potrafią zrozumieć że wszystko co ich otacza zostało stworzone przez ludzi którzy wcale nie byli mądrzejsi niż oni :) Ten zakorzeniony gen bycia najgorszym trzyma się mocno ;)

A no i nie ma innego sposobu na zarobienie pieniędzy niż ukraść lub siedzieć przy korycie co pokazuje tylko skalę patologi społecznej w tym mieście :) Polecałbym psychologa każdemu z panów i zbadanie skąd się bierze ta nienawiść ;)

W moim świecie wszystko jest możliwe, ale sam na taki świat zapracowałem :) Nikt mi nie dał :)

Powodzenia życzę :) Będzie wam bardziej potrzebne niż mi :)

7 23
ID:76641

gość-73633

@~gość-11245: Troszkę zmieniłeś nutę od swego pierwszego wpisu, który cie zdemaskował. Teraz legendy snujesz i morały sprzedajesz ? Twoja mentalność jest aż zbyt wyrazista "człowieku sukcesu", każdy mitoman tak ma ! Pamiętaj że dzisiaj CLSa "wybierasz" więc napisz co wybrałeś.

6 4
ID:76643

gość-48436

@~gość-73633: Pochwal się co wybrałeś , pewnie wszystko w boazerii i to z hebanu bo w końcu człek sukcesu nie będzie z plastikami jezdził . Tablice też pewnie własne , u nas pasowało by dupek ( 5 liter ) bo prostak się nie zmieści ale tam gdzie mieszkasz co wybrałeś żeby wszyscy w koło widzieli jaki Ty sukces odniosłeś ? I to po trzydziestce ,aż boję się zapytać czym będziesz jezdził po pięćdziesiątce .Chyba przez 20 lat coś wymyślą żeby Twoje ego sie zmieściło a jak nie dadzą rady zawsze jeszcze autokary są .

23 4
ID:76644

gość-43249

@~gość-48436: Jest ledwo po 30tce, już dawno wyemigrował ( z Włocławka) na stałe, w jego świecie (fantazji) wszystko jest możliwe a dzisiaj kupuje CLSa (bo właśnie sprzedał Tico) ! Za tydzień pewnie jacht 25metrowy ... Zarobiny jest lepiej niż my wszyscy razem wzięci, więc zaleca mam grupowe udanie się do psychologa - ciekawe czy mógłby polecić jakiegoś :-))) Dawno tu nie było większego oszołoma.

14 4
ID:76647

gość-81249

Ale pytanie było proste - czy były we Włocławku te tłumy pokrzywdzonych protestujacych sędziów , prokuratorów , adwokatów ....czy nie było ? Bo Wałęsa sam stwierdził ze tych parę osób w Warszawie wrażenia nie robi ...to może we Włocławku byli ?

Dlaczego nikt nie chce odpowiedzieć na tak proste pytanie ?

1 7
ID:76655

gość-55226

@~gość-81249:
CIERPLIWOŚĆ POPŁACA. - UWAGA ODPOWIADAM! NIE ! We Włocławku NIE BYŁO TŁUMÓW ! Jedynie kilkanaście osób wykazało się odwagą i troską o stan praworządności w kraju. Może gdyby grochówkę albo kiełbaski dawali to byłyby tłumy...

15 1
ID:76661

gość-48914

@~gość-55226: Nareszcie konkret ....ale w/g twojego tłumaczenia sędziowie i prokuratorzy nie przyszli bo nie było kiełbasek ?
Ich stać na utrzymanie domku nad morzem-200m2 , domku 150m2 w Bieszczadach i jeszcze na apartament w Hiszpanii a jak nie ma kiełbasy to nie przyjdą ?
Przyznam że obserwuje te ,,tłumy demonstrantów '' pd sądem we Włocławku ale tam nie widziałem palestry tylko samych zakodowanych płatnych zadymiarzy+lewactwo ....więc to tylko mydlenie oczu ?

0 20
ID:76662

gość-55776

@~gość-48914: Tak jak nie wierzący jestem wołam : Panie Boże skąd się takie tłumoki biorą ? O czym Ty bredzisz ? Bolszewicy teraz rządzą a Ty "lewactwo" piszesz ? To nie jest protest palestry tylko światłych , myślących ludzi w ich obronie niezawisłości .
Według Ciebie wszyscy powinni być takimi bidokami jak Ty ? Po prostu nic nie potrafisz poza narzekaniem i to jest Twój problem . Twój wpis pokazuje poziom jaki reprezentujesz więc raczej nie licz na wiele, bierz 500+ póki dają a potem i tak bedą to spłacać ci co mają a nie Ty.

19 1
ID:76665

gość-93397

@~gość-55776: Ale to popdobno palestra jest pokrzywdzona i prześladowana więc dlaczego osobiście nie protestuje ?
Dlaczego wysyła na ulice umyślnych płatnych krzykaczy ?

0 17
ID:76668

gość-99612

@~gość-55776: To właśnie przykład "mądrego" suwerena - widział tylko samych zakodowanych płatnych zadymiarzy+lewactwo. Wielu Polaków w historii oddawało życie w obronie konstytucji i walcząc "O Wolność Naszą i Waszą". A obecne masy suwereńskie konstytucję sprzedały za nędzne 500+ i wołają coś o "Honorze i Ojczyżnie", taki już ich poziom.

15 0
ID:76669

gość-67525

@~gość-99612: Należy w tej chwili przypomnieć ze to suweren w demokratycznych wyborach zasadził kopa PO...nej koalicji i fałszywemu hrabiemu którzy chcieli suwerenowi narzucić multikulti , polskośc to nienormalność , oraz inne zboczenia z których teraz się wycofują udając ,,głupiego Grzesia ''.

0 16
ID:76674

gość-16427

@~gość-67525: "Suweren zasadził kopa"... Hahaha... Chyba łyknął bajer i strzelił sobie w kolano. Ale suweren BOGATY, teraz może płacić tym "sprawiedliwym" :

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tak-trybunal-konstytucyjny-daje-zarobic-swoim-sedziom/9dbt2z4

15 1
ID:76680

gość-65053

@~gość-16427: Niestety co byś nie wymyślał to wybory pokazały że suweren ma już dość kopania na metr głęboko , tyrania do grobowej deski i ....Vincenta bez paszportu w ministerstwie finansów który wyprowadza emerytury suwerena na żydowskie konta .
Najsprytniejszy agent tej partyjnej mafii uciekł do Brukseli do swoich mocodawców .

0 17
ID:76685

gość-16427

@~gość-65053:
Oooo, oooo, tutaj masz jeszcze plony decyzji "suwerenów" ! Jak to oni dokopali oszustom...
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/minister-anna-zalewska-zatrudnia-na-smieciowkach/70evq37

15 0
ID:76687

gość-16427

@~gość-65053: Tutaj masz kolejne "pyszne kąski" od swoich idoli;
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/generator-paskow-wiadomosci-to-hit-internetu/k5zp14k

17 0
ID:76688

gość-13506

I w dalszym ciągu brak wyjaśnienia dlaczego w demonstracjach za ,,praworzadnością '' nie widać pokrzywdzonych sędziów , prokuratorów i całej reszty ,,praworządnych '' . A moze oni tez nie wiedzą ,,jak przeżyć za 10 tysięcy miesiecznie'' i wstydzą się przyznać ?

0 15
ID:76691

gość-99810

@~gość-13506: Ale ci z dojnej zmiany wiedzą jak żyć ! To o takie zmiany , reformy sądownictwa Ci chodzi ?
"Tak Trybunał Konstytucyjny daje zarobić swoim sędziom
W 2017 r. na rozpatrzenie skargi konstytucyjnej trzeba było czekać 27 miesięcy, o 5 miesięcy dłużej niż rok wcześniej. Z raportu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, który monitoruje pracę Trybunału, wynika, że w zeszłym roku wydano 36 wyroków i 53 postanowienia (dla porównania w 2015 r. aż 63 i 110).
Wynagrodzenie w TK jest tak wysokie, że sędzia Michał Warciński w rok odłożył prawie 350 tys. zł "
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tak-trybunal-konstytucyjny-daje-zarobic-swoim-sedziom/9dbt2z4
To są te zmiany na lepsze ? Połowa mniej orzeczeń a dwa razy kasy więcej ? Genialne polepszenie dla swoich przydupasów a Ty pisząc te bzdury pewnie jesteś jednym z nich. Przyznaj się w jakiej spółce SP Ci robotę dali ?
Ale co ja plotę - przecież Wam to wszystko po prostu należy !

19 0
ID:76696

gość-20555

@~gość-99810: Nie dość ze pleciesz to jeszcze manipulujesz ....zupełnie jak Onet .

0 17
ID:76698

gość-99810

@~gość-20555: Co jest nieprawdą w tym co podałem i gdzie tu manipulacja ? Nooo, panie mądry wysil się na kilka zdań. Czego nie zrozumiałeś ?

13 1
ID:76703

gość-78731

@~gość-99810: W dziwny sposób omijasz tematy TK z czasów jaśniepanujacej koalicji która z wyprzedzeniem chciała sobie zapewnić poparcie tego ciała wybierając ,,swoich'' sędziów .Zapomniałeś już o tym sprytnym POmyśle Tuskiewicza ?

0 14
ID:76704

gość-25298

@~gość-78731: Ale zmiany miały być na lepsze,czy tak ? To jezeli jest dwa razy gorzej to co ma do tego poprzedni TK ? To jak to wygląda w/g Ciebie, wtedy było straszno a teraz jest jeszcze gorzej więc o co Tobie biega ? Co mają pomysły z przed 3 lat do obecnego TK ? To objaw starości u Ciebie , pamiętasz coś z przed 100 lat ale zapomniałeś co jadłeś godzinę temu ? Czy to ten syndrom pisdusia - na każde pytanie odpowiedz : przez ostatnie 8 lat .... A odpowiedzi brak !

13 1
ID:76711

gość-16294

Dziś w TV Republika - PRL-owski sędzia skazujący opozycjonistów Andrzej Kryże.
Dziś w TVN24 - sędzia SN, adwokat za PRL-u i obrońca rotmistrza Pileckiego Stanisław Zabłocki.
Można się pogubić w tym, kto wspiera komunistyczne złogi, a kto z nimi walczy...

12 1
ID:76712

gość-18313

@~gość-25298: Widocznie suweren woli być traktowany gorzej niż za czasów Donalda i Vincenta .... potwierdza to chociażby ostatnie odejscie radnej warszawskiej z PO do PiS .... może jej zapytaj dlaczego to robi ?

0 9
ID:76723

gość-23483

Sławomir Cenckiewicz:

Samozaoranie Kryże w @RepublikaTV ale jaja! Stan wojenny w sumie ok, i komunizmu w Polsce nie było, komik

10 0
ID:76725

gość-89006

@~gość-18313: Taki dokładny z Ciebie suweren ale rozumek typowo pisowski bo tylko tzw. półprawda funkcjonuje a obiektywizmu zero. Co powiesz na ten temat :
"Startował z list PiS, przeszedł do PO. "Człowiek musi spojrzeć w lustro"
https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,startowal-z-list-pis-przeszedl-do-po-czlowiek-musi-spojrzec-w-lustro,253188.html
Tego nie trzeba nawet pytać bo odszedł ze wstydu za takich jak Ty.

14 1
ID:76729

gość-37939

@~gość-18313:

Może zadaj sobie pytanie czemu PIS przyjmuje wszystkich jak leci.

5 0
ID:76732

gość-84500

I w dalszym ciągu brak odpowiedzi na pytanie -dlaczego na ulicach nie demonstrują pokrzywdzone tłumy palestry ale wynajeci za pieniądze krzykacze ? Czyżby sędziowie wstydzili się protestować na ulicy ?

0 10
ID:76736

gość-38011

@~gość-84500: A ty znowu męczysz, że brakuje ci odpowiedzi ???? Oglądaj paski TVP Info, tam ją uzyskasz...

15 0
ID:76743

gość-60886

@~gość-84500: Czemu Ty taki jesteś ? Doczekamy sie w końcu odpowiedzi ?

12 1
ID:76745


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA