Byłam W Ciechocinku okazało się że nie ma zniżek dla...

Byłam W Ciechocinku okazało się że nie ma zniżek dla seniorów przy wejściu pod tężnie. Taka sytuacja jest też w Wieńcu Zdroju seniorzy nie są objęci zniżką przy wejściu do groty solnej a w Wieńcu podobno respektowana jest Karta Seniora

5 komentarzy

EmerytSygnalista

To tak, jak pincet plus. Dawali i już nie dają. Emeryt za długo żyje. Najlepiej jak by po przejściu na emeryturę, od razy wyciągnął kopyta. Prawda panie i panowie ministranci Sejmowi?

8 0
ID:76759

gość-56917

No przepraszam, kompleks w Wieńcu jest czyjąś prywatną własnością. Zbudował i utrzymuje za swoje. Właściciel ustala ceny i nikomu nic do tego. Z ekonomicznego punktu widzenia, emeryt to nie klient. Jeżeli dasz zniżkę komuś bogatemu, to może dodatkowo skorzysta z innych usług, zje obiad w restauracji itd. A emeryt co? Przyjedzie. Posiedzi na ławce i wróci do domu. Może sam zbuduj ładny park i postaw ławki, żeby ludzie mogli przychodzić i za darmo posiedzieć. Jak wykładasz kasę na inwestycję, to musi się ona kiedyś zwrócić, a z czasem nawet generować zyski.

1 0
ID:76807

gość-13249

W PRL mozna bylo korzystac darmo ze wszystkiego. A deraz trzeba placic za parkingi na dziurach i gruzach, placic za oddychanie, ludzie okradani sa na kazdym kroku

1 0
ID:76816

gość-13249

@~gość-56917: W takim razie nie kierowac chorych do tych placowek i miejscowosci zlodziejskich

0 1
ID:76817

LALA2O

@~EmerytSygnalista:

Kiedyś o tym pisałem - polityka, to Messalina, a politycy, to centuria, i to nie jedna. Każdy chce sobie '' umaczać ''

0 0
ID:76868


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA